خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل فوری انتخاب واحد پیام نور ...

سلام

من ترم دوم پارسال مرخصی گرفتم شد 172000 تومن ولی تا الان پرداخت نکردم الان رفتم سایت پیام نور برای انتخاب واحد میگه 316000 بدهی داری باید پرداخت کنی بعد بتونی انتخاب واحد کنی ..
      انتخاب واحد هم تا 31 شهریور وقت دادن ...

چرا اینطور شده و چکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اپ

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wave نمایش پست ها
      سلام

من ترم دوم پارسال مرخصی گرفتم شد 172000 تومن ولی تا الان پرداخت نکردم الان رفتم سایت پیام نور برای انتخاب واحد میگه 316000 بدهی داری باید پرداخت کنی بعد بتونی انتخاب واحد کنی ..
      انتخاب واحد هم تا 31 شهریور وقت دادن ...

چرا اینطور شده و چکار کنم؟
      برو دانشگاه از امور مالی بپرس
      این همه اضافی شدن عجیبه
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      برو امور مالی دانشگاهتون سوال بپرس ولی احتمالا شهریه ثابت ترم مهر که باید قبل از انتخاب واحد پرداخت بشه تا سایت رو برات باز کنن هم در نظر گرفتن.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      برو دانشگاه از امور مالی بپرس
      این همه اضافی شدن عجیبه
      سلام ،
      نمیرسم ... هم دیروز هم امروز دانشگاه تعطیل بود .. فردا هم جمعس فک نکنم بجز دانشجوها کسی بیاد ..
      شنبه میتونم هم شهریه رو بریزم هم انتخاب واحد کنم ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      سلام
      برو امور مالی دانشگاهتون سوال بپرس ولی احتمالا شهریه ثابت ترم مهر که باید قبل از انتخاب واحد پرداخت بشه تا سایت رو برات باز کنن هم در نظر گرفتن.
      سلام
      از یه نفر دیگه هم پرسیدم همینو گفت احتمالا شهریه ثابت ترم مهر هم اضافه شده ...
      به نظرتون شنبه صبح میتونم هم شهریه رو بریزم هم انتخاب واحد کنم ؟ روی سایت نوشته تا 31 شهریور مهلت انتخاب واحد تمدید شده ...

ممنون ..

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه شنبه برم بانک واریز کنم همون موقع سایت برام باز میشه انتخاب واحد کنم؟ (چون یکی میگفت اگه بانک بری بعد 3 روز سایت برات باز میشه و باید حضوری بری دانشگاه و واریز کنی )

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ،
      نمیرسم ... هم دیروز هم امروز دانشگاه تعطیل بود .. فردا هم جمعس فک نکنم بجز دانشجوها کسی بیاد ..
      شنبه میتونم هم شهریه رو بریزم هم انتخاب واحد کنم ؟

سلام
      از یه نفر دیگه هم پرسیدم همینو گفت احتمالا شهریه ثابت ترم مهر هم اضافه شده ...
      به نظرتون شنبه صبح میتونم هم شهریه رو بریزم هم انتخاب واحد کنم ؟ روی سایت نوشته تا 31 شهریور مهلت انتخاب واحد تمدید شده ...

ممنون ..
      اره چون دانشگاه ازاد هم همینطور بود. شهریه ثابت رو باید قبل از انتخاب واحد پرداخت میکردی تا سایت برات باز بشه. الانم باید مقداری از ثابت رو به همراه متغیر پرداخت کنن بچه های ازاد.
      اره وقتی تمدید شده میتونی ثبت نام کنی.
      صفحه دانشگاه ازاد همون لحظه باز میشد. برای یک نفر که علمی کاربردی بود انتخاب واحد کردم همون لحظه باز شد. پول رو اینترنتی بریزی همون لحظه باید باز بشه.
      راستی حتما از رسید پول های واریزی و سایتت یه نسخه برای خودت نگه دار و تا اخر فارغ التحصیلیت بایگانیشون کن
      موفق باشی.
      ویرایش توسط lily7 : 30 شهریور 1397 در ساعت 13:44

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان که پاسخ دادید ..

نتیجه این شد که رفتم بانک پول رو ریختم ولی سایت باز نشد! .. رفتم دانشگاه امور مالی گفت "کی گفته باید بانکی واریز کنی باید اینترنتی پرداخت میکردی الان بعد از 72 ساعت برات سایت بازی میشه ! (توی سایت پیام نور 3 روش نوشته شده بود این بهترین روش به نظرم اومد به هر حال ! ولی ننوشته بود با این روش بعد از 72 ساعت سایت باز میشه ..) امروزم آخرین مهلت انتخاب واحد بود بهش گفتم ولی گفت دست من نیست !!
      خلاصه رفتم آموزش گفت میتونی توی حذف و اضافه (14 مهر) انتخاب واحد کنی و ...

گفتم نتیجه رو بگم شاید به درد کسی خورد ..

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون دوستان که پاسخ دادید ..

نتیجه این شد که رفتم بانک پول رو ریختم ولی سایت باز نشد! .. رفتم دانشگاه امور مالی گفت "کی گفته باید بانکی واریز کنی باید اینترنتی پرداخت میکردی الان بعد از 72 ساعت برات سایت بازی میشه ! (توی سایت پیام نور 3 روش نوشته شده بود این بهترین روش به نظرم اومد به هر حال ! ولی ننوشته بود با این روش بعد از 72 ساعت سایت باز میشه ..) امروزم آخرین مهلت انتخاب واحد بود بهش گفتم ولی گفت دست من نیست !!
      خلاصه رفتم آموزش گفت میتونی توی حذف و اضافه (14 مهر) انتخاب واحد کنی و ...

گفتم نتیجه رو بگم شاید به درد کسی خورد ..
      یک بار دیگه تمدید میشه ...تو حذف واضافه هم میشه انتخاب واحد کرد

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      یک بار دیگه تمدید میشه ...تو حذف واضافه هم میشه انتخاب واحد کرد
      توی سایتش نوشته تا 31 شهریور تمدید شد .. اگه یه بار دیگه تمدید کنن خوب میشه .. چون فکر کنم خیلی های دیگه هم مثل من بخاطر این چند روز تعطیلی پشت سر هم نتونستن شهریه رو واریز کنن تا انتخاب واحد کنن ..

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی سایتش نوشته تا 31 شهریور تمدید شد .. اگه یه بار دیگه تمدید کنن خوب میشه .. چون فکر کنم خیلی های دیگه هم مثل من بخاطر این چند روز تعطیلی پشت سر هم نتونستن شهریه رو واریز کنن تا انتخاب واحد کنن ..
      شک نکن میشه اگه هم به احتمال ضعیف نشه تو دوهفته حذف و اضافه میشه انتخاب واحد کرد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن