خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 93
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم.ببخشید میشه درصداتونو بگین کارنامتونو باز نکرد واسم.شیمی من خ مشکل دارم مبتکران دارم بدم میاد.به نظرتون سیر تا پیاز مناسبه برام؟و کتاب تست ای کیو شیمی بگیرم.و اینکه برا زیست خ سبز بگیرم یا یا ای کیو.خودم الگو دارم

2. Top | #47
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم.ببخشید میشه درصداتونو بگین کارنامتونو باز نکرد واسم.شیمی من خ مشکل دارم مبتکران دارم بدم میاد.به نظرتون سیر تا پیاز مناسبه برام؟و کتاب تست ای کیو شیمی بگیرم.و اینکه برا زیست خ سبز بگیرم یا یا ای کیو.خودم الگو دارم
      سلام و ممنونم.
      ادبیات 92 عربی 92 دینی 89.4 زبان 78.7 زمین 16 ریاضی88.9 زیست 80 فیزیک 77.8 و شیمی 75.5
      سیر تا پیاز رو نداشتم و نمیتونم نظر بدم اما برای درسنامه به نظرم خیلی سبز مناسبه. و بله iq شیمی رو هم استفاده کنید خوبه.
      زیست iq سخته ولی قطعا از خیلی سبز بهتره.
      موفق باشید

3. Top | #48
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لغت املا سبطی بهتره یا الگو؟خودت با کدوم نتیجه گرفتی؟راسته که میگن قرابت معنایی رو 3_4ماه بشینی هر روز5تا تست بزنی فول میشی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2 نمایش پست ها

سلام و ممنونم.
      ادبیات 92 عربی 92 دینی 89.4 زبان 78.7 زمین 16 ریاضی88.9 زیست 80 فیزیک 77.8 و شیمی 75.5
      سیر تا پیاز رو نداشتم و نمیتونم نظر بدم اما برای درسنامه به نظرم خیلی سبز مناسبه. و بله iq شیمی رو هم استفاده کنید خوبه.
      موفق باشید

4. Top | #49
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تست روزانه قرابت برا ضعیفا هم خوبه؟برا فیزیک فرید شهریاری ندیدی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan2 نمایش پست ها

سلام و ممنونم.
      موفق باشید

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      من خودم مدرک کارشناسی ارشد دارم و رشته ام ریاضی بوده و کلا زیست باره اوله میخونم از تیر ماه شروع کردم به درس خوندن.
      ولی زود خسته میشم خیلی طول روز احساس خواب الودگی دارم و بعد خوندن زیست خیلی ذهنم خسته میشه میشه راهنمایی کنید و بگید چطور به خستگی غلبه کرد؟
      و اینکه زیست چطور بخونم که مسلط بشم.
      ممنونم

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه نکته راجب این مصاحبه ها خیلی جالبه طرف وقتی تو انجمن عضوه میگه من فقط یه کتاب میخونم واز یه منبع استفاده میکنم ولی وقتی قبول شد تو مصاحبش هرچی منبع تو بازاره رو شخم زده

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      iq که به نظرم بهترین کتاب شیمیه که نوشته شده 2) موج آزمون پایه و پیش که خیلی خیلی خوب بودن 3) شیمی خیلی سبز پیش که بیشتر از درسنامه شون استفاده میکردم تا تستاش 4) فیل شیمی 2 و 3 و پیش که برای جمع بندی خیلی خوب بودن مخصوصا پیشش 5)خیلی سبز سوم که برای قبل سال چهارم استفاده میکردم 6) سه سطحی 2 رو زیاد ولی سه سطحی 3و 4 رو خیلی کم استفاده کردم

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      - آیا از دی وی دی های آموزشی استفاده میکردید؟
      بله و اون هم از dvd های آخر کتاب آبی فیزیک برای یاد گرفتن درس جدید و از dvd آخر کتاب آبی زیست برای اینکه موقع غذا خوردن حوصله ام سر نره !!! (که زیاد هم خوب نبودن برای همین این کار من زود تمام شد!!!)
      البته از dvd " چگونه ادبیات بخوانیم؟" آقای عبدالمحمدی هم در اوایل تابستون استفاده کردم.
      جالب توجه دوستان موقع غذا خوردن هم وقتتونو هدر ندید امکان هم نداره بتونید با یه منبع موفق بشید عملا باید هرچی کتابه از کانون تا مبتکران مثل دوستمون شخم بزنید البته موقع مصاحبه هم بگید اینا رو خوندم ولی هنگام پاسخ دادن به کسانی که راهنمایی نیاز دارن تو طول سال سما فقط یه کتاب میخونید

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      patada:
      سلام
      عایا پر کردن دفتر خوداموز واجبه؟ با توجه ب این ک وقت زیادی باید صرف نوشتن دوباره سوال بشه!
      و تمام اشکالات ازمونا، توی صفحه شخصی بصورت فایل پی دی اف هس، چه نیازی هس ک حتمن پر شه؟
      اگه لازمه لطفا بگید روش شما برای مرتب نوشتن و دسته بندی موضوعاتش چیه؟ مثلا مبحث هارو جدا میکردید استو کیومتری جدا محلول جداو... یا اینک به ترتیب ازمون میرفتید جلو و تفکیک مبحثی نمیکردید؟

برای دوران جم بندی باید چطور استفاده بشه؟
      ممنونم

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود

تبریک میگم

به نظرتون این منابعی که گفتین برای نظام جدید هم خوبه ؟ برای فردی که از صفر می خواد شروع کنه

با تشکر برای پاسخگویی .

11. Top | #56
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      لغت املا سبطی بهتره یا الگو؟خودت با کدوم نتیجه گرفتی؟راسته که میگن قرابت معنایی رو 3_4ماه بشینی هر روز5تا تست بزنی فول میشی؟
      لغت الگو املا سبطی. بله درسته ولی برای من حدود 6 ماه با تقریبا روزی 10 تا تست بود

12. Top | #57
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      تست روزانه قرابت برا ضعیفا هم خوبه؟برا فیزیک فرید شهریاری ندیدی؟
      برا همه خوبه.
      خیر

13. Top | #58
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neda98 نمایش پست ها
      سلام.
      من خودم مدرک کارشناسی ارشد دارم و رشته ام ریاضی بوده و کلا زیست باره اوله میخونم از تیر ماه شروع کردم به درس خوندن.
      ولی زود خسته میشم خیلی طول روز احساس خواب الودگی دارم و بعد خوندن زیست خیلی ذهنم خسته میشه میشه راهنمایی کنید و بگید چطور به خستگی غلبه کرد؟
      و اینکه زیست چطور بخونم که مسلط بشم.
      ممنونم
      روش خوندن زیستم رو در مصاحبه هم گفتم.
      برای رفع خستگیتون کار های مختلفی میتونید انجام بدید ، مثلا خواب روزنامه ، میوه ، تقسیم کردن مطالعه تون به بخش های مختلف و خوندن دروس عمومی و اختصاصی مختلف لا به لای زیست و ...
      ولی بهتره با یک مشاور در این مورد صحبت کنید.
      موفق باشید

14. Top | #59
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      یه نکته راجب این مصاحبه ها خیلی جالبه طرف وقتی تو انجمن عضوه میگه من فقط یه کتاب میخونم واز یه منبع استفاده میکنم ولی وقتی قبول شد تو مصاحبش هرچی منبع تو بازاره رو شخم زده

خیلی خوشحال میشم اگه بتونی اثبات کنی که من گفتم فقط یه کتاب میخوندم.
      حوصله بحثم باهات ندارم واسپم هم نذار.
      مرسی اه

15. Top | #60
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
      درود

تبریک میگم

به نظرتون این منابعی که گفتین برای نظام جدید هم خوبه ؟ برای فردی که از صفر می خواد شروع کنه

با تشکر برای پاسخگویی .
      سلام و تشکر از لطفتون
      متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد سیستم نظام جدید ندارم و نمیتونم راهنماییت کنم
      موفق باشید

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن