خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

یه کنکور معلق برای نظام جدیدا!

سلام.
      اطلاعیه سازمان سنجش که اومد و دیدیمش.
      همون طور که تو اطلاعیه نوشته شده بود گزینش بر اساس تراز کل حساب میشه.
      تا اینجاش همه چی اوکیه.

اما دقت نمیکنن که تراز بسته به پاسخگویی سایرین هستش؟ درسته اسمش نمره علمیه ولی یک سری موارد رو داره.
      ببینید نظام قدیما خوباشون الان دانشگاه دارن میخونن!
      وقتی کنکور 98 تراز گرفته میشه خب مطمئنا درصد های خیلی بالا مثل کنکور های اصلیشون وجود نداره (چون خوباشون رفتن، پشت کنکوری ها موندن، البته پشت کنکور خوب هم کم نداریم اما به طور کل میگم)
      حالا ما نظام جدیدا خب خیلی از باهوش ها رو داریم.

پس هر بچه ای میدونه سطح تراز توی نظام جدید خیلی پایین تره و کار سخت تره تا نظام قدیم.
      واقعا من نمیدونم کی داره تصمیم میگیره
      ولی چاره ای نیس، باید خوند مگه این که کنکور رو کلا بردارن (که عمرا طی 10 سال آینده حداقل)

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برو بشین درستو بخون تو این فکرا نمیخواد بریبه جای که تاپیک الکی بزنی تلاشتو بیشتر کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      سلام.
      اطلاعیه سازمان سنجش که اومد و دیدیمش.
      همون طور که تو اطلاعیه نوشته شده بود گزینش بر اساس تراز کل حساب میشه.
      تا اینجاش همه چی اوکیه.

اما دقت نمیکنن که تراز بسته به پاسخگویی سایرین هستش؟ درسته اسمش نمره علمیه ولی یک سری موارد رو داره.
      ببینید نظام قدیما خوباشون الان دانشگاه دارن میخونن!
      وقتی کنکور 98 تراز گرفته میشه خب مطمئنا درصد های خیلی بالا مثل کنکور های اصلیشون وجود نداره (چون خوباشون رفتن، پشت کنکوری ها موندن، البته پشت کنکور خوب هم کم نداریم اما به طور کل میگم)
      حالا ما نظام جدیدا خب خیلی از باهوش ها رو داریم.

پس هر بچه ای میدونه سطح تراز توی نظام جدید خیلی پایین تره و کار سخت تره تا نظام قدیم.
      واقعا من نمیدونم کی داره تصمیم میگیره
      ولی چاره ای نیس، باید خوند مگه این که کنکور رو کلا بردارن (که عمرا طی 10 سال آینده حداقل)
      با حرفت موافق نیستم ، من خودم نظام جدیدی هستم و معتقدم اتفاقا به نفع ما شد درسته ما باهوش زیاد داریم ولی سال اولی های داغون هم خیلی داریم و اونور چون سال چندمشون هست ممکنه داغونها هم روال بشن و حداقل10-20 درصد بزنن و اینو بدون پشت کنکوری ها اصولا متوسطن و اون خیلی ضعیفها خیلیهاشون اصن شاید کنکور ندن و بعضی هم میرن پیام نور و سربازی ، در هرصورت چون سوالات هم بیشترشون مشترک میشه و ما از قطعی بودن نهایی مطلع هستیم ، فک نمیکنم به ضررمون بشه حتی میگم تا حدودی به نفع ماست

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      جماعت نظام جدید خواهشا نگران نباشین هر اتفاقی بیفته مطمئنا به نفع شما خواهد بود برین درستون رو خوب بخونید نگران چیزی هم نباشید امسال هم مثل سالای دیگست

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      با حرفت موافق نیستم ، من خودم نظام جدیدی هستم و معتقدم اتفاقا به نفع ما شد درسته ما باهوش زیاد داریم ولی سال اولی های داغون هم خیلی داریم و اونور چون سال چندمشون هست ممکنه داغونها هم روال بشن و حداقل10-20 درصد بزنن و اینو بدون پشت کنکوری ها اصولا متوسطن و اون خیلی ضعیفها خیلیهاشون اصن شاید کنکور ندن و بعضی هم میرن پیام نور و سربازی ، در هرصورت چون سوالات هم بیشترشون مشترک میشه و ما از قطعی بودن نهایی مطلع هستیم ، فک نمیکنم به ضررمون بشه حتی میگم تا حدودی به نفع ماست
      اقا من کاری به این ندارم که مثلا زیست نظام جدید فلان صفحه از نظام قدیم کم تر هست یا مباحث نظام قدیم سختر
      که خیلی ها می گن واسه همین نظام جدید ها درصد بالا راحت میزنن و تراز بهتر می گیرن در حالی که نظام قدیم ها به زور بتونن درصد بالا و تراز بالا بیارن که کلا با این حرف ها مخالفم هستم ولی يه چيز رو می گم فکر می کنم همه اينو فراموش کردیم.ما فراموش کردیم که طبق اطلاعیه سازمان سنجش از مباحث مشترک هر دو نظام سوالات مشترک و برای مباحث جدا سوال مجزا داده میشه و همه اينو می دونيم که 80 درصد مباحث هر دو نظام یکی هست و 20 درصد هست که متفاوت هست خب پس هیچ کس در کنکور 98 ضرر نمی کنه چون سوالات یکسان هستن تازه اون قسمت هايي که متفاوت هستن هم مسلما سوالات آسونی نیستن پس با نگاه به سوالات قلمچي و دیدن این که مثلا نظام جدید ها همه تراز 8000 هستن ولی نظام قدیم ها 7000 نگین که نظام جدید ها همه سوالات رو جواب ميدن چون قلمچي یا هر آزمون آزمایشی سوالات مشترک در مباحث مشترک بین دو نظام نمی ده و سوالات هر دو گروه فرق داره در حالی که در کنکور این طوری نیست

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینا همش حساب کتاباییه که دست من و شما و دیگری نیست.بالاخره یجوری حساب میکنن خودشون.اگه شما تلاشت خوب باشه به هر نحویم حساب کنن نمیتونن حقت رو بهت ندن.ولی در کل هم شرایط آنچنان متفاوت نیست.استرس نظام قدیم ها رو هم‌ در نظر بگیرید که فقط یک شانس امتحان دارند و تاثیر معدل و ...
      خود پشت کنکور موندن هم‌ از عهده هر کسی بر نمیاد و واقعا خیلی سخته

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من همچنان در انتظار اون روزی هستم که بعد از کنکور بیان بگن " کنکور نظام جدید آسون تر بود " و برعکس.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید این جمعه بیاید شاید....حالا دیگه باید مباحث مشترک ریاضی فیزیک رو شخم بزنیم چون سوالا چندساله یه فرمن تو ریاضی و فیزیک هم جدیدا یکم سخت شده
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      من همچنان در انتظار اون روزی هستم که بعد از کنکور بیان بگن " کنکور نظام جدید آسون تر بود " و برعکس.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن