خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation استرس قانون جدید سازمان سنجش ! راهکار چیست؟

امسال سازمان سنجش از 60 داوطلب مشکوک شده که تقلب کرده اند و دوباره باید کنکور بدن ..ملاک مشکوک شدنشونم خیلی بی منطقه مثلا رتبه کنکور گذشته ات با رتبه فعلی اختلاف فاحشی داشته باشند بهت میگن تقلب کردی باید دوباره کنکور بدی ..
      من سال 97 رتبم شده 150هزار منطقه سال 98 رتبه م بشه زیر هزار میگن تقلب کردی باید دوباره کنکور بدی !
      چیکار کنم بنظرتون ؟
      معدلمم که پایینه
      بنظرتون ترمیم معدل بزنم که لااقل معدلم بره بالا گرفتار این قانون نشم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      امسال سازمان سنجش از 60 داوطلب مشکوک شده که تقلب کرده اند و دوباره باید کنکور بدن ..ملاک مشکوک شدنشونم خیلی بی منطقه مثلا رتبه کنکور گذشته ات با رتبه فعلی اختلاف فاحشی داشته باشند بهت میگن تقلب کردی باید دوباره کنکور بدی ..
      من سال 97 رتبم شده 150هزار منطقه سال 98 رتبه م بشه زیر هزار میگن تقلب کردی باید دوباره کنکور بدی !
      چیکار کنم بنظرتون ؟
      معدلمم که پایینه
      قبلا هم این راهکار اجرا می شد
      جدید نیست

کسی که مشکلی نداشته باشه از چیزی نمی ترسه
      حالا 10 بار کنکور بده مشکلی پیش نمیاد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چیکار کنم بنظرتون ؟
      معدلمم که پایینه
      بهتون پیشنهاد میکنم که اصلا استرس اینکه سال بعد چی میشه رو نداشته باشی چون معلوم نیست بخوان گیر بدن یا نه. فوق فوقش هم گیر بدن شما اگر خوب خونده باشی حتی توی شهریور هم میتونید بهشون ثابت کنید که تقلب نشده. شما نه تنها الان استرس کنکور دارین بلکه استرسِ کنکورِ بعدِ کنکور هم دارین و این به شدت مخربه.
      اما برای ترمیم معدل شما در هر صورت باید این کار بکنید چون نکنید به ضررتونه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      چیکار کنم بنظرتون ؟
      معدلمم که پایینه
      شما اول کنکورتو بده اگر رتبت بالا شد اون موقع استرس بگیر

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به چه چیز هايي فکر می کنید شما ها تازه ترمیم معدل فایده نداره الکی دوماه از وقت کنکور رو نده برای ترمیم بعد ضرر می کنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      به چه چیز هايي فکر می کنید شما ها تازه ترمیم معدل فایده نداره الکی دوماه از وقت کنکور رو نده برای ترمیم بعد ضرر می کنی
      رفیق ترمیم معدل واقعا اونقدر ها هم وقت گیر نیست به نظرم.
      من واسه هر درسی دو روز وقت گذاشتم و امتحان نهاییم 19.70 شد که معدل خوبیه.(در طول سال هم واقعا چیزی نمیخوندم و خیلی از مطالب رو شب امتحان برای اولین بار میدیدم) به نظرم دو روز وقت گذاشتن هم باز زیاده. شما اگر 4 درس رو بخواین ترمیم کنید نهایتا 8 روز بیشتر وقت نمیگیره. تنها مشکلِ ترمیم معدل دور شدن از فضای تستی و خستگی ناشی از اون هستش که با مدیریت خوب میشه بهش غلبه کرد.

هر چند در هر حالت به شدت مخالف کل قضیه معدل و ترمیم و ... هستم اما اگر واقعا تصویب بشه این قضیه هم چندان وقتی از کسی گرفته نمیشه توی ترمیم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استرس نداره ! اگرفهمیدی رتبت خوب میشه یه ماه دیگه هم بعد کنکورن هرروز یه مقدار درس بخونچیزی کم نمیشه

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingCrimson نمایش پست ها
      رفیق ترمیم معدل واقعا اونقدر ها هم وقت گیر نیست به نظرم.
      من واسه هر درسی دو روز وقت گذاشتم و امتحان نهاییم 19.70 شد که معدل خوبیه.(در طول سال هم واقعا چیزی نمیخوندم و خیلی از مطالب رو شب امتحان برای اولین بار میدیدم) به نظرم دو روز وقت گذاشتن هم باز زیاده. شما اگر 4 درس رو بخواین ترمیم کنید نهایتا 8 روز بیشتر وقت نمیگیره. تنها مشکلِ ترمیم معدل دور شدن از فضای تستی و خستگی ناشی از اون هستش که با مدیریت خوب میشه بهش غلبه کرد.

هر چند در هر حالت به شدت مخالف کل قضیه معدل و ترمیم و ... هستم اما اگر واقعا تصویب بشه این قضیه هم چندان وقتی از کسی گرفته نمیشه توی ترمیم
      چندین هزار نفر از شما جلو تر هستن معدل شما معدل خوبی نیست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها

چندین هزار نفر از شما جلو تر هستن معدل شما معدل خوبی نیست
      بله و قصد دارم دو درس رو ترمیم کنم تا بشه 19.90 و حتی اگر دیدم میتونم برسونم به معدل 20.
      من خودم خبر دارم که قضیه معدل چقدر بی عدالتی داره توش و چقدر بده. من فقط دارم میگم که برخلاف گفته شما اگر توی مجلس با این طرح مقابله نشه و واقعا تصویب شه اون وقت ترمیم معدل میتونه به کمک بچه ها بیاد و بهتره بچه ها از اواخر آذر به فکرش باشن چون با ترمیم معدل حداقل کمی از بی عدالتی ها کاسته میشه.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingCrimson نمایش پست ها
      بله و قصد دارم دو درس رو ترمیم کنم تا بشه 19.90 و حتی اگر دیدم میتونم برسونم به معدل 20.
      من خودم خبر دارم که قضیه معدل چقدر بی عدالتی داره توش و چقدر بده. من فقط دارم میگم که برخلاف گفته شما اگر توی مجلس با این طرح مقابله نشه و واقعا تصویب شه اون وقت ترمیم معدل میتونه به کمک بچه ها بیاد و بهتره بچه ها از اواخر آذر به فکرش باشن چون با ترمیم معدل حداقل کمی از بی عدالتی ها کاسته میشه.
      بازم ترمیم فایده نداره اگر مجلس نتونه کاری کنه چاره ای نیست جز این که رو همون 80 درصد سرمایه گذاری کرد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      جدا از این مطالب بهانه رو کنار بگزاریم اینها چشم نداشتن فیلمی تاثیرگذار از رتبه برترهای استثنایی(نابینا ،کم بیناو ...) با عشق باید راه پیمود در راه عشق ناممکن وجود ندارد

برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن