خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1

Mehrabon
      نمایش مشخصات

دوستان لطفا وارد شید نظراتتونو بگید(منابع)

سلام دوستان خسته نباشید من نظام جدید هستم اما اگه شما نظام قدیم هستید مشکلی نداره لطفا نظراتتونو بگید مرسی.
      تو تابستون پایه رو جمع کردم و الان میخوام منابع رو تغییر بدم به نظرتون اینا خوبه؟؟

عربی:خیلی سبز غزال موسی(دوازده +پایه)
      ادبیات:مبحثی های الگو.(موضوعی هنوز منتشر نشده)+جامع گاج
      دینی:میکرو
      زبان:مبتکران شهاب اناری

زمین:چلاجور دریافت
      ریاضی:جامع مهروماه(تابستون خ سبزهارو زدم)
      زیست:iq اگه تا اواسط مهر بیاد.(تابستون الگوهارو زدم)
      فیزیک:۴جلدی میکرو(تایستون دهم رو میکرو زدم یازدهم رو خ سبز)
      شیمی:خیلی سبز جامع و پایه(تابستون دهم الگو زدم یازدهم خ سبز)آقای بازرگانی متاسفانه هنوز خوابن!

دوستان اگه میشه در رابطه با فیزیک نظراتتونو بگید آیا میکرو خوبه؟؟چون بعضی ها میگن حجیم هستش و طول سال نمیرسی بخونی.نظرتون در رابطه با الگو(رضا خالو)یا مبتکران(شهریاری)چیه؟

شیمی خیلی سبز جواب میده؟؟الگو به نظر خودم خوب نبود.میکرو هم میگن تستای محاسباتی خیلی سخته.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiloh نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید من نظام جدید هستم اما اگه شما نظام قدیم هستید مشکلی نداره لطفا نظراتتونو بگید مرسی.
      تو تابستون پایه رو جمع کردم و الان میخوام منابع رو تغییر بدم به نظرتون اینا خوبه؟؟

شیمی:خیلی سبز جامع و پایه(تابستون دهم الگو زدم یازدهم خ سبز)آقای بازرگانی متاسفانه هنوز خوابن!

دوستان اگه میشه در رابطه با فیزیک نظراتتونو بگید آیا میکرو خوبه؟؟چون بعضی ها میگن حجیم هستش و طول سال نمیرسی بخونی.نظرتون در رابطه با الگو(رضا خالو)یا مبتکران(شهریاری)چیه؟

شیمی خیلی سبز جواب میده؟؟الگو به نظر خودم خوب نبود.میکرو هم میگن تستای محاسباتی خیلی سخته.

عالیه همین ادامه بده
      درباره میکرو هم رو تکتک تست ها فکر کن برای درصد خوب

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عمومی ها خوبه به جای اون گاج که بخری سیرتاپیاز بگیر که هم برا ازمون خوبه هم امتحاناتت
      فیزیک گاج میگن حجیمه که بری خالو؟؟؟منطقی نیستهمون گاج رو خوبه خوب بخون میرسی
      الگو درسنامش خوب نیس
      شیمی اگه با خ سبز اوکی بودی خب ادامه هم همینارو بخون
      اما به نظرم گاج جمع و جور تر و مرتب تره!سختی هم که هیچکدوم به کنکور نمیرسن!
      موفق باشی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

4. Top | #4
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی عالیه....دینی الان خیلی سبز بهتره چون مولفش مال میکرو سابق هست!....ادبیات من که خودم فقط الگو میزنم دیگه به کتاب دیگه ای نیاز ندارم.....زبان خوبه اگه خواستی پت مت هم بخر گفتن کتاب خوبیه البته هنوز منتشر نشده پی دی اف رو دیدن.....ریاضی خوبه زیستم میاد خودشون گفتن...فیزیک که میکرو حجمش خیلی کمتر از الگو هست.الگو2فصل اول517صفحه هست...شیمی هم خوبه من در کنارش موج هم میزنمچون تستاش کمه فقط در حدی هست که مطلب رو بفهمی برای ازمون و تسلط موج بزن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiloh نمایش پست ها

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن