خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 52
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question کنکور98 به ضرر نظام قدیم یا جدید

سلام
      وقت به خیر
      من پشت کنکوری م قرار هم بود دور و ور انجمن نیام تا همین امروز صبح یکی از دوستام این جریان تراز و رتبه های ادغامی نظام قدیم وجدید رو برام گفت
      همون طور که می دونین سازمان سنجش اعلام کرد که سهمیه بندی نمیشه و طبق تراز رتبه داده میشه
      ایا واقعا این کار به ضرر نظام قدیم ه؟
      این صحبت حقیقت داره که کنکور 98 با درصد های خیلی بالا هم نمیشه امیدوار به رتبه خوب بود؟
      و اینکه 80 درصد زیست نظام جدید در مقایسه با نظام قدیم یه تراز و یه ارزش داره یا متفاوته ترازش؟
      ممنون میشم نظر تون رو بگید چون این فکر شده یه معضل برای درس خوندن

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به ضرر کسیه که نخونه و دنبال حاشیه باشه حالا چه جدید چه قدیمتاقبل اطلاعیه سنجش بحث سهمیه بندی بود حالااون حل شده این حرفا چیه واقعا:/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      سلام
      وقت به خیر
      من پشت کنکوری م قرار هم بود دور و ور انجمن نیام تا همین امروز صبح یکی از دوستام این جریان تراز و رتبه های ادغامی نظام قدیم وجدید رو برام گفت
      همون طور که می دونین سازمان سنجش اعلام کرد که سهمیه بندی نمیشه و طبق تراز رتبه داده میشه
      ایا واقعا این کار به ضرر نظام قدیم ه؟
      این صحبت حقیقت داره که کنکور 98 با درصد های خیلی بالا هم نمیشه امیدوار به رتبه خوب بود؟
      و اینکه 80 درصد زیست نظام جدید در مقایسه با نظام قدیم یه تراز و یه ارزش داره یا متفاوته ترازش؟
      ممنون میشم نظر تون رو بگید چون این فکر شده یه معضل برای درس خوندن
      به ترتیب

-بله قطعا به ضرر نظام قدیم میشه

-هنوز کنکور 98 بهش نزدیک هم نشدیم که بخوایم درباره قبولیش حرف بزنم پس هر چیزی در این باره شایعه است

-درصد مشابه توی درس ها به نظام جدید و قدیم یه تراز میده با این تفاوت که نظام جدید راحت تر به اون درصد میرسن (خواهشا قبل مخالفت با این حرف من برو از سنجش بپرس،من پرسیدم)

حالا که رقابت سخته باید سخت تر درس بخونید.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مطمئن باش نظام جديد و قديم جدا تراز ميشه
      ينى اول اوراق نظام قديم تصحيح ميشه يه تراز بينشون گرفته ميشه؛ بعد اوراق نظام جديد تصحيح ميشه يه تراز هم بين اونها گرفته ميشه! حالا از بين كل ترازها به شكل رقابتى رتبه ميدن
      ينى نظام قديمو جديد باهم رقابت ندارن؛ مطمئن باش همين ميشه
      اين فاز منفيايى كه ميگن كنكوره ٩٨ به ضرره قديماس اينا نظام جديدين دلشونو دارن به اينا خوش ميكنن شما برس به درست مطمئن باش كوچكترين بي عدالتى اين بين بوجود نمياد و هيچ گروهى ضرر نميكنه!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcccc نمایش پست ها
      به ترتیب

-بله قطعا به ضرر نظام قدیم میشه

-هنوز کنکور 98 بهش نزدیک هم نشدیم که بخوایم درباره قبولیش حرف بزنم پس هر چیزی در این باره شایعه است

-درصد مشابه توی درس ها به نظام جدید و قدیم یه تراز میده با این تفاوت که نظام جدید راحت تر به اون درصد میرسن (خواهشا قبل مخالفت با این حرف من برو از سنجش بپرس،من پرسیدم)

حالا که رقابت سخته باید سخت تر درس بخونید.
      وقتی بیشتر سواالات یکسان هستن هر سوالی که واسه نظام جدید بیان عین همون واسه نظام قدیم مياد اصلا هیچ کس ضرر نمی کنه در این صورت

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به ضرر کسی که معدلش پایینه فرقی نداره نظام جدید یا قدیمه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از مباحث يكسان سوالات يكسان طرح ميشه
      و از مباحث غير يكسان هم مطمئن باشين جوري سوال ميدن كه ضرر هيچكدوم نشه
      و بيشتر سوالا هم از مباحث يكسان خواهد بود
      سنجش نه عاشق چشم ابروي جديداست نه با قديما دشمني داره
      مطمئن باشين كسي ضرر نميكنه و الكي جو ميدن كه دلشونو خوش كنن(نظام جديدا) يا بهونه بيارن كه درس نخونن(نظام قديما)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دقت کنید اگه طبق نظر شما دروس نظام جدید آسون تر باشه افراد بیشتری به درصد بالا می رسن و در نتیجه ترازشون پایین تر بیاد
      حداقل به حرفایی که می زنیم یکم فکر کنیم
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب این تراز بندی رو چرا یکی از سنجش نمیپرسه؟ هر سواله چرتی دارین فورا از سنجش میپرسین اینم بپرسین خو. من بلد نیستم وگرنه میپرسیدم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarbaz khasre نمایش پست ها
      دوستان دقت کنید اگه طبق نظر شما دروس نظام جدید آسون تر باشه افراد بیشتری به درصد بالا می رسن و در نتیجه ترازشون پایین تر بیاد
      حداقل به حرفایی که می زنیم یکم فکر کنیم
      تراز نظام جديدا جدا حساب نميشه اگه اونجوري بود حرف شما درست بود
      تراز جديدا و قديما با هم حساب ميشه

البته من ميگم مطمئنا سنجش نمياد سوالاي نظام جديدو اونقدر گلابي بده كه راحت بتونن درصد بالا بزنن

11. Top | #11
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      با تمام احترام
      ای ... شعرا چیه؟
      بشینین بخونین فردا پس فردا با اختلاف 1 نفر قبول نشدین شروع نکنین به فحش دادن به زمین و زمان
      به ضرر هرکی که هست هست مگه میشه تغییر دادش؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      مطمئن باش نظام جديد و قديم جدا تراز ميشه
      ينى اول اوراق نظام قديم تصحيح ميشه يه تراز بينشون گرفته ميشه؛ بعد اوراق نظام جديد تصحيح ميشه يه تراز هم بين اونها گرفته ميشه! حالا از بين كل ترازها به شكل رقابتى رتبه ميدن
      ينى نظام قديمو جديد باهم رقابت ندارن؛ مطمئن باش همين ميشه
      اين فاز منفيايى كه ميگن كنكوره ٩٨ به ضرره قديماس اينا نظام جديدين دلشونو دارن به اينا خوش ميكنن شما برس به درست مطمئن باش كوچكترين بي عدالتى اين بين بوجود نمياد و هيچ گروهى ضرر نميكنه!
      اونوقت اگه ترازه يه عده از نظام قديم با عده ديگري از نظام جديد برابر شد چيكار ميكنن؟ همچين چيزي نيست همه با هم ترازشون گرفته ميشه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باور کنید دوستان از سازمان سنجش پرسیدم.

درصد یکسان تراز یکسان به نظام جدید و قدیم میده.

چرا به کتتون نمیره!!!!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهش میکنم ازتون اصلا به این چیزا اجازه ندید که ذهنتون رو درگیر کنن.حتی اگه فردا اطلاعیه زدن که از نظام قدیم ۱ نفر پذیرش میشه یا از نظام جدید اینقدر پذیرش میشه باز خودتون رو نبازید.واسه هدفی که دارید با تمام وجود بجنگید.هرچقدر میتونید درصدای بهتری توی کنکور بزنید تا تاثیر تراز و معدل و ... رو برای خودتون خیلی کم کنید.تنها راهش همینه.وگرنه حاشیه تا خود روز کنکور هست خصوصا کنکور ۹۸

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه چیز میگم خیال دوستان نظام قدیم راحت شه اگه بخوان بین خودمون تراز بدن چون ما کمتریم تراز ها بالا تر میره چون شاخص پراکندگی بیشتر میشه مثل گاج و قلمچی کسی که تو گاجه با همون سطح سواد ترازش تو گاج ۵۰۰ تایی با قلمچیش فرق میکنه اونم به خاطر جامعه اماری پایین گاج!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن