خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا؟؟ البته خیلییییییی ممنون از اینکه وقت می گذارید
      نقل قول نوشته اصلی توسط a999 نمایش پست ها
      سلام منم رشتم تجربی بود علاقم ریاضی ساله اول و دوم کنکور تجربی دادم سال دوم رتبم خوب شد ولی درنهایت رفتم دانشگاه مهندسی خوندم امسال حینش کنکور ریاضی دادم و مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر قبول شدم الانم راضیم خداروشکر.کلا علاقم به ریاضی بود طوری ک میگفتم اگرم دانشگاه تجربیارو رفتم بعدش میرم مهندسی میخونم.خلاصه نذار تو‌دلت حسرت بشه خواستت البته درامد هم مهمه که اگر وارد رشته های ریاضی شدی سعی کنی مسیرو خوب پیش بری ایشالا همه چی برات حل میشه

2. Top | #32
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا الان احساس رضایت دارید؟؟ اخه همش فکر میکنم شاید نتونم امسال خودمو برسونم و سالهای بعد حسرت اینو بخورم که کاش تجربی بودم به خاطر درامد . از طزفی هم امسال سال اخر کنکوره نظام قدیمه وهمین خیلی نگرانم کرده که اشتباه نرم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط a999 نمایش پست ها
      سلام منم رشتم تجربی بود علاقم ریاضی ساله اول و دوم کنکور تجربی دادم سال دوم رتبم خوب شد ولی درنهایت رفتم دانشگاه مهندسی خوندم امسال حینش کنکور ریاضی دادم و مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر قبول شدم الانم راضیم خداروشکر.کلا علاقم به ریاضی بود طوری ک میگفتم اگرم دانشگاه تجربیارو رفتم بعدش میرم مهندسی میخونم.خلاصه نذار تو‌دلت حسرت بشه خواستت البته درامد هم مهمه که اگر وارد رشته های ریاضی شدی سعی کنی مسیرو خوب پیش بری ایشالا همه چی برات حل میشه

3. Top | #33
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستش یکی از ارزوهام این بود که توی یه جایی مثل مایکروسافت یا گوگل کار کنم با کلی کامپیوتر و نرم افزار ولی خیلی میترسم که رویایی فکر کنم و غیر واقعی و همین باعث شکستم بشه.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      راستش یکی از ارزوهام این بود که توی یه جایی مثل مایکروسافت یا گوگل کار کنم با کلی کامپیوتر و نرم افزار ولی خیلی میترسم که رویایی فکر کنم و غیر واقعی و همین باعث شکستم بشه.
      مایکروسافت و گوگل آرزوی خیلی از مهندس هاس،ببین باید بفهمی علاقه چی میگه،منم ابتدا همین تفکرات شمارو داشتم و سراغم میومد،ولی بعدش که به آینده با هوش مصنوعی و تکنولوژی پیشرفته فکر میکنم خوشحالم که رشته های تجربیو نرفتم که عمرم تو بیمارستان و با مریض ها همراه بشه،شما اگر خوب بخونی دانشگاه خوبی قبول شی که خیلی جلو افتادی،حتی اگر برنامه نویس خوبی بشی خیلی بیشتر از یک پرستار که روز و شب تو بیمارستان زحمت میکشه،پس باید زحمت بکشی و برای این زحمت هم باید علاقه داشته باشب،اگر این دو فاکتور مهم بود بسم الله،وگرنه اگر فکر میکنی نمیتونی باز بشین تصمیم جدید بگیر.و نکته ی اخر اینکه وقتی وارد یک راه شدی دیگ به عقب برنگرد و سعی کن توش بهترین باشی،موفق باشی
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول علاقه دوم علاقه سوم علاقه...
      اینو منی دارم بت میگم که سه تا کنکور تجربی الکی دادم..روح و روان خودمو سابیدم..
      بعد اینهمه میخام کنکور هنر بدم ...اگر خیلی به ریاضی علاقه داری بری تجربی دیوونه میشی..همونطور ک من اذیت شدم..

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام . راستش من امسال کنکور تجربی دادم و خیلیییییییییییییییی افتضاح بودم و هیچی نرسوندم (در حقیقت اصلا انتخاب رشته نکردم) و موندم برای سال 98 . راستش من از سال دوم دبیرستان ریاضی رو دوست داشتم ولی اومدم رشته تجربی و هر سال توی مدرسه بدتر از پارسال عمل کردم به طوریکه توی نهایی هم برای زیست گند زدم . ولی حالا یه مدتیه که تو این فکرم که بمونم برای تجربی سال بعد یا اینکه کنکور ریاضی ثبت نام کنم و با دیپلم تجربی ریاضی امتحان بدم . از طرفی از وقتیکه یه عکس از جراحی یک موش توی دانشگاه توسط بچه های پزشکی دیدم حالم به هم خورد و فکر میکنم که من نتونم توی تجربی موفق بشم ولی از طرفی ه فکر نمیکنم که بشه توی یک سال تمام دروس عقب افتاده و متفاوت با بچه های ریاضی رو بخونم و خودمو به اونا برسونم . واقعا اساسی گیج شدم از طرفی هم تمام امید خانواده به این بود که من پزشک بشم و یه جورایی یه حس مسئولیت دارم نسبت به خانوادم . حالا که میخوام از اول مهر برم قلمچی ثبت نام کنم موندم که ریاضی ثبت نام کنم و یا تجربی رو . خواهشا با تجربه های تغییر رشته کمک کنند خیلی اعصابم خورد شده. جالبه که استخاره هم کردم یه باز خوب اومد که تجربی بمون یه بار هم خوب اومد که برو ریاضی !!! دیگه کاملا گیج شدم.
      از طرفی با این وضع کنکور 98 و تاثیر معدل و سهمیه ها اخرین فرصت همین امسال هست و بعدش دیگه نمیشه کاری کرد. کمککککککککککک
      سلام
      تو این چند خطی که نوشتین نه نشونه ای بر عشق واقعی به ریاضی هست نه نشونه ای از تنفر از تجربی
      ریاضی رفتن ، انسانی رفتن ، هنر رفتن عشق واقعی میخواد تا بتونی با تمام سختی هاش (و آینده نامعلومش) کنار بیای و تو رشته خودت جزو بهترین ها باشی.
      و گرنه اگه با علاقه معمولی به سمت این رشته ها بری ، با توجه به بازار کار بدترشون نسبت به رشته های گروه تجربی ، ممکنه بعدا پشیمون و سرخورده بشی.
      علاقه داشتن با عشق داشتن فرق داره. منم آرزوم بود فیزیک دان نظری بشم ولی نرفتم رشته ریاضی چون "علاقه" بود نه عشق

در ضمن شما چطوری با دیدن یه فیلم این تصور به ذهنتون رسیده که نمی تونین تو تجربی موفق بشین؟ خب مشخصه من و بیشتر آدما از دیدن جراحی موش حالمون
      به هم میخوره چیز عجیبی نیست فکر نمی کنین نتیجه گیری تون یه ذره عجولانه و بدون فکر کافی هست؟ ببینید این تصمیمی هست که تا حد زیادی از
      آینده شما رو تعیین می کنه و اهمیت بسیار بالایی داره و با توجه به این "اهمیت" باید براش به اندازه کافی وقت بذارین که بعدا پشیمون نشین. با دیدن یه فیلم از
      یه رشته متنفر نشین و با علاقه چند سال قبلتون به یه درس، انتخاب رشته نکنین. باید همه جوانب رو بسنجین.
      شما اگه الان بخواین تغییر رشته بدین کار سختی دارین. باید دروس ریاضی رو برای بار اول بخونین و تست بزنین و ... . به این نکته هم توجه کنین.
      در نهایت « با توجه به چیزایی که نوشتین» توصیه من اینه که تجربی بخونین و خوب هم بخونین تا موفق بشین

پ ن : اون قسمتی از پیامتون که قرمز کردم ... اگه میخواین علوم تجربی رو در آینده ادامه بدین (چه تجربی چه ریاضی و چه انسانی) باید علمی تر و با توجه به
      واقعیات به قضایا فکر کنین و تصمیم بگیرین. نه استخاره و رمالی و جادوگری و سایر خرافات.
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ..
      چه خوب شد که امسال یکی رو مثل خودم پیدا کردم ..
      منم شرایطی رو مثل تو دارم ..
      بذار چند تا چیز رو بهت بگم ..
      کافیه یه هفته اخبار تکنولوژی رو دنیال کنی تا بفهمی دنیا داره به چه سمتی پیش میره .. آینده ای که هوش مصنوعی میتونه بسازه فراتر از چیزی هست که فکرشو میتونی بکنی .. آینده ای که حتی بیماری های صعب العلاج هم با یه شبیه ساز و قدرت پردازش و نتیجه گیری هوش مصنوعی درمان میشن .. نمیگم قراره پزشک ها محو بشن .. اما اگه بخوای یه ذره از سطح شهری که توش هستی فراتر بری و جهان بینی وسیع تری اشته باشی میبینی که دنیای فردای ما نه دنیای کشف درمان ایدز و ... بلکه دنیای کشف راهی برای سفر های بین ستاره ای ، چند سیاره ای شدن انسان ها .. و شکوه یه رفاه بی نظیره !!
      حتی فکر کردن بهش هیجان انگیزه ... و قراره این دنیا به دست مهندسان ساخته بشه .. شاید فکر کنی دارم خیلی رویایی حرف میزنم اما اگه روند تغییر دنیامون رو نگاه کنی خیلی هم دور از ذهن به نظر نمیرسه !
      دوست عزیز .. الان اگه خانواده یا جامعه ای که توش هستی تو رو به سمت پزشکی سوق میدن فقط دارن ته ته ماجرا که آقا اگه روزی 10 تا مریض داشته باشی با ویزیت n مقدار و فلان و فلان چند تومن در روز و چقدر در ماه درمیاری !!
      اما این مسیر سخته ! نه غیر قابل عبور که هزاران نفر هر سال دارن این مسیر رو تو ایران میرن .. اما سخته ، نیاز به علاقه و سخت کوشی زیادی داره .. که به نوبت خودش باعث میشه آدم برای پزشکان عزیز ارزش قائل بشه .. اما از خودت بپرس .. میتونی 10 ، 15 سال رو اینطوری بدون علاقه طی کنی ؟ دوست عزیز این جامعه چون داره هر روز فقیر و فقیر تر میشه و جیب مردم خالی تر .. هر کسی با خودش فکر میکنی کاش من پزشک بودم و ماهی فلان مقدار درآمد داشتم .. ولی اینا آدمایی هستند که نا امید اند و چشم اندازی برای زندگیشو نمیبینن ! تو اینطوری نباش .. به آینده ای روشن تر فکرکن و خودت رو محدود به جغرافیای خاصی نکن ..
      توصیه آخر من اینه که بزرگ فکر کن .. اینقدر از این و اون نپرس که من میتونم ؟ پشیمون میشم یا نمیشم و ... من دو ساله این ها رو از خودم پرسیدم و آخرش منجر شد به افسرده شدن و شکست و غم پدر و مادرم ! یه بار برای همیشه تصمیم درستی بگیر برای خودت اما مرد و مردونه پاش بمون و تا ته ادامه بده حتی اگه فکر کردی دری شکست میخوری .. قول میدم هیچ تلاشی بی نتیجه نیست مگر اینکه بهش باور نداشتی باشی یا روش کارت اشتباه باشه ...
      گه ته ته دلت فکر میکنی توی ریاضی موفقی بیا و مردونه یه سال رو تا تهش زحمت بکش و خودتو از حاشیه های فکری بکش کنار !
      آخر هم اینکه دوست من اگه میخوای موفق باشی فقط فکر نکن که باید مدرک دانشگاهی بگیرم .. دانشگاه اول مسیر مهم و طولانی زندگیمونه !! بذار چند تا هدف خوب و درست و حسابی برای خودت دست و پا کنی و اون ها رو بعنوان رسالت زندگیت در نظر بگیر .. تو دانشگاه باید زیاد زحمت بکشی .. اما اکه این زحمت هدف دار ، با علاقه و مداوم باشه .. قول میدم از آینده سازان این دنیایی .. فقط از مسائل بی ارزشی مثل رابطه های بی سر و ته با جنس مخالف ، گردش شبانه روزی توی صفحات مجازی و تماشای فیلم و سریال های تکراری که صد سال دیگه هم میتونی تکرارشونو ببینی دوری کن .. درست و با برنامه تلاش کن ..
      موفق باشی

8. Top | #38
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما امکان پشیمانی بعدا هست ؟؟ چون من به ریاضی علاقه دارم ولی با خودم میگم اگر این همه جراحی و خون توی تجربی واقعی باشه من نمیتونم تحمل کنم.
      نقل قول نوشته اصلی توسط B_m10m_O نمایش پست ها

سلام
      تو این چند خطی که نوشتین نه نشونه ای بر عشق واقعی به ریاضی هست نه نشونه ای از تنفر از تجربی
      ریاضی رفتن ، انسانی رفتن ، هنر رفتن عشق واقعی میخواد تا بتونی با تمام سختی هاش (و آینده نامعلومش) کنار بیای و تو رشته خودت جزو بهترین ها باشی.
      و گرنه اگه با علاقه معمولی به سمت این رشته ها بری ، با توجه به بازار کار بدترشون نسبت به رشته های گروه تجربی ، ممکنه بعدا پشیمون و سرخورده بشی.
      علاقه داشتن با عشق داشتن فرق داره. منم آرزوم بود فیزیک دان نظری بشم ولی نرفتم رشته ریاضی چون "علاقه" بود نه عشق

در ضمن شما چطوری با دیدن یه فیلم این تصور به ذهنتون رسیده که نمی تونین تو تجربی موفق بشین؟ خب مشخصه من و بیشتر آدما از دیدن جراحی موش حالمون
      به هم میخوره چیز عجیبی نیست فکر نمی کنین نتیجه گیری تون یه ذره عجولانه و بدون فکر کافی هست؟ ببینید این تصمیمی هست که تا حد زیادی از
      آینده شما رو تعیین می کنه و اهمیت بسیار بالایی داره و با توجه به این "اهمیت" باید براش به اندازه کافی وقت بذارین که بعدا پشیمون نشین. با دیدن یه فیلم از
      یه رشته متنفر نشین و با علاقه چند سال قبلتون به یه درس، انتخاب رشته نکنین. باید همه جوانب رو بسنجین.
      شما اگه الان بخواین تغییر رشته بدین کار سختی دارین. باید دروس ریاضی رو برای بار اول بخونین و تست بزنین و ... . به این نکته هم توجه کنین.
      در نهایت « با توجه به چیزایی که نوشتین» توصیه من اینه که تجربی بخونین و خوب هم بخونین تا موفق بشین

پ ن : اون قسمتی از پیامتون که قرمز کردم ... اگه میخواین علوم تجربی رو در آینده ادامه بدین (چه تجربی چه ریاضی و چه انسانی) باید علمی تر و با توجه به
      واقعیات به قضایا فکر کنین و تصمیم بگیرین. نه استخاره و رمالی و جادوگری و سایر خرافات.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما امکان پشیمانی بعدا هست ؟؟ چون من به ریاضی علاقه دارم ولی با خودم میگم اگر این همه جراحی و خون توی تجربی واقعی باشه من نمیتونم تحمل کنم.
      دیگه خودتون باید بررسی کنید و ببینید واقعا این قدر از تجربی متنفرید یا نه ... . در ضمن همه رشته های تجربی که جراحی و خون بازی نیست
      با توجه به "شرایطتتون" (رشته تجربی بودین) و "علاقتون" (ریاضی دوست دارین) تصمیم بگیرید. هر دو مورد مهمه.

هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . راستش من امسال کنکور تجربی دادم و خیلیییییییییییییییی افتضاح بودم و هیچی نرسوندم (در حقیقت اصلا انتخاب رشته نکردم) و موندم برای سال 98 . راستش من از سال دوم دبیرستان ریاضی رو دوست داشتم ولی اومدم رشته تجربی و هر سال توی مدرسه بدتر از پارسال عمل کردم به طوریکه توی نهایی هم برای زیست گند زدم . ولی حالا یه مدتیه که تو این فکرم که بمونم برای تجربی سال بعد یا اینکه کنکور ریاضی ثبت نام کنم و با دیپلم تجربی ریاضی امتحان بدم . از طرفی از وقتیکه یه عکس از جراحی یک موش توی دانشگاه توسط بچه های پزشکی دیدم حالم به هم خورد و فکر میکنم که من نتونم توی تجربی موفق بشم ولی از طرفی ه فکر نمیکنم که بشه توی یک سال تمام دروس عقب افتاده و متفاوت با بچه های ریاضی رو بخونم و خودمو به اونا برسونم . واقعا اساسی گیج شدم از طرفی هم تمام امید خانواده به این بود که من پزشک بشم و یه جورایی یه حس مسئولیت دارم نسبت به خانوادم . حالا که میخوام از اول مهر برم قلمچی ثبت نام کنم موندم که ریاضی ثبت نام کنم و یا تجربی رو . خواهشا با تجربه های تغییر رشته کمک کنند خیلی اعصابم خورد شده. جالبه که استخاره هم کردم یه باز خوب اومد که تجربی بمون یه بار هم خوب اومد که برو ریاضی !!! دیگه کاملا گیج شدم.
      از طرفی با این وضع کنکور 98 و تاثیر معدل و سهمیه ها اخرین فرصت همین امسال هست و بعدش دیگه نمیشه کاری کرد. کمککککککککککک
      شما قطعا برو ریاضی.به خاطر خانواده نرو تجربی چون میدونم با این انگیزه ی پایین اونم در شروع مهر ماه به پزشکی نمیرسی و بعد بهشون خواهی گفت تقصیر شماست که من موندم و...
      ریاضی برای کسی که عاشقش باشه عالیه.

11. Top | #41
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بچه ها من تصمیمو گرفتم میخوام برم ریاضی فقط میخوام بدونم که لازمه حتما تمام کتابای درسی اختصاصی ریاضی رو تهیه کنم یا میشه با کتابای کمک درسی جبران کرد ؟ از طرفی بهترین منابع برای دروس اختصاصی ریاضی رو اگر کسی میدونه میشه معرفی کنه ممنون میشم ؟ بعد توی دروس مشترک و یا اختصاصی ها مثل فیزیک و شیمی نیاز هست منابع رو عوض کنم یا نه ؟
      ممنون میشم زودتر جواب بدین

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همین اول (بدون حرف اضافه) :: تجربی واست بهتره!
      ..............................
      حال با کمی توضیح و تفسیر :
      همین طوریش که خیلیا میگن فلان رشته رو دوس دارم و با اطمینان هم ازش حرف میزنن
      بارها شده بعد که وارد دانشگاه میشن دچار تغییر و اصلاح ذهنیت میشن
      و نتیجش میشه تغییر رشته و ...... !؟!
      حال یه نفر مثل شما که همین اول راه حسابی گیج میزنی و نمیدونی با خودت چند چندی
      بین ریاضی و تجربی یویو میزنی
      تجربی واست بهتره
      ++ چون که همه درسای ریاضی رو با زیست میخونی .... این طوری بعدن دید بهتر بهت میده
      ++ اگه یه وقت از رشته های ریاضی خاسته باشی ..... احتمال انتخاب و ورود به رشته هاشون واست هست (زمان انتخاب رشته متوجه میشی) که واسه ریاضیا احتمالش کمه
      ++ و بعدشم آبدیده تر میشی .... چون تعداد رقبای تجربی بیشتره
      ++ و بعدش تجربت بیشتر میشه .... چون شرایط انتخاب رشته هاش گسترده تره (مجبور میشی واسه انتخاب یه رشته مناسب رو زمینه های مختلف دنبالش باشی)
      ++ و بعدشم قبل کنکور تجربی دادی زمینه قبولیت واست بیشتره (درسای تخصصی ریاضی هم همچین راحت نیستا که بخای بخونی :: یعنی به نسبت خودش سخت و زمان بره)
      ++ و بعدشم حال کی گفته تو تجربی کنکور بدی که حتمن بعدش بخای پزشکی بخونی شاید اصلن از دارو خوشت اومد اون وقت هستش که حسرت به دل نمیمونی و خودتو لعنت نمیکنی که چرا تجربی کنکور ندادم و رفتم ریاضی !
      ..........................................
      و یه نکته آخر :: هر انتخاب در زندگی پیامدای خاص خودشو داره :: هم خوب هم ناخوب (یعنی قرار نیست حتمن بد باشه !)

13. Top | #43
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اخه راستش اصلا حوصله حفظ کردن چرخه های زیست شناسی یا تولید مثل رو ندارم مثل چرخه کرپس یا قید های زیاد زیست شناسی !از این بابت که میگم شاید انتخابم اشتباه بوده
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      همین اول (بدون حرف اضافه) :: تجربی واست بهتره!
      ..............................
      حال با کمی توضیح و تفسیر :
      همین طوریش که خیلیا میگن فلان رشته رو دوس دارم و با اطمینان هم ازش حرف میزنن
      بارها شده بعد که وارد دانشگاه میشن دچار تغییر و اصلاح ذهنیت میشن
      و نتیجش میشه تغییر رشته و ...... !؟!
      حال یه نفر مثل شما که همین اول راه حسابی گیج میزنی و نمیدونی با خودت چند چندی
      بین ریاضی و تجربی یویو میزنی
      تجربی واست بهتره
      ++ چون که همه درسای ریاضی رو با زیست میخونی .... این طوری بعدن دید بهتر بهت میده
      ++ اگه یه وقت از رشته های ریاضی خاسته باشی ..... احتمال انتخاب و ورود به رشته هاشون واست هست (زمان انتخاب رشته متوجه میشی) که واسه ریاضیا احتمالش کمه
      ++ و بعدشم آبدیده تر میشی .... چون تعداد رقبای تجربی بیشتره
      ++ و بعدش تجربت بیشتر میشه .... چون شرایط انتخاب رشته هاش گسترده تره (مجبور میشی واسه انتخاب یه رشته مناسب رو زمینه های مختلف دنبالش باشی)
      ++ و بعدشم قبل کنکور تجربی دادی زمینه قبولیت واست بیشتره (درسای تخصصی ریاضی هم همچین راحت نیستا که بخای بخونی :: یعنی به نسبت خودش سخت و زمان بره)
      ++ و بعدشم حال کی گفته تو تجربی کنکور بدی که حتمن بعدش بخای پزشکی بخونی شاید اصلن از دارو خوشت اومد اون وقت هستش که حسرت به دل نمیمونی و خودتو لعنت نمیکنی که چرا تجربی کنکور ندادم و رفتم ریاضی !
      ..........................................
      و یه نکته آخر :: هر انتخاب در زندگی پیامدای خاص خودشو داره :: هم خوب هم ناخوب (یعنی قرار نیست حتمن بد باشه !)

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ب نظرم اگه بیای ضرر نمیکنی فقط یکم ریاضی و فیزیکش سنگین تره
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اخه راستش اصلا حوصله حفظ کردن چرخه های زیست شناسی یا تولید مثل رو ندارم مثل چرخه کرپس یا قید های زیاد زیست شناسی !از این بابت که میگم شاید انتخابم اشتباه بوده
      حال یه بهونه درست درمون تر میاوردی
      میشد قبول کرد
      آخه این چیه تو میگی پسر
      یه کم واقع بینانه تر فک کن
      ..........................
      البته منظورم این نیست که دقیقن بگم همون تجربی بخونی
      میخام متوجه شی
      چه تجربی
      چه ریاضی
      با عقل و منطق و بهونه های تمیزتر و پرمایه تر بری یا نری سمتش
      ..........................

مثلن اگه میگفتی از خون و بریدن دل و روده ی آدما خوشم نمیاد و چندشم میشه
      باز راحت تر میشد پذیرفت که از تجربی خوشت نمیاد
      یا مثلن بگی از طراحی و نقشه کشی خوشم میاد و کمی توش تجربه قبلی داشتم
      خب اینم راحت تر میشد پذیرفت که به رشته های ریاضی و طراحی مثل معماری بیشتر کشش و علاقه داری
      یا از بچگی خوشت میومد تمام وسایل خونه رو سیخ بزنی و باز کنی و خراب کنی و مثلن درست کنی
      اینم میشد گفت خب به کارای تعمیری و برقی مکانیکی یه کشش و علاقه خاص داری
      ویرایش توسط ZAPATA : 14 مهر 1397 در ساعت 12:27

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن