خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرکت در تکمیل ظرفیت در صورت ثبت نام نکردن در رشته قبولی

سلام بچه ها من سراسری زیست فناوری ال طه و آزاد پرستاری سمنان قبول شدم اگه هیچکدومو نرم میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      نمیدونم چرا همه توی این سایت میان نقد رو ول میکنن و میچسبن به نسیه ، آخرشم نسیه رو قبول نمیشن ، نقد رو هم از دست میدن !!! سال دیگه میفتن پشت کنکور و قبول نمیشن ...
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما اگر یکی را هم بری باز هم می توانی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام
      نمیدونم چرا همه توی این سایت میان نقد رو ول میکنن و میچسبن به نسیه ، آخرشم نسیه رو قبول نمیشن ، نقد رو هم از دست میدن !!! سال دیگه میفتن پشت کنکور و قبول نمیشن ...
      خب اگه میتونستم برم ک میرفتم خودم عاشق پرستاریم ولی هزینه اش یه طرف شهرستان بودنشم یه طرف

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis7 نمایش پست ها
      خب اگه میتونستم برم ک میرفتم خودم عاشق پرستاریم ولی هزینه اش یه طرف شهرستان بودنشم یه طرف
      هزینه اش رو شاید بشه بهونه ی خوبی قرار داد ولی شهرستان بودن دلیل قشنگی نیست ، شهرهای بزرگ چه گلی به جمال این کشور زدن به جز بی فرهنگی و فساد و دزدی که بخواد شهرهای کوچیکتر بزنن !!! اتفاقا یه شهرستان ، یه روستا خیلی بهتراز یه شهر بزرگه ک کل زیباییش تو ساختمون هاش هست نه آدماش
      |

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      هزینه اش رو شاید بشه بهونه ی خوبی قرار داد ولی شهرستان بودن دلیل قشنگی نیست ، شهرهای بزرگ چه گلی به جمال این کشور زدن به جز بی فرهنگی و فساد و دزدی که بخواد شهرهای کوچیکتر بزنن !!! اتفاقا یه شهرستان ، یه روستا خیلی بهتراز یه شهر بزرگه ک کل زیباییش تو ساختمون هاش هست نه آدماش
      من میگم شهرستانم به خاطر اینکه سخته برام برم یه شهر دیگه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آهان ، عادت میکنی ، بعدشم از ترم 2 میتوانی درخواست انتقالی بدی به شهر خودت ، اگر موافقت بکنن هر دوتا دانشگاه ، میای شهر خودت
      |

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصلا مگه تکمیل ظرفیت امسال هست؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      والا ما که ۲۵ شهریور مطلع شدیم دانشگاه ازاد فعلا هیچ برنامه ای واسه تکمیل ظرفیت نداره، اگه کسی فهمید خوش حالمون میکنه به ما هم بگه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Heini نمایش پست ها
      والا ما که ۲۵ شهریور مطلع شدیم دانشگاه ازاد فعلا هیچ برنامه ای واسه تکمیل ظرفیت نداره، اگه کسی فهمید خوش حالمون میکنه به ما هم بگه
      کافیه توی تلگرام سایت هیوا عضو بشید خودش پیام میده.(خیلی به درد بخوره)از سراسری گرفته تا ازاد ،چه کنکور ورودی و چه تکمیلی فوری خبر میده.امسال خیلی به دردم خورد.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis7 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من سراسری زیست فناوری ال طه و آزاد پرستاری سمنان قبول شدم اگه هیچکدومو نرم میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟
      شما که دخترید یه ترم میخونید ترم بعدو درخواست مهمانی میدین به شهر خودتون
      البته فکر هزینه هاشو بکنید زیاده واقعا
      خوشا دیدار ما در خواب ...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تکمیل ظرفیت کجا بود؟من شنیدم شاید امسال تکمیل ظرفیت برگزار نشه کلا.فعلا برو یکی شو.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن