خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 93
    1. Top | #31
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط April نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم بهتون
      فیزیک جامع خیلی سبز که عکس انیشتین داره رو استفاده میکردید؟
      به نطرتون تو درسای مختلف یک منبع رو چندبار بزنم بهتره یا اینکه یکی رو تموم کردم برم سراغ یعدی؟مثلا من شنیدم میگن برای زیست منابع مختلف استفاده کنید برای شیمی یک منبع رو بارها بزنید نطر شما هم همینه ؟ یرای فیزیک چی فکر میکنید؟
      سلام ممنونم ازتون
      بله استفاده میکردم.
      من در مورد سوال دومتون بگم بهتره که بعد از تموم کردن یک منبع ، سراغ یک منبع دیگه برید ولی از تست های نکته دار و مهم ، نزده و غلط منبع های قبلیتون غافل نشید.
      در مورد سوال های بعدیتون میتونید با مراجعه به منابع در مصاحبه ام ، پاسخشون رو پیدا کنید

2. Top | #32
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina98 نمایش پست ها
      سلام...تبریک میگم
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      سوال بعدیم هم اینه که: من برای زیست شناسی هم الگو و هم ای کیو رو دارم.به نظر شما اول روی تست های الگو مسلط بشم و بعدش برم سراغ ای کیو یا اینکه فرقی نمیکنه که ای کیو رو از کی شروع کنم.
      ممنون
      سلام ممنون از لطفتون
      صبح رو اغلب با فیزیک شروع میکردم (8 تا 9 و ربع) ؛ بعدش ادبیات تقریبا 9 و ربع تا 10 (یا یه درس عمومیه دیگه) بعدش زیست...بعدش کاملا یادم نمیاد.
      بهتره اول رو الگو مسلط بشید بعد روی iq

3. Top | #33
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      آقا عرفان شما توسال سوم براهردرس چنتامنبع تموم کردید؟وسال یازدهوموچیکارکردیددقیقا نهایی تون20شد؟
      سال سوم زیاد روی منابع کار نمیکردم ولی فک کنم تا حدودی که یادم میاد بین 1 تا تقریبا 2 منبع رو تموم میکردم.
      درس رو زیاد میخوندم ، نمونه سوال تشریحی + نمونه سوال نهایی رو کار میکردم. (لازمه بگم اصلا هم تقلب تو کارم نبود)

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشیدتوهرروزچنتادرس میخوندید؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #35
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      ببخشیدتوهرروزچنتادرس میخوندید؟
      روز های مدرسه تقریبا 4-5 درس ولی روز های تعطیل سعی میکردم همه درس ها رو بخونم

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز موفق باشید
      و واقعا آفرین به نمرات نهایی و درصدهای عالیتون

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_78 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز موفق باشید
      و واقعا آفرین به نمرات نهایی و درصدهای عالیتون
      سلام خیلی ممنون متشکرم از لطفتون

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من توی تابستون میتونم بگم روی تموم درسا مسلط شدم و دیگه اشکالات بزرگ ندارم ولی تست زیاد کار نکردم یعنی از هر منبعی که داشتم فقط زوجاشو مثلا زدم الان فکر میکنم اشتباه کردم و بیشتر باید تست میزدم به نظرتون فرصت جبران هست با این حجم درسای سال آخر؟
      و یه سوال دیگه شما تستای زمان دار رو کی شروع کردید بزنید؟
      ویرایش توسط Zahraj 429 : 04 مهر 1397 در ساعت 19:09

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شما برای نتیجه گرفتن در امتحانات نهایی فقط کتاب درسی رو خوندین یا از نمونه سوال یا کتاب خاصی هم استفاده کردین؟
      لطفا ی توضیح در مورد روش خوندنتون برای امتحانات نهایی بدین
      ممنون

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

این موفقیت رو بهتون تبریک می گم ...
      یه سوال داشتم ... .

می شه بفرمایین چجوری با وسواس فکری که داخل مصاحبه تون بهش اشاره کرده بودین ، کنار اومدین و تونستین اونو کنار بذارین ... ؟
      ممنون میشم اگه بیشتر در این مورد توضیح بدین ...

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بهتون موفقیتتون رو تبریک میگم یه سوال داشتم برای ریاضی فیزیک هر روز هر دو درس رو بخونم یا یه روز در میون؟سرعتمم بالا نیست و این دو درس نقطه ضعفم هستن

12. Top | #42
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraj 429 نمایش پست ها
      سلام من توی تابستون میتونم بگم روی تموم درسا مسلط شدم و دیگه اشکالات بزرگ ندارم ولی تست زیاد کار نکردم یعنی از هر منبعی که داشتم فقط زوجاشو مثلا زدم الان فکر میکنم اشتباه کردم و بیشتر باید تست میزدم به نظرتون فرصت جبران هست با این حجم درسای سال آخر؟
      و یه سوال دیگه شما تستای زمان دار رو کی شروع کردید بزنید؟
      سلام.
      لزومی نداره فکر کنید کار اشتباهی کردید. اینکه از هر منبعی که داشتید فقط زوج هاشو زدید و به قول خودتون روی تموم درس ها مسلط شدید ، یعنی پیشرفت خیلی زیادی داشتید.
      اگه منظورتون از جبران ، تست های فرد زدنه که معلومه فرصت جبران هست و دلیلی نداره نگران باشید فقط باید برنامه ریزی درست و ساعت مطالعه بالا داشته باشید.(مخصوصا بچه های رشته تجربی)
      من حدودا 2 ماه مونده به کنکور که شروع کرده بودم به تست های جامع زدن ، تست زماندار زدم.
      ولی به نظرم بهتره که بعد از تسلط کامل روی یک مبحث خاص ،از روی اون مبحث تست سنجشی و زماندار بزنید.
      موفق باشید.

13. Top | #43
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط April نمایش پست ها
      سلام شما برای نتیجه گرفتن در امتحانات نهایی فقط کتاب درسی رو خوندین یا از نمونه سوال یا کتاب خاصی هم استفاده کردین؟
      لطفا ی توضیح در مورد روش خوندنتون برای امتحانات نهایی بدین
      ممنون
      من در ایام امتحانات نهایی ، متن کتاب درسی رو میخوندم ، جواب فعالیت ها و خودآزمایی ها و سوالات جانبی داخل متن کتاب رو هم از "دروس طلایی" انتشارات کاگو میخوندم البته پیشنهاد میکنم یه منبع قویتر و بهتر از این پیدا کنید...از سوالات بعضی کتاب ها مثل "آموزش ادبیات 3 الگو" هم استفاده میکردم. از سوالات امتحانات نهایی سال های پیش هم استفاده میکردم.
      اول متن کتاب رو کامل میخوندم ، بعد نمونه سوالات رو جلوی خودم میذاشتم و روی یک کاغذ سفید همش رو حل میکردم ( ممکنه یه سوال رو چندین بار حل کرده باشم چون تو دوره های مختلف تکرار شده بود) و بعد پاسخنامه رو میخوندم. سپس بخش های اشکال دارم رو میخوندم یا کل متن رو برای مرور (بستگی به زمان داشت)
      پیشنهاد میکنم از هیچ بخشی از کتاب غافل نشید.
      موفق باشید

14. Top | #44
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

این موفقیت رو بهتون تبریک می گم ...
      یه سوال داشتم ... .

می شه بفرمایین چجوری با وسواس فکری که داخل مصاحبه تون بهش اشاره کرده بودین ، کنار اومدین و تونستین اونو کنار بذارین ... ؟
      ممنون میشم اگه بیشتر در این مورد توضیح بدین ...
      سلام متشکرم.
      ابتدا خیلی اذیتم میکرد. از نظر روحی خیلی افت کرده بودم. بعد با یک روحانی مذهبی مشورت کردم و به پیشنهاد ایشون تموم افکار رو گذاشتم کنار.القای اینکه هر فکری که غیر درس به ذهنم میاد و اونو مشغول میکنه "چرت و پرته" خیلی بهم کمک کرد.
      در موارد خاص هم مشکلات رو با پدر و مادرم مطرح میکردم.البته پیشنهاد میکنم اصلا این مشکلات رو بیان نکنید و براشون جوابی پیدا نکنید ، چون اثرشون روی ذهن آدم شدید تر میشه ...بهتره همونجا توی ذهنتون دفنش کنید چون واقعا افکار مزخرفیه.
      برای بالا بردن روحیه ام و شادابی ذهنم که عامل نابود کردن این افکار به حساب میومدن ، تفریحاتم رو بیشتر کردم ، فوتبال دستی خریدم و با اعضای خونواده بازی میکردم...!
      ذهنتون رو مثل من فقط محدود به درس نکنید و اشتباه من رو تکرار نکنید که ممکنه ضربه بدی بخورید ، با این حال از اون ور بام هم نیوفتید و ذهنتون رو درگیر مسائل حاشیه ای و غیر درسی هم نکنید.
      موفق باشید.
      ویرایش توسط erfan2 : 06 مهر 1397 در ساعت 11:53

15. Top | #45
      نفر برتر کنکور

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lily. نمایش پست ها
      سلام بهتون موفقیتتون رو تبریک میگم یه سوال داشتم برای ریاضی فیزیک هر روز هر دو درس رو بخونم یا یه روز در میون؟سرعتمم بالا نیست و این دو درس نقطه ضعفم هستن
      سلام ممنونم از لطفتون.
      به نظرم توی روز هایی که تعطیل هستید ، حتما هر دو درس رو بخونید.
      توی روز هایی که مدرسه میرید ، درس سبکتری مثل ریاضی رو در مدرسه و بخشی از اوقات زنگ تفریحتون بخونید و فیزیک رو در داخل خونه. ولی باز هم بستگی به زمان و برنامه ریزیتون داره.
      موفق باشید.

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن