خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا کمپین نتیجه ای داره مگه

ولی واقعا محتوای کتاب دو نظام تغییرات داشته خب وقتی میگن سوال یکسان ادم هنگ میکنه

2. Top | #47
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      دوستان الان وقت بحث سر این نیست که کنکور 98 برای نظام جدیدا اسون تره یا نظام قدیم....
      الان هردو گروه یک مشکل بزرگ داریم که اونم تاثیر معدل هست ....بهتره الان تمام تلاش وانرژیمونو برای لغو تاثیر قطعی بزاریم چون اگه قطعی بمونه به ضرر هر دو گروه هست...
      چکار باید بکنیم

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      چکار باید بکنیم
      به نماینده ی شهرتون در مجلس پیام بدید ودر باره ی مضرات تاثیر قطعی آگاهش کنید
      ویرایش توسط reza2018 : 31 شهریور 1397 در ساعت 19:43

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      تفاوتی نداره ، اگر محدودیت پذیرش ندارن ، میشه جبران کرد و به رشته های خوب رسید
      البته یکی از مزخرف ترین چیزی که اجرا شد و متاسفانه تایید شد ، تاثیر قطعی سوابق تحصیلی بود
      مخصوصا واس نظام قدیم که دیگه نمراتشون ثبت شده (البته فرصت ترمیم معدل گذاشتن ، ولی بازم خودش وقت گیر هست)
      در کل اگر تاثیر سوابق تحصیلی قطعی نبود ، اوضاع متعادلتر بود
      سازمان سنجش هم اعلام کرده جاهایی ک سوالات یک سان هست ، یک سوال میده ینی مطالب یکی هست ، پس زیاد تفاوتی بین سوالات نظام جدید و قدیم نیست ، مگر اینکه از مباحث آسان اونها ک در کتاب نظام قدیم نیست سوال طرح بشه.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

5. Top | #50
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر برای نظام قدیم بهتره ولی تفاوت چشمگیری احتمالا نخواهد داشت.

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من این تاپیک و 06/29 زدم قصد نداشتم up کنم اما حس کردم یه جایی باید این حرف ها زده بشه
      ببینید کنکور 98 اولین کنکور با دو صورت سوال ه (سال های قبل تر کمی سیستم ش فرق میکرده طبق چیزی که شنیدم اون زمان داوطلبان به انتخاب خودشون نظام اموزشی شون رو انتخاب می کردن حالا کاری به این موضوع نداریم)
      اولا سیستم تراز بندی مشخص نیست من در یه تاپیک گفتم از سازمان سنجش این سوال رو پرسیدم اما همون طور که مشاهده می کنید با وجود گذشت 9روز پاسخی داده نشده در واقع سوال من حدود هفت روز پیش توسط کارشناسان بررسی شده
      این موضوع نشون میده که کارشناسان سنجش هم هنوز اطلاع دقیقی ندارند
      555.bmp

من با مشاور ومسئول ازمون های سنجش شهر مون صحبت کردم ایشون گفتن با توجه به وضعیت کنونی ازمون های سنجش حدس میزنم که جدا تراز بندی بشه و در جواب من که گفتم یه درصد یکسان تراز یکسان در هر دو نظام داره گفتند هنوز هیچ منبع موثقی در این باره چیزی نگفته
      میخوام این رو بهتون بگم هنوز سازمان سنجش اطلاعیه ای در این مورد نداده و کسی نمی دونه سیستم برگزاری این کنکور به چه نحوی هست همه ما قبول داریم مباحث نظام جدید سبک تر هست اما به این نکته توجه کنید اگه سیستم تراز بندی جدا باشه مباحث راحت تر یا سخت تر نفعی به حال هیچ گروهی نداره یا این که سازمان سنجش از مباحث مشکل نظام قدیم سوالات خیلی راحتی طرح کنه
      چیزی که در حال حاضر مشخصه اینه که معلوم نیست سیستم تراز بندی چگونه است و کسایی که در این مورد نظر میدن صرفا بر اساس عقیده شخصی نظر میدن و هیچ منبع موثقی برای حرف هاشون ندارند
      مثل جریان تاثیر معدل یه عده طبق نظر شخصی میگفتن بی فایده است عده ای گفتن لغو میشه
      اما تنها چیز صد در صد درست این هست " راهی که در سال های گذشته به رتبه اوردن و رشته های تاپ قبول شدن ختم شده امسال هم همون نتیجه رو میده مسیر موفقیت ثابت ه" **** جمله دزدیده شده از @matrooke
      این که فکر کنید نظام جدید یا قدیم (فرقی نداره) شانس بیشتری داره فقط ناشی از افکاری هست که بهش میگن حاشیه
      تا زمانی که کنکور 98 برگزار نشه و شاید وشاید طبق ازمون های جامع پایانی سنجش بشه حدس هایی در مورد کنکور 98 زد
      فکر نکنید که یه نظام جدید مثلا با ده ساعت مطالعه میشه 500 پس شما که قدیم هستید باید15 ساعت بخونیدو بعد که مثلا نمی تونید 15 ساعت بخونید نا امید شید
      بهترین خودتون باشید
      و بدونید هیچ تلاشی بی ثمر نمی مونه
      ویرایش توسط _evil.girl : 18 آبان 1397 در ساعت 20:40

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط snoorafkan79 نمایش پست ها
      من این تاپیک و 06/29 زدم قصد نداشتم up کنم اما حس کردم یه جایی باید این حرف ها زده بشه
      ببینید کنکور 98 اولین کنکور با دو صورت سوال ه (سال های قبل تر کمی سیستم ش فرق میکرده طبق چیزی که شنیدم اون زمان داوطلبان به انتخاب خودشون نظام اموزشی شون رو انتخاب می کردن حالا کاری به این موضوع نداریم)
      اولا سیستم تراز بندی مشخص نیست من در یه تاپیک گفتم از سازمان سنجش این سوال رو پرسیدم اما همون طور که مشاهده می کنید با وجود گذشت 9روز پاسخی داده نشده در واقع سوال من حدود هفت روز پیش توسط کارشناسان بررسی شده
      این موضوع نشون میده که کارشناسان سنجش هم هنوز اطلاع دقیقی ندارند
      555.bmp

من با مشاور ومسئول ازمون های سنجش شهر مون صحبت کردم ایشون گفتن با توجه به وضعیت کنونی ازمون های سنجش حدس میزنم که جدا تراز بندی بشه و در جواب من که گفتم یه درصد یکسان تراز یکسان در هر دو نظام داره گفتند هنوز هیچ منبع موثقی در این باره چیزی نگفته
      میخوام این رو بهتون بگم هنوز سازمان سنجش اطلاعیه ای در این مورد نداده و کسی نمی دونه سیستم برگزاری این کنکور به چه نحوی هست همه ما قبول داریم مباحث نظام جدید سبک تر هست اما به این نکته توجه کنید اگه سیستم تراز بندی جدا باشه مباحث راحت تر یا سخت تر نفعی به حال هیچ گروهی نداره یا این که سازمان سنجش از مباحث مشکل نظام قدیم سوالات خیلی راحتی طرح کنه
      چیزی که در حال حاضر مشخصه اینه که معلوم نیست سیستم تراز بندی چگونه است و کسایی که در این مورد نظر میدن صرفا بر اساس عقیده شخصی نظر میدن و هیچ منبع موثقی برای حرف هاشون ندارند
      مثل جریان تاثیر معدل یه عده طبق نظر شخصی میگفتن بی فایده است عده ای گفتن لغو میشه
      اما تنها چیز صد در صد درست این هست " راهی که در سال های گذشته به رتبه اوردن و رشته های تاپ قبول شدن ختم شده امسال هم همون نتیجه رو میده مسیر موفقیت ثابت ه" **** جمله دزدیده شده از @
      matrooke
      این که فکر کنید نظام جدید یا قدیم (فرقی نداره) شانس بیشتری داره فقط ناشی از افکاری هست که بهش میگن حاشیه
      تا زمانی که کنکور 98 برگزار نشه و شاید وشاید طبق ازمون های جامع پایانی سنجش بشه حدس هایی در مورد کنکور 98 زد
      فکر نکنید که یه نظام جدید مثلا با ده ساعت مطالعه میشه 500 پس شما که قدیم هستید باید15 ساعت بخونیدو بعد که مثلا نمی تونید 15 ساعت بخونید نا امید شید
      بهترین خودتون باشید
      و بدونید هیچ تلاشی بی ثمر نمی مونه

دقيقا چگونه ترازبندي مجزا بدون اعمال سهميه بابت ظرفيت دانشگاه ها در هر دو نظام
      قراره رتبه بندي در يك چارت فراواني يكسان بده اونوقت؟!
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن