خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 173 از 173
    1. Top | #166
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا سال 94 و 93 قطعی بود هیچکس نمیدونست چیه.اومدن خوندنو رتبه شدن رفت.انقدر حاشیه از کجا اومده؟

2. Top | #167
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      والا سال 94 و 93 قطعی بود هیچکس نمیدونست چیه.اومدن خوندنو رتبه شدن رفت.انقدر حاشیه از کجا اومده؟
      درود دوست گرامی. اون سالِ 93 و 94 بود، الان سال 97 (بهتر بگم: کنکور 98) هست! این نوعی مغلطه حساب میشود که بخواهیم بگوییم چون در فلان سال این اتفاق افتاد الان هم این اتفاق باید بیافتد و باید مثل قبل رفتار کنیم.
      شما گفتین هیچکس نمیدونست چیه! دقیقا به همین خاطر اون دو سال قطعی بود! چون هیچکس نمیدونست چیه! اگر کسی میدونست قانون عادلانه تر رخ میداد. اگر کسی میدونست مثل شکایت فاطمه کریمی به دیوان عدالت اداری این کار لغو میشد(در 17 بهمن 94 یک دانش آموز به دیوان عدالت شکایت کرد و تاثیر معدل رو ابطال کرد)
      خوندن و رفتند؟! آن افراد به خاطر ظلمی که بهشون شده بود میتونستند رتبه خیلی بهتری بیاورند.
      و در آخر از کی تاحالا سرنوشت من و قانون ناعادلانه ای که من دارم تلاش میکنم از بین بره (و تا الانم نتیجه داشته مبارزات دانش آموزان) یک حاشیه محسوب می‌شه؟!

3. Top | #168
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingCrimson نمایش پست ها

درود دوست گرامی. اون سالِ 93 و 94 بود، الان سال 97 (بهتر بگم: کنکور 98) هست! این نوعی مغلطه حساب میشود که بخواهیم بگوییم چون در فلان سال این اتفاق افتاد الان هم این اتفاق باید بیافتد و باید مثل قبل رفتار کنیم.
      شما گفتین هیچکس نمیدونست چیه! دقیقا به همین خاطر اون دو سال قطعی بود! چون هیچکس نمیدونست چیه! اگر کسی میدونست قانون عادلانه تر رخ میداد. اگر کسی میدونست مثل شکایت فاطمه کریمی به دیوان عدالت اداری این کار لغو میشد(در 17 بهمن 94 یک دانش آموز به دیوان عدالت شکایت کرد و تاثیر معدل رو ابطال کرد)
      خوندن و رفتند؟! آن افراد به خاطر ظلمی که بهشون شده بود میتونستند رتبه خیلی بهتری بیاورند.
      و در آخر از کی تاحالا سرنوشت من و قانون ناعادلانه ای که من دارم تلاش میکنم از بین بره (و تا الانم نتیجه داشته مبارزات دانش آموزان) یک حاشیه محسوب می‌شه؟!
      عزیز من این ادا بازیا مال سال کنکورنیست مشکل اینه شما فکر کردین تغییر قانون خاله بازیه سال 94 قضیه کلهم فرق داشت

4. Top | #169
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ...

5. Top | #170
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اپ

6. Top | #171
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان خواهش میکنم به سوالم بدون تعصب روی تاثیر مثبت و مستقیم جواب بدین
      به نظرتون اگر تاثیر قطعی بمونه ترمیم بزنیم یا نه؟(نمرات اختصاصی سال سومم حدود16)
      و اینکه اگر اره دی یا خرداد؟
      اگر قرار باشه دی ترمیم بزنیم توی زوج درس ها باید سال سوم رو انتخاب کرد
      در صورتی ک من شیمی دوم رو بلدنیستم و توی سوم به مشکل میخورم
      واقعا باید چیکارکرد

7. Top | #172
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up باز لازم شد بالا بیاد

8. Top | #173
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_79ez نمایش پست ها
      دوستان خواهش میکنم به سوالم بدون تعصب روی تاثیر مثبت و مستقیم جواب بدین
      به نظرتون اگر تاثیر قطعی بمونه ترمیم بزنیم یا نه؟(نمرات اختصاصی سال سومم حدود16)
      و اینکه اگر اره دی یا خرداد؟
      اگر قرار باشه دی ترمیم بزنیم توی زوج درس ها باید سال سوم رو انتخاب کرد
      در صورتی ک من شیمی دوم رو بلدنیستم و توی سوم به مشکل میخورم
      واقعا باید چیکارکرد
      آره دیگه اگر تغییری نکرد و حتما قطعی بود ، باید ترمیم کنید شما از الان روی شیمی دومت کار کن تا توی سوم به مشکل نخوری ، هرچند به هم آنچنان پیوسته نیستن ...
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن