خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان خیلی سبز بگیر برا تابستون مبحثی های الگو
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      میگا الن میکروپایه بگیرم براتابستون موضوعی چطوره؟

2. Top | #32
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لغت سبطی به درد قلمچی نمیخوره درس به درس نیست...والا اینجا همه رتبه ها لغت الگو داشتن تا حالا مال سبطی ندیدم بگن خوندیم....بیشتر قرابتشو میخونن با زیان فارسی که دوتاشو دارم ولی خیلی کتاب خوبیه ادم احساس میکنه با علاقه میخونه لحن صمیمی داره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      ارایه ولغت و املا ایشون هم تا تقریبا یه ماه دیگه چاپ میشه.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فعلا درس به درس بگیرین. کتابی که ترجیحا سوالات آزمونهای آزمایشی رو داره و سوالات چرت نداشته باشه . کتابی که هر درس رو واسش تست مبحثی در آورده باشه . مثلا از درس یک . بخش قرابتش جدا . تاریخض جدا . لغاتشم جدا .
      کتابای مبحثی رو هم اگر جدی هستین در درس خوندن باید بگیرین . لقمه های مهروماه خوبن .
      روی زبان فارسی امسال کار کنین که پیش بعضا به دردسر میافتن سر همین زبان فارسی
      کتابای خوب هم گاج هست . هم خیلی سبز . ولی بهترین کتابایی که دیدم واسه پایه و درس به درس کلک معلم بوده
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      لغت سبطی به درد قلمچی نمیخوره درس به درس نیست...والا اینجا همه رتبه ها لغت الگو داشتن تا حالا مال سبطی ندیدم بگن خوندیم....بیشتر قرابتشو میخونن با زیان فارسی که دوتاشو دارم ولی خیلی کتاب خوبیه ادم احساس میکنه با علاقه میخونه لحن صمیمی داره
      دوست عزیز اگه مبنای انتخابتون رتبه های برتر هستند که اشتبه میکنید(انتخاب منبع سلیقه ای هست و شما از کتابی که لذت میبرید و میفهمید باید استفاده کنید نه از کتابهای رتبه های برتر)
      من هم گفتم این منابع خیلی خوبند...نگفتم حتما باید از اینها برای موفقیت استفاده کنید.
      اگه رتبه برتر میخوای ببینی که املا و لغت نشر دریافت استفاده کرده ببین.
      مصاحبه با رتبه 70 منطقه 1 تجربی کنکور 97 - علی کلهر

5. Top | #35
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بابا من میگم برررا قلللمچچچی لغت دریافت بدرد نمیخورههههه.
      دوست عزیز اگه مبنای انتخابتون رتبه های برتر هستند که اشتبه میکنید(انتخاب منبع سلیقه ای هست و شما از کتابی که لذت میبرید و میفهمید باید استفاده کنید نه از کتابهای رتبه های برتر)
      من هم گفتم این منابع خیلی خوبند...نگفتم حتما باید از اینها برای موفقیت استفاده کنید.

6. Top | #36
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان میگی اصل کار کنکوره....تو اگه با قلمچی درست پیش بری کنکور هم موفق میشی حالا تو که میخوای تمام لغات یاد بگیری چه درس به درس باشه چه مثل دریافت باشه اخر همشو یاد میگیری

7. Top | #37
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن وقتی همه میدونن مثلا شیمی مبتکران خوبه نمیشه گفت سلیقه من مهروماه هست پس اونو میگیرم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا من میگم برررا قلللمچچچی لغت دریافت بدرد نمیخورههههه.
      دوست عزیز
      من به خاطر این گفتم که شما گفتی ندیدم رتبه برتر از اینا استفاده کرده باشه.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در ضمن وقتی همه میدونن مثلا شیمی مبتکران خوبه نمیشه گفت سلیقه من مهروماه هست پس اونو میگیرم
      دوست عزیز من نظام جدید رو نمیدم.ولی شیمی مبتکران خیلی خوبه.
      ولی همه میگن فیزیک گاج و خیلی سبز خوبه ولی به شخصه فیزیک رو از مبتکران فهمیدم و منو به فیزیک علاقه مند کرد....پس این دلیل نمیشه.

10. Top | #40
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      وقت هم در نظر بگیر مبتکران درسنامش طولانیه
      دوست عزیز من نظام جدید رو نمیدم.ولی شیمی مبتکران خیلی خوبه.
      ولی همه میگن فیزیک گاج و خیلی سبز خوبه ولی به شخصه فیزیک رو از مبتکران فهمیدم و منو به فیزیک علاقه مند کرد....پس این دلیل نمیشه.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رفقا منم یازدهمم به نظرم خیلی سبز عالیه و اگه الگو هم بگیرید وسطای سال دیگه میشه ترکیبی پررو

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن