خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy رتبه دو رقمی شدن

سلام دوستان.یه سوال.
      من امسال پشت کنکوریم تو رشته تجربی و میخوام رتبه دورقمی بیارم.اما نمیدونم چجوری.برنامه ریزی خوبی دارم والان تقریبا ۱۰ ساعت میخونم البته کافی نیست.
      میشه راهنمایی کنین چطور به این رتبه برسم؟ هر کی هرچی میدونه بگه.همه چیزای لازم.ساعت مطالعه ،تعداد منبع،.......لطفا هم نگین فقط باید بخونی،چون اینهمه ادم دارن اینقد میخونن ولی رتبه نمیارن
      لطفا هم مسخرم نکنید.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این همه آدم منظم و مداوم و با انگیزه نمیخونن!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina0813 نمایش پست ها
      سلام دوستان.یه سوال.
      من امسال پشت کنکوریم تو رشته تجربی و میخوام رتبه دورقمی بیارم.اما نمیدونم چجوری.برنامه ریزی خوبی دارم والان تقریبا ۱۰ ساعت میخونم البته کافی نیست.
      میشه راهنمایی کنین چطور به این رتبه برسم؟ هر کی هرچی میدونه بگه.همه چیزای لازم.ساعت مطالعه ،تعداد منبع،.......لطفا هم نگین فقط باید بخونی،چون اینهمه ادم دارن اینقد میخونن ولی رتبه نمیارن
      لطفا هم مسخرم نکنید.
      ساعت مطالعه مهم نیست فقط.میزان تمرکزت خیلی مهم تره.روزی ۱۲ ساعت بخون کمش.واسه هر درس هم نهایت دیگه ۲ تا کتاب.بیشتر اصلا نخر.اگه به افرادی که میخونن و‌ موفق نمیشن نگاه کنی پیشرفت نمیکنی.پیشرفت باور میخواد.یبار ترازت خوب بشه و بفهمی میتونی تراز خوب بیاری دفعه بعد برات خیلی راحت تر میشه.درست و منظم بخون انشالله که نتیجه میگیری.سوالی هم بود باز پیوی در خدمتم

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط بحث ساعت نیس.....من بالای ۱۰ ساعت تا الان نشده بتونم بخونم
      یعنی شده اما بعدش چند روز درس نخوندم چون کلا سردرد میگیرم و...
      اما درسی که یکنفر توی ۱۰ ساعت میخونه من با تمرکز توی ۵ساعت جمعش میکنم
      حرف کیفیته.....نمیگم کمیت مهم نیس نه ....فقط وسواس زمان نگیر
      تو یکساعت با جون و دل بخونی و بفهمی بهتر ۵ساعت صرفا درس خوندنه
      پس بزور نخواه ساعتت بره بالا
      ۱۰ ساعت خوبه بشرط استمرار ...هرچند یه سری افت و خیز طبیعیه به هرجال پروسه کنکور نسبتا طولانیه و حفظ انگیزه مهمترین سلاح پیروزیش

در مورد منابع بگم که دورتو شلوغ نکن.....برای دروس عمومی یک کتاب کافیه به اضمام زرو عمومی یا دور دنیا در ۴ساعت
      برای دروس اختصاصی دو منبع کافیه و حتی مثلا برای فیزیک و ریاضی زیادم هست

کتابای جمع بندی نگه ندار آخر سر...از الان بخون که متنش برات آشنا باشه

از سوال پرسیدن نترس......من نقطه قوتم زیست بود و جالبه اصلا خجالت نمیکشیدم حتی چرت ترین سوالاتم از بقیه بپرسم چون توی خودم حس برتری و دونستن داشتم اما مثلا در مورد ریاضی که پارسال نقطه ضعفم بود من خجالت میکشیدم اصلا حرف بزنم........نترس خجالت نکش...اگه بلد بودی همه چیرو الان کنکوری نبودی.....
      امیدتو اصلا از دست نده...هیچوقت اشتیاق و هدفتو سرکوب نکن
      آقا کاربرد مشتق سخته...مثلا میگما.......برای من سخته برای رتبه ۱ اش سخت بوده برای ۲۰هزارشم سخته
      الان رتبه ۱ باشه بنام خدای فصل بلده مگه؟ نه
      میخونی میبینی نفهمیدی....مگه قراره هرچیزو بار اول خوندی فول شی؟ اصلا
      یه جاهایی هست آدم نمیفهمه خو...برای خود من پیش۲ فیزیک پیش....همه میگن راحته اما من انقد مشکل داشتم باهاش که حذف کردم یه بخش هایی رو چون وقتم کم بود و البته اصلا حذف از الانو پیشنهاد نمیکنم بهت
      ببین موفقیت مال آدمایی که سمج باشن ........ از در انداختنت بیرون از پنجره برو از لوله بخاری برو تو...... یه مسیله رو نفهمیدی دوباره حل کن صدباره حل کن...اعصابت خورد شد بذار کنار یه درس دیگه بخون باز دو ساعت دیگه برگرد همون مسیله رو ببین چرا نتونستی

خلاصه که حفظ انگیزه همراه سماجت و پررو بودن کلید موفقیته

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امضای منو بخون
      من به حرف امضام رسیدم
      تو هم اگه باورش کنی، مطمین باش بهش میرسی
      موفق باشی خانوم دکتر

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فك كنم راه حلش تست زدن خيليييي زياد باشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن