خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 63
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چقدر عالی
      ممنون از شما

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina15 نمایش پست ها
      اصلا هم خوب نیست .... معلوم نیست واقعی کتاب های ویرایش جدید ارسال میشه یا مثل فروشگاه یک مهر .. فقط مقدمه کتاب عوض شده
      نکته مهم بعدی نه اینستاگرام و نه ایدی تلگرام رو جواب میدن ...
      نه ایدی هم برای اضافه کردن کتاب تعریف کردن .

اولن ازقیمت کنابامعلومهسال جدیدن دومن همه کتاباهستن.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی از این سایت خرید کرده و کتابا بدستش رسیده؟ من میخوام خرید کنم ولی میترسم کتاباش چاپ جدید نباشن.آزمون زیست خیلی سبز رو هم نداره.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا هم خوب نیست .... معلوم نیست واقعی کتاب های ویرایش جدید ارسال میشه یا مثل فروشگاه یک مهر .. فقط مقدمه کتاب عوض شده
      نکته مهم بعدی نه اینستاگرام و نه ایدی تلگرام رو جواب میدن ...
      نه ایدی هم برای اضافه کردن کتاب تعریف کردن .

تا حالا از یک مهر خرید داشتی؟!....تخفیف هاش وسوسه کنندس میخوام چند تا کتاب ازش بخرم
      منظورت اینه کتاباشون چاپ جدید نیست؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان اگه میخواین مطمئن باشین سایت معتبره به نماداعتمادالکترونیکی توجه کنید(نمادی که دردنیاکسی نمیتونه جعلش کنه)سایت کتابچی کاملا معتبراست .
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما خرید کردین از کتابچی؟ تخفیف 40 درصد رو فقط توی نمایشگاه کتاب میشه گرفت.خود انتشارات هم این تخفیف رو نمیدن تو سایتشون.یکم شک دارم که کتاباشون آخرین چاپ باشه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قیمت که ملاک نیست انقدر شگرد وجود داره که با یک صحافی کوچک هر کاری می خواهند می کنند و مشتری جذب می کنند با کتاب ها باطله

24 ساعت از پیامی که برای پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام ارسال کردم میگذره و پاسخ نمیدم

خیلی از فروشگاه ها جشنواره های متنوع قرار میدن مشتری رو ترغیب می کنند تا خرید کنه بعد میگن کتاب و یا محصول تموم شده شماره کارت بدین پول رو بر گردونیم تا به مقاصد خودشون برسن .

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قیمت که ملاک نیست انقدر شگرد وجود داره که با یک صحافی کوچک هر کاری می خواهند می کنند و مشتری جذب می کنند با کتاب ها باطله

24 ساعت از پیامی که برای پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام ارسال کردم میگذره و پاسخ نمیدم

خیلی از فروشگاه ها جشنواره های متنوع قرار میدن مشتری رو ترغیب می کنند تا خرید کنه بعد میگن کتاب و یا محصول تموم شده شماره کارت بدین پول رو بر گردونیم تا به مقاصد خودشون برسن .
      حق باشماس شایدبهترباشه ازگاج مارکت بخرم ممنون

او شنوا و داناست .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی بازم موندم زنگ میزنم به پشتیبانیش

او شنوا و داناست .

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتابچی فعالیت خود را در عرصه تهیه و ارسال رایگان کتاب از سال ۹۱ آغاز کرد. با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، کتابچی این افتخار را دارد که بهترین خدمات را در این عرصه به مشتریان خود ارائه دهد.
      هدف اول کتابچی جلب رضایت مشتریان خود می باشد و برای رسیدن به این هدف، تمام تلاش خود را خواهیم کرد.
      از ویژگی های اصلی کتابچی می توان از «ارسال رایگان»، «تخفیف های دوره ای» و «موجودی کامل کتاب ها» نام برد.
      با آرزوی موفقیت شما در تمام عرصه های زندگی بخصوص موفقیت های تحصیلی روز افزون

او شنوا و داناست .

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      تا حالا از یک مهر خرید داشتی؟!....تخفیف هاش وسوسه کنندس میخوام چند تا کتاب ازش بخرم
      منظورت اینه کتاباشون چاپ جدید نیست؟
      سلام من 2 3 بار از یک مهر خرید کردم کتاباش چاپ 96 بودن ولی دیشب نگاه کردم یسری کتاب هارو مثل عربی و شیمی پیش 2 خیلی سبز چاپ 97 رو اضافه کرده بودن با قیمت جدید و تخفیف کم تر

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      از سایت کتابچی قبل از 40 درصد تخفیفش خرید کردم یک بار دفتر همراه من مهرو ماه رو که چاپ 97 بود یکم دیر رسید نسبت به سایت های دیگه فقط

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با شماره تلفن پشتیبانی درج شده در سایت تماس گرفتم گفتم این دو کتاب خییلی مطرح رو اصلا ندارین اضافه کنین برای خرید
      گفتند تلگرام پیام بدین .
      گفتم پس این شماره پشتیبانی دقیقا برای چیه ؟ اگر کسی خرید کنه باید چیکار کنه .
      اصلا چرا اول هر چیزی شماره تلفن میخواید یعنی زمانی که محصول رو اضافه میکنید برای سبد و میخواهید ادامه خرید رو انجام بدین مثل همه فروشگاه ها عضو نمیشید با ایمیل و مراحل طبیعی و عادی ... نکنه برای موسسات کار می کنید با فروش اطلاعات دانش اموزان برای تبلیغات و جذب و .......... جوابی ندادن
      گفتند \: کی پیام دادین گفتم 1 روز قبل
      گفتند : می خونن چند ساعت هم گذشته خبری نیست ....
      خرید اینترنتی و یک هفته منتظر موندن امری طبیعی هست
      ممکنه برای هر مقصادی مانند خرید و فروش جنس ، پاس کردن چک ... معامله لحظه ای و هزار کوفت دیگه کلاه برداری بشه .
      نماد دلیل محکمی نیست
      گاج مارکت که سال قبل 50 % برای کتاب گاج و 40 % برای سایر ناشران گذاشته بود
      حداقل شاید برای حفظ برند گاج و ابروشون این کار رو نکنند .
      اما فروشگاه اینترنتی ممکنه کارایی کنند که غیر منتظره است و یک هفته اعصابت رو به هم بریزن

پیشنهاد دارم به سایت گاج مارکت وارد بشید پایین سایت بخش تماس با ما به صورت متنی و تلفنی درخواست کنید حتما به خاطر نظرات تخفیف ها رو بیشتر می کنند .
      اعتراض دلال ها و پخشی ها باعث شده تخفیف رو کم کردن .
      میتونید تماس بگیرید با احترام و ادب صحبت کنید حتما جشنواره میذارن

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      وجدانن کارشون خیلی درسته یه تخفیف ۱۰ دیقه ای زده بالای سایت که مثلا بعد ۱۰ دیقه تخفیف تموم میشه هر کی هم میخره ۱۰ دیقه تمدید میشه مطمعن باشین نخرینم تمدید میشه اینو گفتم حول نشین یه وقت سکته کنین ای وای الان تموم میشه اینا همه بازی با پولهای معلق در جیب باباتونه چقد گرگ وال استریت هس تو این مافیای کنکور

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نکته مهم بعدی ارسال رایگان ندارند .
      هزینه پست سفارشی دریافت می کنند .
      اول دیگران رو به خاطر تخفیف ترغیب می کنند مرحله اخر هزینه ارسال میگیرند عملا تخفیف نصف میشه .
      حواستون باشه اگر زیاد تعصب به خرج بدین و تبلیغ کنید معلوم میشه شما از طرفی فروشگاه اینجا داری فعالیت می کنی !!!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن