خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسانی که تست زیاد کار میکنن راهنمایی کنید لطفا

سلام دوستان
      من پشت کنکوری 98م.
      الان چند روزه که اینجا صحبت هارو میخونم یا مصاحبه های بچه هارو مهمترین توصیه این بوده ک تا میتونید تست کار کنید. من سال اولمه ک بعد یه چند سالی دوباره میخوام کنکور شرکت کنم. سوالم اینه که اینی که میگین مثلا طرف روزی 500 تا یا 800 تا تست داره کار میکنه یعنی اینکه هرروز 800 تاتست جدید میزنه؟؟؟ حالا کاری با زمانی که برای تحلیل باید گذاشت و ....ندارم...خواستم بپرسم برای هرروز این تعداد تست جدید رو از کجا باید بیاریم؟؟؟ میدونم شاید سوالم عجیب باشه ولی چون چند ساله ک دیگه از جو کنکور دورم واقعا خبر ندارم این کتابهای تستی که میگیریم خب موقع خوندن اون مباحث از کتابها همون موقع هم تستهاشون رو کار میکنیم و تمام میشن...تستهای بیشتر رو از کجا باید اورد؟؟

2. سوال دومم اینکه کسی ک کلاس زیست نمیره ایا خوندن کتابی مثل فاگو میتونه درصد بالایی جایگزین کلاس باشه/؟؟؟
      ممنون میشم نظرتون رو بگین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید روزانه ۸۰۰ تا ۹۵۰تست کار کنی مگر نه امکان نداره موفق شی باید تمام کتاب های هر درس رو تهیه کنی بزنی از ۵ ۶ تا انتشارات مختلف

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرت محضه این حرفا کی گفته باید 900 تا تست یه روز زد اینو شدیدا قبول دارم باید تست زیاد زد ولی نه 900 تا مثلا فک کن زیست خیلی سبز تست های خط به خطش رو میزنی قائدتا تستا اسونه می تونی یه ساعت 50 تا بزنی اما به جاش Iq زیست استفاده کنی چنتا میزنی شاید به زود 15 تا زد ولی بازدهی همون 15 تست خیلی بیشتره اصن هم لازم نیست 6 تا منبع بگیری نهایتا دوتا
      من خودم روزی 250 تا تست میزنم به طور میانگین تو به هفته ای 1500 تا تست برسی پزشکی رو شاخته به چرت و پرتا گوش نکن معمولا چیزنی دوستان میگن برای اخرای کنکور بوده که مباحث خوندن و دارن سرعتی کار می کنن اما تو الان برای یادگیری تست میزنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خب ببین اولش واسه آدم خیلی سخته میبینی 10 تا تست فیزیم زدی یه ساعت طول کشیده،که این یواش یواش سرعتت میره بالا و تعداد بیشتری تست میزنی
      بعد وقتی میگیم 900 اولا که این واسه همین اوایل نیست و چون هنوز راه نیوفتادی بعدش مثلا توی یه روز 5تا درس رو گذاشتی که بخونی اوایل بیشتر وقت واسه درس گذاشته میشه تا تست مثلا اولش واسه هر درس 20 30 تا تست میزنی که به مرور نیاز به درسنامه کمتر میشه و تستا بیشتر میشه اگه تونستی تستای یه کتاب رو کامل تموم میکنی میری سراغ کتاب قوی تر
      بعد گفتی تحلیل،خب اینم بازم اولشه که تقریبا نیاز داری همه ی تستا رو بررسی کنی چون یا غلط میزنی یا گیر میکنی ولی بعدش وقتی درست زدی فقط پاسخ نامه رو یه نیگاه میندازی که روشش چه جوریه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      1 . حداکثر تست های جون دار و نکته دار برای یه کنکوری ، بین 200 تا 500 تا تست توی روز میتونه باشه (وابسته به نوع مباحث داره)
      2 . بله -حتی توی درس زیست هم میتونید بدون نیاز به معلم و با تست و تمرین و نکته نویسی و مرور و درصد بالایی بیارید(مثل خودم)
      موفق باشید .
      !Fly Like A Butterfly،Sting Like A Bee

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      باید روزانه ۸۰۰ تا ۹۵۰تست کار کنی مگر نه امکان نداره موفق شی باید تمام کتاب های هر درس رو تهیه کنی بزنی از ۵ ۶ تا انتشارات مختلف
      ولی اکثرا میگن که نباید چند منبعی باشیم که؟؟؟ پس تکلیف این چی میشه؟/

یکم سختگیرانه نیست؟؟؟
      ویرایش توسط MeGa-Mind : 30 شهریور 1397 در ساعت 06:55

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi9090 نمایش پست ها
      چرت محضه این حرفا کی گفته باید 900 تا تست یه روز زد اینو شدیدا قبول دارم باید تست زیاد زد ولی نه 900 تا مثلا فک کن زیست خیلی سبز تست های خط به خطش رو میزنی قائدتا تستا اسونه می تونی یه ساعت 50 تا بزنی اما به جاش Iq زیست استفاده کنی چنتا میزنی شاید به زود 15 تا زد ولی بازدهی همون 15 تست خیلی بیشتره اصن هم لازم نیست 6 تا منبع بگیری نهایتا دوتا
      من خودم روزی 250 تا تست میزنم به طور میانگین تو به هفته ای 1500 تا تست برسی پزشکی رو شاخته به چرت و پرتا گوش نکن معمولا چیزنی دوستان میگن برای اخرای کنکور بوده که مباحث خوندن و دارن سرعتی کار می کنن اما تو الان برای یادگیری تست میزنی
      ممنونم
      درست میگین. الان مثلا برای همین درس زیست من کتاب ای کیو و تخته سیاه و گاج و قلمچی پایه رو دارم. تستهای اینارو کارکنم یعنی کافیه؟؟ من امسال اخرین سالیه ک کنکور میدم فرصت ازمون وخطا ندارم. اگر نیاز به تستهای بیشتری هست این تستهارو ک دوستان میگن باید بیشتر و بیشتر بزنی باید از کجا اورد؟؟ تازه مثلا همین کتابها مطمئنا تستهای مشترک هم دارن...یعنی ندارن؟؟؟ اون موق از تعداد تستهایی هم که داریم کم میشه!
      ویرایش توسط MeGa-Mind : 30 شهریور 1397 در ساعت 07:11

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      خب ببین اولش واسه آدم خیلی سخته میبینی 10 تا تست فیزیم زدی یه ساعت طول کشیده،که این یواش یواش سرعتت میره بالا و تعداد بیشتری تست میزنی
      بعد وقتی میگیم 900 اولا که این واسه همین اوایل نیست و چون هنوز راه نیوفتادی بعدش مثلا توی یه روز 5تا درس رو گذاشتی که بخونی اوایل بیشتر وقت واسه درس گذاشته میشه تا تست مثلا اولش واسه هر درس 20 30 تا تست میزنی که به مرور نیاز به درسنامه کمتر میشه و تستا بیشتر میشه اگه تونستی تستای یه کتاب رو کامل تموم میکنی میری سراغ کتاب قوی تر
      بعد گفتی تحلیل،خب اینم بازم اولشه که تقریبا نیاز داری همه ی تستا رو بررسی کنی چون یا غلط میزنی یا گیر میکنی ولی بعدش وقتی درست زدی فقط پاسخ نامه رو یه نیگاه میندازی که روشش چه جوریه
      ممنون دوست عزیز
      این تستارو ک همین اوایل روزی بیس سی تا بزنم خب همین یکی دو تا منبع اصلیم تموم میشه برای روزای اخر ک بقول شما باید تست زیاد زد باید کتاب جدید بگیرم؟؟ یا کتابایی مثل کنکورهای سالای قبل رو بزنم؟؟ گرچه ک تا اون موقع کنکورای سالای قبل رو هم پراکنده تو درسای خودشون کارکردم...پس این تعداد تست بالا در روز رو باید از چ منبعی اورد؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MasterAGK نمایش پست ها
      سلام
      1 . حداکثر تست های جون دار و نکته دار برای یه کنکوری ، بین 200 تا 500 تا تست توی روز میتونه باشه (وابسته به نوع مباحث داره)
      2 . بله -حتی توی درس زیست هم میتونید بدون نیاز به معلم و با تست و تمرین و نکته نویسی و مرور و درصد بالایی بیارید(مثل خودم)
      موفق باشید .
      متشکرم دوست عزیز
      میشه لطفا منابعی رو که برای این درس استفاده کردین بگین؟؟ چون من رشتم هم تجربی نبوده. شما چند درصد زیست زدین؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز
      این تستارو ک همین اوایل روزی بیس سی تا بزنم خب همین یکی دو تا منبع اصلیم تموم میشه برای روزای اخر ک بقول شما باید تست زیاد زد باید کتاب جدید بگیرم؟؟ یا کتابایی مثل کنکورهای سالای قبل رو بزنم؟؟ گرچه ک تا اون موقع کنکورای سالای قبل رو هم پراکنده تو درسای خودشون کارکردم...پس این تعداد تست بالا در روز رو باید از چ منبعی اورد؟؟
      فکر میکنی که سریع کتاب تموم میشه مثلا یه کتاب جامع توی مبحث حرکت کم کم ۵۰۰ ۶۰۰ تا تست داره و کمتر کسی هست که کامل تستا رو زده باشه چون بعد از تستای ساده اونایی که سختن و نکات خاص دارن رو لازم میشه چند بار بزنی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی اکثرا میگن که نباید چند منبعی باشیم که؟؟؟ پس تکلیف این چی میشه؟/

یکم سختگیرانه نیست؟؟؟
      تعدد منابع ماله اینه که تو کتابا رو بگیری ولی تستاشو کار نکنی خود سارا همتی گفته بود من برای زیست دقیقا ۵ تا منبع مختلف داشتم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنونم
      درست میگین. الان مثلا برای همین درس زیست من کتاب ای کیو و تخته سیاه و گاج و قلمچی پایه رو دارم. تستهای اینارو کارکنم یعنی کافیه؟؟ من امسال اخرین سالیه ک کنکور میدم فرصت ازمون وخطا ندارم. اگر نیاز به تستهای بیشتری هست این تستهارو ک دوستان میگن باید بیشتر و بیشتر بزنی باید از کجا اورد؟؟ تازه مثلا همین کتابها مطمئنا تستهای مشترک هم دارن...یعنی ندارن؟؟؟ اون موق از تعداد تستهایی هم که داریم کم میشه!
      دوست عزیز فعلا شما تست های همین کتاباروبزن اگه تست کم اوردی خودم واست جورمیکنم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      تعدد منابع ماله اینه که تو کتابا رو بگیری ولی تستاشو کار نکنی خود سارا همتی گفته بود من برای زیست دقیقا ۵ تا منبع مختلف داشتم
      باید ببینی ایا همت اونو داری
      این که رتبه اول کنکور چی کارکرده بنطرم بدرد خیلی از ماها نمیخوره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش یکی از مشاورا میگفت تست مهمه ولی مهم تر اون تحلیل و روش درست زدن تسته

میگفت: از هر درسی مثلا تو یه روز میخوای 30 تا تست بزنی صفحات اون درس رو توی کتاب تست میشماری (مثلا 10 تا صفحه) بعد از هر صفحه 5 تا به صورت رندوم انتخاب میکنی و اون تستا رو میزنی بعدش که تست زدی بررسیش میکنی و صحیح و غلطشو در میاری.
      این چرت و پرتا و خزعبلات که از روز اول باید 900 تا تست بزنی رو باور نکن ،کم کم باید شروع کرد که به اون مقدار رسید(حد اقل باید 3 ماه کار کارد تا به اون بازده رسید!!!!ولی باید رسید) ،توانایی هر کسی هم فرق داره مثلا یکی یه منبع رو میخونه کل درس رو راحت میفهمه ولی یکی باید چندین منبع رو بخونه تا کامل یاد بگیره .همینطوری توانایی هر کس واسه هر درسم متفاوته.در ضمن از منبع آسون شروع کنی بهتره،مثلا از خیلی سبز شروع کنی و تا وقتی که درس رو درست یاد گرفتی بعدش بری سراغ آی کیو که دیگه از خودت مطمئن بشی.

یه چیز دیگه اگه میخوای خودت رو درست بشناسی و با نظم درس بخونی و برای کنکور آماده شی ،بهتره (نه مهمه) بری پیش یه مشاور تا بیای اینجا .
      .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      داداش یکی از مشاورا میگفت تست مهمه ولی مهم تر اون تحلیل و روش درست زدن تسته

میگفت: از هر درسی مثلا تو یه روز میخوای 30 تا تست بزنی صفحات اون درس رو توی کتاب تست میشماری (مثلا 10 تا صفحه) بعد از هر صفحه 5 تا به صورت رندوم انتخاب میکنی و اون تستا رو میزنی بعدش که تست زدی بررسیش میکنی و صحیح و غلطشو در میاری.
      این چرت و پرتا و خزعبلات که از روز اول باید 900 تا تست بزنی رو باور نکن ،کم کم باید شروع کرد که به اون مقدار رسید(حد اقل باید 3 ماه کار کارد تا به اون بازده رسید!!!!ولی باید رسید) ،توانایی هر کسی هم فرق داره مثلا یکی یه منبع رو میخونه کل درس رو راحت میفهمه ولی یکی باید چندین منبع رو بخونه تا کامل یاد بگیره .همینطوری توانایی هر کس واسه هر درسم متفاوته.در ضمن از منبع آسون شروع کنی بهتره،مثلا از خیلی سبز شروع کنی و تا وقتی که درس رو درست یاد گرفتی بعدش بری سراغ آی کیو که دیگه از خودت مطمئن بشی.
      یه چیز دیگه اگه میخوای خودت رو درست بشناسی و با نظم درس بخونی و برای کنکور آماده شی ،بهتره (نه مهمه) بری پیش یه مشاور تا بیای اینجا .
      ممنونم دوست عزیز. درست میگین. مشاور هم دارم ولی خب گفتم از تجربیات بچه های اینجاهم استفاده کنم. اخه مشاورم باید ازش بپرسی تا بهت بگه ولی اینجا صحبتهای بچه هارو که میخونم متوجه میشم ک کلن باید چیکار کرد و یا اینکه در موردشون از مشاورم می پرسم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)