خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24

موضوع: خواب لعنتی:/

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خواب لعنتی:/

سلام خوبین ؟
      دوستان لطفا کمک کنین....من اصلا نمیتونم صبحا تا 12 درس بخونم ...بحث انگیزه نیس بخدا کلی انگیزه دارم ولی اصلا صبح ها انقد خسته ام که نمیتونم رو میز بشینم و درس بخونم واسه همین دراز میکشم...ولی بازم فایده نداره انقد کیفیتم پایینه که خودم ترجیح میدم هیچی نخونم واسه همین تا12 فقط کتاب و نگاه میکنم:/
      نظرتون چیه از این به بعدا شبا بیدار بمونم؟کسی تونسته این مشکل و حل کنه؟گرفتار شدم بخدا.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر میزان خوابت خوب هست یعنی 6 تا 7 ساعت میخوابی و شبا زود میخوابی (12 تا 12:30) . صبحا صبحانه میخوری و دست و صورت رو میشوری ولی بازم خوابت میاد بهتره ببینی کم کاری یا پرکاری تیروئید،غلظت خون یا کم خونی،کمبود آهن،چربی خون بالا (در بعضی افراد موثر هست) داری یا نه.اگر آره که باید بری دکتر اگر هم نه که من نمیدونم دیگه
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به نظرم شب ساعت 8 یا 9 بخوابید از اونور ساعت 5-6 بیدار میشید تا ساعت 8 ام از این فیلم انگیزشی ها ببینید 8:30 - 9 هم با درسی ک دوست دارید شروع کنید...به نظرم براتون جواب بده
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.شبا زود بخواب حتما حتما و اینکه صبح یه چند دقیقه برو زیر نور آفتاب و با آب سرد دست و صورتت رو بشور.اگه هم مشکل بی حالیت جدیه و بقیه روز هم درگیرت میکنه آزمایش بده شاید علت کم خونی یا کمبود ویتامین باشه.نرمش چند دقیقه ای میتونه موثر باشه.ممکنه مشکل از نور یا دمای اتاقت باشه،نور کم یا خیلی سرد یا گرم بودن دما باعث بی حالی میشه.صبح هم حتما یه صبحانه ی مقوی بخور که بهت انرژی بده.محل مطالعه ت هم ممکنه برات کسل کننده باشه میتونی یه کم تغییرش بدی.کسل بودن وقتی تازه از خواب بیدار میشی طبیعیه ولی تا یک ساعت نهایتش و بعد از اون باید بتونی سرحال کارتو ادامه بدی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام خوبین ؟
      دوستان لطفا کمک کنین....من اصلا نمیتونم صبحا تا 12 درس بخونم ...بحث انگیزه نیس بخدا کلی انگیزه دارم ولی اصلا صبح ها انقد خسته ام که نمیتونم رو میز بشینم و درس بخونم واسه همین دراز میکشم...ولی بازم فایده نداره انقد کیفیتم پایینه که خودم ترجیح میدم هیچی نخونم واسه همین تا12 فقط کتاب و نگاه میکنم:/
      نظرتون چیه از این به بعدا شبا بیدار بمونم؟کسی تونسته این مشکل و حل کنه؟گرفتار شدم بخدا.
      ورزش کردن در صبح خیلی میتونه موتر باشه.مخصوصا تو هوای ازاد.
      بلافاصله بعد از بلند شدن از خواب هم شروع به درس خوندن نکنید.سعی کن تا 20 دقیقه کارای دیگه انجام بدی.شبا نهایتا 11 برید رختخواب خیلی بهتره...چون خواب روز هیچ وقت جای خواب شب رو نمیگیره.سعی کنید تو تاریکی مطلق بخوابید شبها چون کیفیت خواب میاد پایین.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه آزمایش بده اول . بعدم اگه میبینی واقعا نمیتونی صبحا ،چند روز ، شب خوندن رو امتحان کن نهایتا تا 2 شب البته . ببین چطوریه . چون به نظرم نمیشه برای همه یه نسخه پیچید که آره همه از 7 صبح شروع کنن . البته بازم میگم برو دکتر شاید از کم خونی یا ویتامین دی باشه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتي ميگه نميتونم صبح بخونم چه اصراري دارين ؟
      منم نميتونم صبحا درس بخونم و شبا تا ٤ بيدارم درس ميخونم
      يك ساله اينجوريم هيچيمم نشده
      اگه مثل من واقعا نميتوني صبح درس بخون خب شبا بخون از هيچي نخوندن كه بهتره
      در كل اين يك سالو كاريت نباشه شبه يا روزه فقط سعي كن بخوني

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگه ب دکتر مراجعه کنید شاید بهترباشه
      قرص یا چیزی شاید واستون تجویز کنه
      واگرم مشکلی ندارید شبها درس بخونید.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم همین مشکل رو دارم
      هر روز صبح یه فنجون قهوه بخور عالیه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا ذات تابستون درس نخوندن هست
      یکم بره تو وسطای پاییز و بخصوص زمستون میخونید.
      ساعتتون رو فعلا روزی 8.9 ساعت تنظیم کنید، گرمای هوا که بره روزی 12 تا 14 ساعت تنظیم کنید(بستگی به پتانسیلتون)
      بعد از عید هم تقریبا بعد اردیبهشت وضعیت همینه، هم خستگی هست هم گرمی هوا.
      تو بازه دی تا اردیبهشت بارتون رو برای کنکور ببندید
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواب که ذاتا خوبه و جالبه بدونید که اصل یادگیری مطالبی که در طول روز میخونید حین خواب اتفاق میفته و خوابیدن انرژی بیشتری از شما میگیره تا بیدار بودن.ولی خواب طول روز و بدون برنامه قطعا لطمه میزنه.اولین کار مهم تنظیم ساعت خواب هست.حدود ۱۱ تا ۱ شب بخوابید و حتما ۶ تا ۸ ساعت خواب مفید داشته باشید.مصرف آب و میوه و صبحانه هم میتونه مفید باشه.در صورت حل نشدن مشکل حتما به پزشک مراجعه کنید و آزمایش بدید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یچیزی پیدا کن بهت استرس بده. مثل یه دوست درس خون.

کنکور صبحه سعی کن درستش کنی.

فعلا اگه نمیتونی صب بخونی منتقل کن به شب. بهتر از اینه که هیچی نخونین

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qanbari نمایش پست ها
      یچیزی پیدا کن بهت استرس بده. مثل یه دوست درس خون.

کنکور صبحه سعی کن درستش کنی.

فعلا اگه نمیتونی صب بخونی منتقل کن به شب. بهتر از اینه که هیچی نخونین
      دوست درسخون که ماشالله یه خوبش و دارم ولی واقعا تاثیر نمیذاره "والا خودمم نمیدونم چکار کنم...واسه آزمونا هم سخت میشه اینجوری:/

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      کلا ذات تابستون درس نخوندن هست
      یکم بره تو وسطای پاییز و بخصوص زمستون میخونید.
      ساعتتون رو فعلا روزی 8.9 ساعت تنظیم کنید، گرمای هوا که بره روزی 12 تا 14 ساعت تنظیم کنید(بستگی به پتانسیلتون)
      بعد از عید هم تقریبا بعد اردیبهشت وضعیت همینه، هم خستگی هست هم گرمی هوا.
      تو بازه دی تا اردیبهشت بارتون رو برای کنکور ببندید
      والا نمیدونم...انشالله درست بشه ...آره انشالله پاییز شه ...من کلا با سرما بیشتر حال میکنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      خواب که ذاتا خوبه و جالبه بدونید که اصل یادگیری مطالبی که در طول روز میخونید حین خواب اتفاق میفته و خوابیدن انرژی بیشتری از شما میگیره تا بیدار بودن.ولی خواب طول روز و بدون برنامه قطعا لطمه میزنه.اولین کار مهم تنظیم ساعت خواب هست.حدود ۱۱ تا ۱ شب بخوابید و حتما ۶ تا ۸ ساعت خواب مفید داشته باشید.مصرف آب و میوه و صبحانه هم میتونه مفید باشه.در صورت حل نشدن مشکل حتما به پزشک مراجعه کنید و آزمایش بدید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      خیلی ممنون بابت توضیحات...انشالله سعی میکنم درست بشه
      ..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن