خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19

موضوع: هیئت علمی

1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prdsarj نمایش پست ها
      حالا بخش اولش به کنار
      بخش دوم حرفتون که اصلا با عقل جور در نمیاد
      سازمان سنجش خودش کسیه که مارو طبق رتبه و ترازامون مرتب میکنه که کدوم دانشگاه و کدوم رشته بریم نمی دونه ترازای ما چیه؟؟ نمی دونه کی نفره آخره؟
      حتی خودم دو نفر رو میشناسم که تراز آخرین نفر رو با پارتی واسه بچشون پرسیدن

بعدم نمی دونم چرا یه سری افراد هی میخوان بگن ما هم اگه سهمیه داشتیم با ۲۰۰ هزار می رفتیم دانشگاه درحالی که اطلاعاتی ندارن! کسی دیگه با این رتبه ها پزشکی نمیره. من خودم فرزند هیئت علمیم اگه نبودم و اطلاعت نداشتم وارد این پیج نمیشدم واسه کمک قصدمم کمک بود کمکه واقعی نه شایعه و یا بحث با کسی ولی این انجمن کلش همین شکلی بحث و دعواست و خسته کننده شده دیگه.
      من سال ۹۴ کنکور دادم ترازم ۸۳۰۰ شد تراز قبولیه پزشکی ۱۰۰۰۰ئه سازمان سنجش گفت چون ۹۲‌.۵ رو ندارم نمیتونم برم پزشکی :/ و من اون سال دانشگاه نرفتم. کلا.
      اون نجومیا که شما میگی کین؟ چرا من قبول‌ نشدم اگه این طوریه؟ رتبه م هم ۹۲۰۰ بود در منطقه ۲. زیر ده هزار بود دیگه!
      البته قطعا انتظار پزشکی نداشتم بابام اصرار داشت و‌ پرسید‌.
      چرا الکی شایعه پخش میکنید چی به شما میرسه واقعا؟
      چرا دامپزشکی نزدید و بعد تبدیلش کنید؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAINT نمایش پست ها
      سلام من پدرم جزو هیئت علمی دانشگاه امیر کبیر هست و یادمه میگفت باید حدود 90 درصد نفر اخر قبولی اون دانشگاه رو زده باشی تا بری اون دانشگاه

البته میگفت میشه مثلا اگه زابل قبول شدی با تعهد بری تهران به صورت مشروط که اگه معدلت بالا بود دائمی میشی

بله درست میگن اون دومی بهش میگن انتقال مشروط
      البته فکر کنم برای تهران شرایط سخت شده بود امسال

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      چرا دامپزشکی نزدید و بعد تبدیلش کنید؟
      چون دام پزشکی هم جایی قبول نشدم اون سال.
      شهر ما دام پزشکی نداره واسه همین بومی نخورده بودم واسه هیچ جا و اتفاقا اختلاف کمی با دام پزشکی شهر های دور و بر داشتم
      اگه مثلا کرمانشاهی بودم شاید به خاطر بومی بودن کرمانشاه قبول میشدم
      به هر حال چیزیه ک گذشته منم ناراحتش نیستم.
      بیشتر اینو گفتم که ایشون بدونه که با رتبه های نجومی نمیشه رفت. باید تراز رو داشته باشی و سازمان سنجش شوخی نداره.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prdsarj نمایش پست ها
      چون دام پزشکی هم جایی قبول نشدم اون سال.
      شهر ما دام پزشکی نداره واسه همین بومی نخورده بودم واسه هیچ جا و اتفاقا اختلاف کمی با دام پزشکی شهر های دور و بر داشتم
      اگه مثلا کرمانشاهی بودم شاید به خاطر بومی بودن کرمانشاه قبول میشدم
      به هر حال چیزیه ک گذشته منم ناراحتش نیستم.
      بیشتر اینو گفتم که ایشون بدونه که با رتبه های نجومی نمیشه رفت. باید تراز رو داشته باشی و سازمان سنجش شوخی نداره.
      خب در کل سوال پیش اومد برام یعنی به همین راحتی میشه از دام تغییر رشته داد به پزشکی! اگه اینجوریه که خیلی نامردیه به نظر میاد این سهمیه از سهمیه شهدا هم افتضاح تر باشه!!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن