خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین منبع زبان ها ( عربی ، ادبیات ، انگلیسی)

سلام به نظرتون بهترین منابع هرکدوم از دروس عربی ، ادبیات و انگلیسی چیه؟ انگلیسی چون یه منبع فقط نیاز دارم و اکثرا گفتن مبتکران ( اناری) یا خیلی سبز ( کیاسالار) شما به نظرتون کدومش بهتره؟ ریدینگ پت و متن خیلی سبز یا اناری؟ عربی خیلی سبز یا نشر الگو( ایاد فیلی) یا ایکیو گاج یا میکرو یا... / فارسی هم موضوعی نشر الگو رو سه تای چاپ شده رو گرفتم ولی واسه درس به درس دوازدهم به نظرتون خیلی سبز خوبه یا میکرو ؟ یا خود کتاب عبدالمحمدی ( البته درس به درسهای عبدالمحمدی زیاد جالب نی چون یازدهمش زیاد خوب نبود)

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من از معلم زبانمون پرسیدم خیلی سبزو انتخاب کرد به دلیل عمق مطالب و تنوع تستی!
      برای عربی خیلی سبز انتخاب خیلیا!
      ادبیات هم من خودم درس به درس رو با خیلی سبز راحت ترم ولی تصمیم گرفتم مبحثی بخونم و الگو گرفتم
      یار ما چون نیستی با هر که خواهی یار باش :‌)

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو وقتی مبحثی بگیری درس به درس نیازت نمیشه....قرابت الگو به جز1000تا تست که داره تقریبا یه مقدار تستی برای هر درس دهم یازدهم داره....لغت املا هم که درس به درس هست الگو....برای زبان فارسی پیشنهاد میکنم نشردریافت بگیری عالیه خودم دارم ولی برای تست الگو مکمل هست.....برای زبان اگه متوسط هستی مبتکران اگه اوضات داغونه مثل من میتونی کیاسالار بگیری پت مت عالیه پی دی اف نشون یکی دادم گفت عالیه....عربی هم خیلی سبز ولاغیر......تکه انصافا اگه نتونی رو این یاد بگیری فکر نکنم بتونی دیگه رو کتاب یاد بگیری....برای عربی ای کیو اصلااا نگیر که برای کسی خوبه که قواعد فول هست فقط درسنامش در حد خلاصه هست(اینو خودم دارم الان نگین اینطور نیست) ولی تست هاش خوبه چند گزینه ای مثل زیست داره برا بعد عید میزنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سلام به نظرتون بهترین منابع هرکدوم از دروس عربی ، ادبیات و انگلیسی چیه؟ انگلیسی چون یه منبع فقط نیاز دارم و اکثرا گفتن مبتکران ( اناری) یا خیلی سبز ( کیاسالار) شما به نظرتون کدومش بهتره؟ ریدینگ پت و متن خیلی سبز یا اناری؟ عربی خیلی سبز یا نشر الگو( ایاد فیلی) یا ایکیو گاج یا میکرو یا... / فارسی هم موضوعی نشر الگو رو سه تای چاپ شده رو گرفتم ولی واسه درس به درس دوازدهم به نظرتون خیلی سبز خوبه یا میکرو ؟ یا خود کتاب عبدالمحمدی ( البته درس به درسهای عبدالمحمدی زیاد جالب نی چون یازدهمش زیاد خوب نبود)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن