خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 125
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ما می توانیم ، من توانستم

سلام دوستان کنکوری و پشت کنکوری من

ابتدا خود را معرفی میکنم : محمدرضا هستم سال 93 درشته مهندسی برق وارد دانشگاه شدم و در سال 96 در رشته مدیریت در مقطع ارشد به تحصیل ادامه دادم و بعد از فارغ التحصیلی به پیشنهاد مادر و دوستان در سال 97 کنکور تجربی شرکت کردم و با قبولی دررشته پزشکی دانشگاه بم به آرزو چندین ساله خود رسیدم .

من بعد از پایان مقطع لیسانس در یکی از مدارس سطح شهر به کار معلمی پرداختم و با 3 سال سابقه دوباره کنکور دادم .

روزها مثل دیگر بچه های کنکوری در مدارس مشغول به تدریس بودم و در اوقات فراغت درس برای کنکور تجربی میخواندم با توجه به اینکه خیلی برایم مشکل بود ولی توانستم در رشته مورد علاقه قبول شم

عاشقان رشته های پرطرفدار به شما دوستانه و نه از دید معلمانه و یک فردی که دیگر قبول شده و به پشت سر نگاه نمیکند ، نه من به شما توصیه میکنم درس بخونید نه درس خوندن آمدن شنبه ها ، مردانه بخوانید که موفقیت روبرو ی شماست .

در پایان اگر سوالی از این بنده کوچک دارید خوشحال میشوم بتوانم پاسخگو شما دوستان باشم

به امید موفقیت همه ی شما

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_2018-09-11-instagram.png  
      ویرایش توسط mohammad219 : 28 شهریور 1397 در ساعت 10:55

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ​​الان ديگه نميشه از این معجزه ها کرد چون معدل قطعی شده البته تغییر رشته ای ها و دیپلم های 84 به قبل مسثنی هستن و می تونن مثل شما معجزه کنن ولی بقیه نه الکی امیدوار نکن بچه ها رو شما و امثال شما شانس آوردین که معدل براتون قطعی نشد برو پی زندگیت
      ویرایش توسط sina_hp : 28 شهریور 1397 در ساعت 09:55

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله حق با شماست ولی با تلاش میشه هر کاری کرد در سال 92 هم 25 در صد معدل تاثیر داشت
      ویرایش توسط mohammad219 : 28 شهریور 1397 در ساعت 10:56

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      ​​الان ديگه نميشه از این معجزه ها کرد چون معدل قطعی شده البته تغییر رشته ای ها و دیپلم های 84 به قبل مسثنی هستن و می تونن مثل شما معجزه کنن ولی بقیه نه الکی امیدوار نکن بچه ها رو شما و امثال شما شانس آوردین که معدل براتون قطعی نشد
      نمیخوای درس بخونی اجباری نیست انقدر بهانه نتراش نخون پست هم نزار دور بزن هوا بخور مجبور نیستی که هیچ کس اجبارش نکردن
      شرایط همینیه که هست میبینی که مردم رای میدن نماینده میفرستن مردم رای میذن میفرستن پرزیدنت بشه حالا هم عزیزان پای لرزش باید بشینن
      وضع مردم انقدر داغون که اینا چیزی جز مسخره بازی نیس

ادمی که با 50 تومن رای میفروشه باید از وسط دو نصفش کنی عبرت دیگران بشه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad219 نمایش پست ها
      بله حق با شماست ولی با تلاش میشه هر کاری کرد در سال 92 هم 25 در صد معدل تاثیر داشت
      ​​شرایط اون موقع با الان کاملا متفاوت هست الآن کلی معدل 19 و 20 داریم که دو گروه ازشون جلوترن خیلی سخت شده الان

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza13 نمایش پست ها
      نمیخوای درس بخونی اجباری نیست انقدر بهانه نتراش نخون پست هم نزار دور بزن هوا بخور مجبور نیستی که هیچ کس اجبارش نکردن
      شرایط همینیه که هست میبینی که مردم رای میدن نماینده میفرستن مردم رای میذن میفرستن پرزیدنت بشه حالا هم عزیزان پای لرزش باید بشینن
      وضع مردم انقدر داغون که اینا چیزی جز مسخره بازی نیس

ادمی که با 50 تومن رای میفروشه باید از وسط دو نصفش کنی عبرت دیگران بشه
      ​​حاجی درس رو همه باید بخونن ولی امید الکی نميشه داد مثل این می مونه که سران مملکت ما همیشه می گن اقتصاد کشور رو به بهبود هست ولی عملا همه می دونن هر روز داریم پس رفت می کنیم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​​شرایط اون موقع با الان کاملا متفاوت هست الآن کلی معدل 19 و 20 داریم که دو گروه ازشون جلوترن خیلی سخت شده الان
      شما درس بخون کاری به معدل نداشته باش چون از هدفت دور میشی من اگه به چیز های مختلف توجه میکردم که اصلا موفق نمیشدم
      شما درس بخون بحث معدل هم درست میشه چون امثال آخرین سال نظام قدیم هاست

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما درس بخون کاری به معدل نداشته باش چون از هدفت دور میشی من اگه به چیز های مختلف توجه میکردم که اصلا موفق نمیشدم
      ​​بالاتر گفتم درس رو همه می خونن ولی خواهشا نياين تجربیات خودتون رو بگین چون راه حل ها ديگه با شرایط الان همخونی نداره

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ​​بالاتر گفتم درس رو همه می خونن ولی خواهشا نياين تجربیات خودتون رو بگین چون راه حل ها ديگه با شرایط الان همخونی نداره
      اگه بهونت برا درس نخوندنت معدله بدون همین بیست باقی میمونه تو هم باید عزاداری کنی تا اخر کنکور بعد برا کنکور 99 بری کتاب نظام جدیدا بدی تازه اون موقع سی درصد قطعی میشه اگه هم فکر کردی مجلس تو این اوضاع با طرح دوفوریتی اونم بری کنکور اونم بدون گزارش مرکز پزوهش ها موافقت میکنه سخت در اشتباهی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال 92 تاثیر قطعی نبود عزیز من...سال 93 و 94 قطعی بود
      تازه شرایط خیلی متفاوت بود

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bimehr نمایش پست ها
      سال 92 تاثیر قطعی نبود عزیز من...سال 93 و 94 قطعی بود
      تازه شرایط خیلی متفاوت بود
      بله سال 93

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست من نمیدونم شما با چه تفکری این حرف رو میزنید.....چطور میتونیم درس بخونیم وقتی عملا با تاثیر قطعی هیچ شانسی برای رشته های خوب نداریم.میگی درس بخون کاری به تاثیر معدل نداشته باش...چطور یه دانش اموز با معدل 18(که میتونسته 20 بشه ولی به دلایلی نشده)که حدود 200 هزار نفر جلو اون هستن میتونه به رشته خوب برسه حتی با درصد های بالا.
      بعد از اون گفتین معدل هم درست میشه ...چطور درست میشه اگه ما تلاشی نکنین که حق خودمون رو بگیریم.خود به خود که درست نمیشه عزیز من.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      اگه بهونت برا درس نخوندنت معدله بدون همین بیست باقی میمونه تو هم باید عزاداری کنی تا اخر کنکور بعد برا کنکور 99 بری کتاب نظام جدیدا بدی تازه اون موقع سی درصد قطعی میشه اگه هم فکر کردی مجلس تو این اوضاع با طرح دوفوریتی اونم بری کنکور اونم بدون گزارش مرکز پزوهش ها موافقت میکنه سخت در اشتباهی
      دوست عزیز الان تاثیر قطعی بمونه به نفع شماست یا اگه مثبت بشه به ضرر شماست؟در حالی که شما اگه کنکوری باشید با تاثیر مثبت میتوانید به رشته مورد علاقه خود برسید
      ولی اگه تاثیر مثبت بشه به نفع تمام دانش اموزان هست و فرصت جبران گذشته رو دارن.
      انسان تو زندگی باید فرصت جبران گذشته رو داشته باشه .حتی خدا هم فرصت جبران گذشته رو به صورت نا محدود به انسان داده حالا اینا کی باشن که فرصت جبران گذشته رو از انسان بگیرن.
      ویرایش توسط Bimehr : 28 شهریور 1397 در ساعت 15:04

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همه امارها و شرایط حکایت از مثبت شدن میکرد ناگهان همه چی عوض شد .نزدیک مهر ماه شدیم .دیگه بیشتر از این وقت تلف کردن جایز نیست .6ماه دیگه ام علاف نکنید.سال اخر کتاب نظام قدیمه.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      با سلام و تبریک بابت تلاش خوبتون.
      لطفا از تجربیات و منابع و کارهایی که در طول سال کردین هم با مت در میون بزارید.با تشکر

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن