خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 63
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی از اینجا سفارش داده؟
      چیکا کنیم آخرش؟

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من حساب کردم اگه دو تا ای کیو شیمی جلد ۱ و ۲ رو بگیری با یه زبان فارسی نشر الگو میشه ۶۲/۵ از سایت کتابچی البته همراه با ارسالش حساب کردم از طرفی همینا رو از سایت گاج بگیری با ارسال رایگان میشه ۷۰ چون گاج به خریدای بالا ۵۰ ارسال رایگان میده در واقع سایت کتابچی ۷/5 تخفیف بیشتر از گاج داره اینو گفتم قول رقم ۴۰ درصد رو نخورین بازی با اعداد هس البته هفت تومنم هفت تومنه ولی به نظر من از دیوار بخریم از همه با صرفه تره در ضمن چاپ همه کتابا ی نظام قدیم برای ۹۶ هست فک نکنین فرقی داره تودیوارم پر از کتابای نو و چاپ ۹۶ هس

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      من حساب کردم اگه دو تا ای کیو شیمی جلد ۱ و ۲ رو بگیری با یه زبان فارسی نشر الگو میشه ۶۲/۵ از سایت کتابچی البته همراه با ارسالش حساب کردم از طرفی همینا رو از سایت گاج بگیری با ارسال رایگان میشه ۷۰ چون گاج به خریدای بالا ۵۰ ارسال رایگان میده در واقع سایت کتابچی ۷/5 تخفیف بیشتر از گاج داره اینو گفتم قول رقم ۴۰ درصد رو نخورین بازی با اعداد هس البته هفت تومنم هفت تومنه ولی به نظر من از دیوار بخریم از همه با صرفه تره در ضمن چاپ همه کتابا ی نظام قدیم برای ۹۶ هست فک نکنین فرقی داره تودیوارم پر از کتابای نو و چاپ ۹۶ هس
      آخه گفته ارسالش رایگانه
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دیوارکجاس؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج مارکت معتبر ترینه . من که منتظرم 13 آبان بیاد شاید تخفیف بذارن . پارسال خیلی خوب بود تخفیف 50 درصد داشت

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      دیوارکجاس؟
      کتابچی ارسالش رایگان نیس دیوار یه سایته برنامش هم هست هر کی هر چی که میخواد بفروشه میزاره تو سایت شمارشممیزاره زنگ میزنی میخری ازش

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      گاج مارکت معتبر ترینه . من که منتظرم 13 آبان بیاد شاید تخفیف بذارن . پارسال خیلی خوب بود تخفیف 50 درصد داشت
      1مهرم تخفیف میذاره

او شنوا و داناست .

8. Top | #38
      mvp
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خرید کردم امروز

خوبیش اینه یه کتابایی داره که گاج مارکت نداره
      مثلا کتاب جدید شهاب اناری( ۱-۲-۳ بدرخش) میخواستم خریدم با چنتا کتاب دیگه که گاج نداشت

یجا هم تو سفارشم اشتباه کرده بودم گفتم برام عوض کردن مشکلی نبود.

9. Top | #39
      mvp
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ولی متاسفانه گاج برای ایکیو ویرایش ۹۷ نداده

نمیدونم بده یانه؟

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mvp نمایش پست ها
      ولی متاسفانه گاج برای ایکیو ویرایش ۹۷ نداده

نمیدونم بده یانه؟
      من زنگ زدم پرسیدم گفت ۹۷ چاپ نمیشه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم امروز از کتابچی خرید کردم
      هنوز دستم نرسیده که قضاوت کنم
      یه برتری خیلی خوبی که داره این هست که تمام کتابا رو داره. گاج مارکت یه سال طول میکشه یه کتاب رو بیاره. نمونش همین کتابای دوازدهم هست که فقط کتابای خودش رو کامل داره.
      برتری دومش هم تخفیف 40 درصدیش هست. فرق زیادی بین تخفیف 25 درصدی( البته 20 درصد برای غیر گاج) و 40 درصد برای مبالغ کم وجود نداره ولی اگه میخواین همه ی کتاباتون رو با هم بخرین خیلی به صرفه هست. من خودم امروز 146 تومان تخفیف گرفتم

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام... لطفا اگه خرید کردید نظرتون رو بگید...ممنون

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خودم قبلا خرید کردم.شده تا 7 یا 8 روزم طول بکشه ولی بالاخره میرسه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یه سری خیلی اصرار به نخریدن ازین سایت دارن.چه حوصله ای دارین خدایی یکسره کامنت میذارین نخرین نخرین.معتبر نیست و فلان و بیسار.برین به زندگیتون برسین بنده خداهارو به شک نندازین

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خودتونو درگیرحاشیه نکنین.با خیال راحت خرید کنین و به کامنتای منفی توجه نکنین.توی پیج اینستاشون فعالن.هر کتابی بگین فوری اضاف میکنن.گاج مارکت دهن ادمو سرویس میکنه تا موجود کنه.

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن