خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19

موضوع: هیئت علمی

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

هیئت علمی

سلام دوستان یکی از آشناهای ما دامپزشکی ازاد کرمانشاه قبول شده الان از من پرسید که با سهمیه هیئت علمی میخاد بیاد دندون یا پزشکی ازاد تهران یا دام تهران یا کرج من اطلاعی از قوانین هیئت علمی دانشگاه ازاد ندارم اگه کسی میدونه لطف. کنه راهنمایی کنه

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سهمیه هیئت علمی رشته رو نمیتونن عوض کنن ولی شهر رو میتونن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مطمئنین؟ چون گویا اونجا بهشون گفتن رشترم میشه تغییر داد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jungmin نمایش پست ها
      مطمئنین؟ چون گویا اونجا بهشون گفتن رشترم میشه تغییر داد
      راستش طبق قانون روی کاغذ که نمیشه ولی سهمیه هیئت علمی یک سهمیه ی خیلی گنگه.برخی بچه ها میگن رتبه های نجومی سایت کانون که سهمیه ایثارگران نداشتند از همین سهمیه استفاده کردند و رفتن پزشکی و دندان اما هیچ مدرکی برای اثباتش وجود نداره.شما اگه مدرکی پیدا کردید بگید والا طبق قانون نمیشه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اطلاعاتی که بالا دادن غلطه اصلا هم نجومی نیس
      آشناتون اگه بخواد رشته و دانشگاه عوض کنه باید تراز ۹۲‌.۵ درصد نفر آخر در سهمیه ی آزاد (منطقه ها و نه ایثارگران) رو داشته باشه و برای فقط عوض کردن دانشگاه ۹۰‌درصد نفر‌ آخر‌ رو باید بیاره. باید از سازمان سنجش بپرسید برای چگونگیش
      و اینکه ترجیحا به شهری که پدر یا مادرش (بسته به اینکه کدوم هیئت علمیه)هست میبرنش

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی این قوانین برای آزاد یا سراسری همچین فرقی نداره
      و اینکه فقط یه بار‌ میتونه استفاده کنه در هر دوره و بعد ازینکه رفت دیگه نمیتونه شهرش یا رشتشو عوض کنه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prdsarj نمایش پست ها
      راستی این قوانین برای آزاد یا سراسری همچین فرقی نداره
      و اینکه فقط یه بار‌ میتونه استفاده کنه در هر دوره و بعد ازینکه رفت دیگه نمیتونه شهرش یا رشتشو عوض کنه
      پس که این طور والا من خودمم خیلی تعجب کردم
      بازم ممنون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس که این طور والا من خودمم خیلی تعجب کردم
      بازم ممنون
      خواهش میکنم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اطلاعاتی که بالا دادن غلطه اصلا هم نجومی نیس
      آشناتون اگه بخواد رشته و دانشگاه عوض کنه باید تراز ۹۲‌.۵ درصد نفر آخر در سهمیه ی آزاد (منطقه ها و نه ایثارگران) رو داشته باشه و برای فقط عوض کردن دانشگاه ۹۰‌درصد نفر‌ آخر‌ رو باید بیاره. باید از سازمان سنجش بپرسید برای چگونگیش
      و اینکه ترجیحا به شهری که پدر یا مادرش (بسته به اینکه کدوم هیئت علمیه)هست میبرنش
      راستی یه چیز دیگه میدونید اخرین تراز های قبولی امسالو از کجا میشه دراورد؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی یه چیز دیگه میدونید اخرین تراز های قبولی امسالو از کجا میشه دراورد؟
      چون فعلا هیچ‌ سایتی قبولی هارو نزده نمیشه راحت گیر آورد مگه اینکه پارتی داشته باشی از خود سازمان سنجش یا مسئولای دانشگاه آزاد گیر بیاری. کلا کار خیلی سختیه. نمی دونم به چه دلیل خیلی تمایلی به لو دادنش ندارن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      باهیئت علمی همه کاری میشه کرد.رشته شهر همه چی.اونیم که هیئت علمی داره اینارو میدونه نیازی نیست بره ازکسی بپرسه ک

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون فعلا هیچ‌ سایتی قبولی هارو نزده نمیشه راحت گیر آورد مگه اینکه پارتی داشته باشی از خود سازمان سنجش یا مسئولای دانشگاه آزاد گیر بیاری. کلا کار خیلی سختیه. نمی دونم به چه دلیل خیلی تمایلی به لو دادنش ندارن
      شما اطلاعاتتون عجیب غریبه .صرفا رفتید اطلاعات دفترچه ثبتنام کنکور رو نوشتید که همه اون رو خوندن .اول اینکه من سند دارم برای رتبه های نجومی که هیچ سهمیه ای ندارند .شما دانای کل بفرمایید سهمیشون چی هست؟(برید سایت کانون از روی رتبه کافیه 2 - 3 سال اخیر رو بررسی کنید ضمنا برای من نجومی یعنی 200 هزار.یا میتونید در همین انجمن سرچ کنید بچه ها کارنامه ها رو جدا کردن گذاشتن البته با لینکش )
      دوم اینکه پارتی برای گرفتن تراز چیه لو دادن کدومه؟!وقتی هنوز همه ی بچه ها اطلاعاتشون رو در سیستم دانشگاه ها وارد نکردند و از طرفی یک عده بهمن وارد دانشگاه آزاد یا پردیس یا مازاد میشن و اونها هم یکباره تصمیم میگیرن بمونن برای سال بعد پس سنجش یاآزاد علم غیب دارند که الان تراز قبولیها چی هست که روی سایت بذارن؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negar_B نمایش پست ها
      باهیئت علمی همه کاری میشه کرد.رشته شهر همه چی.اونیم که هیئت علمی داره اینارو میدونه نیازی نیست بره ازکسی بپرسه ک
      همه کاری ک نه والاا..
      ولی این ک شرایطو یکی ک هییت علمیه ندونه عجیبه://

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      شما اطلاعاتتون عجیب غریبه .صرفا رفتید اطلاعات دفترچه ثبتنام کنکور رو نوشتید که همه اون رو خوندن .اول اینکه من سند دارم برای رتبه های نجومی که هیچ سهمیه ای ندارند .شما دانای کل بفرمایید سهمیشون چی هست؟(برید سایت کانون از روی رتبه کافیه 2 - 3 سال اخیر رو بررسی کنید ضمنا برای من نجومی یعنی 200 هزار.یا میتونید در همین انجمن سرچ کنید بچه ها کارنامه ها رو جدا کردن گذاشتن البته با لینکش )
      دوم اینکه پارتی برای گرفتن تراز چیه لو دادن کدومه؟!وقتی هنوز همه ی بچه ها اطلاعاتشون رو در سیستم دانشگاه ها وارد نکردند و از طرفی یک عده بهمن وارد دانشگاه آزاد یا پردیس یا مازاد میشن و اونها هم یکباره تصمیم میگیرن بمونن برای سال بعد پس سنجش یاآزاد علم غیب دارند که الان تراز قبولیها چی هست که روی سایت بذارن؟
      حالا بخش اولش به کنار
      بخش دوم حرفتون که اصلا با عقل جور در نمیاد
      سازمان سنجش خودش کسیه که مارو طبق رتبه و ترازامون مرتب میکنه که کدوم دانشگاه و کدوم رشته بریم نمی دونه ترازای ما چیه؟؟ نمی دونه کی نفره آخره؟
      حتی خودم دو نفر رو میشناسم که تراز آخرین نفر رو با پارتی واسه بچشون پرسیدن

بعدم نمی دونم چرا یه سری افراد هی میخوان بگن ما هم اگه سهمیه داشتیم با ۲۰۰ هزار می رفتیم دانشگاه درحالی که اطلاعاتی ندارن! کسی دیگه با این رتبه ها پزشکی نمیره. من خودم فرزند هیئت علمیم اگه نبودم و اطلاعت نداشتم وارد این پیج نمیشدم واسه کمک قصدمم کمک بود کمکه واقعی نه شایعه و یا بحث با کسی ولی این انجمن کلش همین شکلی بحث و دعواست و خسته کننده شده دیگه.
      من سال ۹۴ کنکور دادم ترازم ۸۳۰۰ شد تراز قبولیه پزشکی ۱۰۰۰۰ئه سازمان سنجش گفت چون ۹۲‌.۵ رو ندارم نمیتونم برم پزشکی :/ و من اون سال دانشگاه نرفتم. کلا.
      اون نجومیا که شما میگی کین؟ چرا من قبول‌ نشدم اگه این طوریه؟ رتبه م هم ۹۲۰۰ بود در منطقه ۲. زیر ده هزار بود دیگه!
      البته قطعا انتظار پزشکی نداشتم بابام اصرار داشت و‌ پرسید‌.
      چرا الکی شایعه پخش میکنید چی به شما میرسه واقعا؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا بخش اولش به کنار
      بخش دوم حرفتون که اصلا با عقل جور در نمیاد
      سازمان سنجش خودش کسیه که مارو طبق رتبه و ترازامون مرتب میکنه که کدوم دانشگاه و کدوم رشته بریم نمی دونه ترازای ما چیه؟؟ نمی دونه کی نفره آخره؟
      حتی خودم دو نفر رو میشناسم که تراز آخرین نفر رو با پارتی واسه بچشون پرسیدن

بعدم نمی دونم چرا یه سری افراد هی میخوان بگن ما هم اگه سهمیه داشتیم با ۲۰۰ هزار می رفتیم دانشگاه درحالی که اطلاعاتی ندارن! کسی دیگه با این رتبه ها پزشکی نمیره. من خودم فرزند هیئت علمیم اگه نبودم و اطلاعت نداشتم وارد این پیج نمیشدم واسه کمک قصدمم کمک بود کمکه واقعی نه شایعه و یا بحث با کسی ولی این انجمن کلش همین شکلی بحث و دعواست و خسته کننده شده دیگه.
      من سال ۹۴ کنکور دادم ترازم ۸۳۰۰ شد تراز قبولیه پزشکی ۱۰۰۰۰ئه سازمان سنجش گفت چون ۹۲‌.۵ رو ندارم نمیتونم برم پزشکی :/ و من اون سال دانشگاه نرفتم. کلا.
      اون نجومیا که شما میگی کین؟ چرا من قبول‌ نشدم اگه این طوریه؟ رتبه م هم ۹۲۰۰ بود در منطقه ۲. زیر ده هزار بود دیگه!
      البته قطعا انتظار پزشکی نداشتم بابام اصرار داشت و‌ پرسید‌.
      چرا الکی شایعه پخش میکنید چی به شما میرسه واقعا؟
      سلام من پدرم جزو هیئت علمی دانشگاه امیر کبیر هست و یادمه میگفت باید حدود 90 درصد نفر اخر قبولی اون دانشگاه رو زده باشی تا بری اون دانشگاه

البته میگفت میشه مثلا اگه زابل قبول شدی با تعهد بری تهران به صورت مشروط که اگه معدلت بالا بود دائمی میشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن