خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      فکر کنم تست فارسی خ سبز از همه بهتر باشه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      دریافت بزار کنار نمیشه به عنوان منبع اصلی استفاده کرد برا یازدهم چون اصن برا یازدهم چیزی نداره همه کتاباش پایه سه سال هست....تا وقتی منبعی مث خیلی سبز با میکرو هست که همه باهاش نتیجه گرفتن چرا میری سراغ مهروماه؟مهروماه فقط ریاضیش خوبه اگه خواستی
      مگه میکروفارسی یازدهم هست؟آخه خیلی سبزدرسنامش خوب نیس
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دینی که اشکال نداره تابستون بعدی راحت میتونی بخونی ....دینی که کلا حفظی هست تا کنکور باید چند دور بخونی.....زبان تو چند روزی که مونده گرامر دهم رو بخون(اگه مال متوسطه1رو بلد نیستی اونم بخون خیلی کمه یه جزوه دارم مال متوسطه1 هست7صفحه)....ادبیات سعی کن ارایه ها با زبان فارسی قرابت رو همین یازدهم دیگه یاد بگیری(برای ارایه سبطی تو الا فیلم داره خواستی نگاه کن خیلی خوبه...برا زبان فارسی هم داره....اون اختصاصی ها هم ول کن تا تابستون....فقط خیلی سبز یه ضمیمه داره داره تمام واکنش های دهم یازدهم هست اونو کلا حفظ کن خودمم دارم حفظ میکنم....(بیشترا حرفام رو از حرفای بچه های رتبه برتر گفتم خودم که کلاس دوازدهم هستم)
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      منونصیحت کن دهوموبه جزریاضی وعربی وفارسی خوب نخوندم چه کنم؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میشه یه ساعت باشی ازت سوال دارم.ارش.ف
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسنامه سیر تا پیاز عالیه تازه به جز سوال تشریحی1100تا تست داره....
      مگه میکروفارسی یازدهم هست؟آخه خیلی سبزدرسنامش خوب نیس

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی فارسی الگو یازدهم کلا به درد تو که الان داری میری یازدهم نمیخوره خودشون گفتن براکنکور99خوب نیست

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی فارسی الگو یازدهم کلا به درد تو که الان داری میری یازدهم نمیخوره خودشون گفتن براکنکور99خوب نیست
      چاپ میشه تومهر.

او شنوا و داناست .

8. Top | #23
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هستم
      میشه یه ساعت باشی ازت سوال دارم.ارش.ف

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین نمیدونم هرچی کمک کنه توقلم چی خوب بزنم.
      تو قلم چی خوب بزنی پس کنکور چی...ادبیات رو برای ازمون قلم چی باید درس به درس بخونید که کیفیت خوبی نداره ولی برا کنکور باید مبحثی خوند.پس عقل حکم میکنه که شما ادبیات را مبحثی بخونید...اصل اینه که شما تو کنکور رتبتون خوب بشه.
      کتابهای نشر دریافت برای این منظور عایه و شما به ادبیات علاقه مند میشید.

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش از هرکی بپرسه میدونه که الان باید موضوعی کار کنه تابستون شروع شد دیگه مبحثی کار کنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      تو قلم چی خوب بزنی پس کنکور چی...ادبیات رو برای ازمون قلم چی باید درس به درس بخونید که کیفیت خوبی نداره ولی برا کنکور باید مبحثی خوند.پس عقل حکم میکنه که شما ادبیات را مبحثی بخونید...اصل اینه که شما تو کنکور رتبتون خوب بشه.

11. Top | #26
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم بهش گفتم قرابت سبطی رو شبی یه ساعت بخون ....زبان فارسی هم هست ولی فکر نکنم الان بدردش بخوره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      کتابهای نشر دریافت برای این منظور عایه و شما به ادبیات علاقه مند میشید.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زیست میکرووخیلی سبزیازدهم درطول سال تحصیلی ودرتابستان زیست میکرووخیلی سبزدهم ومروریازدهم
      شیمی مبتکران ومیکرویازدهم ودرتابستان مروریازدهم ومبتکران وخیلی سبزدهم وموج آزمون اگه وقت شد

فیزیک نشرالگوومیکرو11ودرتابستان خیلی سزومبتکران دهم ومروریازدهم

ریاضی میکرو +خیلی سبزدر11ودرتابستان پایاومیکرودهم +مرور11واگه وقت شدآی کیوپایه

ادبیات موندم

دینی برا11خیلی سبزودرتابستون مرور11ودینی دهم خیلی سبز

عربی خیلی سبز11ودرتابستان خیلی سبزدهم وآی کیوپایه

زبان مبتکران توتابستون خیلی سبزدهم ومرور11
      نظرتون چیه؟

او شنوا و داناست .

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میگا الن میکروپایه بگیرم براتابستون موضوعی چطوره؟

او شنوا و داناست .

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیست که میکرو کافیه ولی قشنگ باید بشینی تحلیل کنی سوال رو...وقتی یه تست غلط میزنی پاسخنامه قشنگ تحلیل کن ببین چرا اشتباه زدی(خوشبختانه پاسخنامه میکرو اگه درست بخونی کلا درس رو برات مرور میکنه)...شیمی مبتکران اگه با تمام تستاش تموم کردی من اسممو عوض میکنم اصن تو نمیرسی تست های همین رو بزنی خیلی سبز رو دیگه نمیخواد(یه فصل مبتکران800تا تست داره!!!)فیزیک میکرو خیلی سبز خوبه برا یازدهم ولی خودم خیلی سبز قبول دارم(البته برا پایه میکرو بهتره)ریاضی خوبه ولی درسنامه رو یکی بخون و برای اون یکی کتاب فقط تستاشو بزن...دینی خوبه برا تابستون هم پایه خیلی سبز بگیر....عربی پایه خیلی سبز کافیه ای کیو خودم دارم ترجمش که چیز شاخی نیست ولی قواعدش یکم سخته...زبان خوبه....برا زبان اون کتابچه لغت مبتکران رو فول بشو از بر حفظ شو...البته اول رو کتاب بخون که برا هر کلمه یه مثال اورده تا تو مثال بفهمی چطوره بعد برا مرور اون کتابچه بخون تازه کلمات متوسطه1هم داره....1201لغت مهروماه هم بگیر......المعجم اخر عربی هم حفظ کن
      زیست میکرووخیلی سبزیازدهم درطول سال تحصیلی ودرتابستان زیست میکرووخیلی سبزدهم ومروریازدهم وآی کید

شیمی مبتکران ومیکرویازدهم ودرتابستان مروریازدهم ومبتکران وخیلی سبزدهم وموج آزمون

فیزیک نشرالگوومیکرو11ودرتابستان خیلی سزومبتکران دهم ومروریازدهم

ریاضی میکرو +خیلی سبزدر11ودرتابستان پایاومیکرودهم +مرور11واگه وقت شدآی کیوپایه

ادبیات موندم

دینی برا11خیلی سبزودرتابستون مرور11ودینی دهم خیلی سبز

عربی خیلی سبز11ودرتابستان خیلی سبزدهم وآی کیوپایه

زبان مبتکران توتابستون خیلی سبزدهم ومرور11
      نظرتون چیه؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم بهش گفتم قرابت سبطی رو شبی یه ساعت بخون ....زبان فارسی هم هست ولی فکر نکنم الان بدردش بخوره
      ارایه ولغت و املا ایشون هم تا تقریبا یه ماه دیگه چاپ میشه.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن