خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما بهتره کنکور تجربی رو ادامه بدم؟؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmr نمایش پست ها
      خورت از شناختی که از خودت داری باید جوابش رو بدی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چیزی که مهمه نظر خودته !
      ما و بقیه میتونیم فاکتور هایی رو بگیم یا یادآوری کنیم که یه وقت تو تشخیص نظر خودت دچار مشکل عدم اطلاع نشی
      و خب واقعا این فاکتور هارو باید کنار هم بزاری تا بعدا ناهمواری هارو بتونی قبول کنی و در راستای صاف کردنش اقدام کنی(اگه تصمیم خودت باشه موظف کردی خودتو به رسیدن؛اینجوری بردنت معقولانه ست ولی باختت به جا ١ امتیاز ٢ امتیاز ازت کم میکنه!)
      امیدوارم بتونی تصمیم درست و منطقی برای خودت بگیری

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه هدفت اینه که درس بخونی که سواد کار کردن پیدا کنی شدیدا توصیه میکنم بری سراغ علاقه خودت. هر چند سال هم طول بکشه مهم نیست ارزشش رو داره.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط بهت همینو بهت میگم که هرکی تو هر کاری تخصص داشته باشه هم به شخصیت هم به پول کافی میرسه.بستگی به نظر خودت داره در آخر.فقط به حرف های الکی سینه چاکان مهندسی و پزشکی گوش نکن که الکی فقط رشته های خودشونو بدون معایب و فقط دارای حسن نشون میدن.

6. Top | #21
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی حس بدیه سر درگمی
      راستش اصلا از روی جوگیری نیست علاقه ام به ریاضی از دوم دبیرستان بود.
      ولی حالا موندم بین علاقه یا جامعه!!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش اصلا تردید نکن و دنبال علاقت برو،خیلیا بودن رفتن پزشکی چون علاقشون پزشکی نبوده یا صرفا بخاطر جوی که برا پزشکی هست رفتن تو این رشته وسط دانشگاه پشیمون شدن
      یه چیز دیگه ای هم هست اینکه مطمئن باش مطمئن باش وضع مملکت اینجور نمیمونه در آینده نزدیک طوری میشه که کشور نیاز به مهندس داره و هم از لحاظ درامد هم از لحاظ وجهه اجتماعی جایگاه خودشو باز پیدا میکنه

8. Top | #23
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما دندون هم ارزشش رو نداره
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      داداش اصلا تردید نکن و دنبال علاقت برو،خیلیا بودن رفتن پزشکی چون علاقشون پزشکی نبوده یا صرفا بخاطر جوی که برا پزشکی هست رفتن تو این رشته وسط دانشگاه پشیمون شدن
      یه چیز دیگه ای هم هست اینکه مطمئن باش مطمئن باش وضع مملکت اینجور نمیمونه در آینده نزدیک طوری میشه که کشور نیاز به مهندس داره و هم از لحاظ درامد هم از لحاظ وجهه اجتماعی جایگاه خودشو باز پیدا میکنه

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم مثل شما بودم، سال 94 کنکور تجربی دادم، رتبم شد 20 هزار منطقه ی 1، نامید شدم و کلا از درس کشیدم کنار. ولی امسال کنکور ریاضی دادم و رتبم شد 3500 و فیزیک خواجه نصیر آوردم از اول هم به عشق فیزیک شروع کرده بودم. الان تو کارنامم اومده رشته هایی مثل عمران و صنایع و برق صنعتی اصفهان رو هم میوردم، تو اکثر دانشگاهای مطرح کشور غیر تهرانی جز کامپیوتر بقیه رو میوردم. حتی معدن تهران رو هم آوردم. توصیه ی من به شما اینه اگه واقعا هدفت کامپیوتره، با چیزی که من امسال دیدم باید رتبه ات سه رقمی خوب باشه تا تو تهران بیاری. ولی برای دروس غیر مشترک خیلی نگران نباش، شما مشترک ها رو خوب خوب بخون خودش میشه نزدیک 50 درصد. من خودم امسال دیر شروع کردم و نزدیک 40 درصد رو تونستم بخونم، تو کنکورم ریاضی 28 زدم، کمه ولی برای هدف من کافی بود. برای دانشگاه هم نگران نباش، شنیذم برای اونایی که پایه ی ضعیف تری دارند ریاضیات پایه میزارن تو دانشگاه. مثلا شریف این کارو میکنه. تازه خودتم از زمان کنکور تا رفتن به دانشگاه 3 ماه وقت داری فقط درسای عقب مونده رو بخونی.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من برو تجربی.
      اولا تو الان هیچ چیزی نه از زیست و پزشکی میدونی نه از ریاضی و کامپیوتر.
      فقط با مطالب خیلی محدود دبیرستان به این رشته علاقه مند شدی
      علاقه هم خیلی خوبه ولی
      ولی یه جوری انتخاب رشته کن چند سال دیگه که از دانشگاه فارغ التخصیل شدی و دیدی بیکاری نگی کاش میرفتم تجربی ...

11. Top | #26
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یعنی به نظر شما بعدا پشیمان نمیشم؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها

12. Top | #27
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      up

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up
      سلام رفیق. منم تجربی بودم و عملکردمم خیلی خوب بود (زیست شدم 20 و آزمون ها حتی چند بار 100 درصد زدم)
      اما سال چهارم حس کردم که واقعا من علاقه به تجربی ندارم و روحیه اش رو ندارم. من از 14 سالگی برنامه نویسی کار میکردم و خیلی توش علاقه و استعداد دارم. من تجربی ول کردم و امسال (که خودت میدونی پشت کنکور بودن خیلی سخته) دارم ریاضی میخونم. اغلب دوستان دارن میگن به پول و در آمد هم فکر کن. این دوستان درست میگن این ها فاکتور مهمی هستش اما اگر مثل من هستی که از یه کلمه زیست خوندن حالت به هم میخوره مطمئن باش تو دانشگاه نه تنها به شدت رنج میکشی بلکه حتی نمیتونی فارغ التحصیل شی چه برسه به اینکه بتونی بعدا در آمدی کسب کنی. علاقه مهم ترین چیزه. علاقه داشته باشی گرسنگی رو تحمل میکنی ولی اگر نداشته باشی حالت از کارت و شغلت به هم میخوره هر چقدرم توش موفق شی (که گفتم نمیشی)
      دوست من قبول کن تو تجربی شکست خوردی(این چیز بدی اصلا نیست) با افتخار به تمام اطرافیانت که میگن ته ریاضی بیکار شدنه و سگ تجربی به ریاضی میارزه بگو که من ریاضی شرکت میکنم. حس مسئولیت به کسی نداری بلکه خانوادت به تو دارن و باید از تصمیمت حمایت کنن. تو فقط برای خودت زندگی باید بکنی چون این زندگی خودته.

14. Top | #29
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingCrimson نمایش پست ها
      سلام رفیق. منم تجربی بودم و عملکردمم خیلی خوب بود (زیست شدم 20 و آزمون ها حتی چند بار 100 درصد زدم)
      اما سال چهارم حس کردم که واقعا من علاقه به تجربی ندارم و روحیه اش رو ندارم. من از 14 سالگی برنامه نویسی کار میکردم و خیلی توش علاقه و استعداد دارم. من تجربی ول کردم و امسال (که خودت میدونی پشت کنکور بودن خیلی سخته) دارم ریاضی میخونم. اغلب دوستان دارن میگن به پول و در آمد هم فکر کن. این دوستان درست میگن این ها فاکتور مهمی هستش اما اگر مثل من هستی که از یه کلمه زیست خوندن حالت به هم میخوره مطمئن باش تو دانشگاه نه تنها به شدت رنج میکشی بلکه حتی نمیتونی فارغ التحصیل شی چه برسه به اینکه بتونی بعدا در آمدی کسب کنی. علاقه مهم ترین چیزه. علاقه داشته باشی گرسنگی رو تحمل میکنی ولی اگر نداشته باشی حالت از کارت و شغلت به هم میخوره هر چقدرم توش موفق شی (که گفتم نمیشی)
      دوست من قبول کن تو تجربی شکست خوردی(این چیز بدی اصلا نیست) با افتخار به تمام اطرافیانت که میگن ته ریاضی بیکار شدنه و سگ تجربی به ریاضی میارزه بگو که من ریاضی شرکت میکنم. حس مسئولیت به کسی نداری بلکه خانوادت به تو دارن و باید از تصمیمت حمایت کنن. تو فقط برای خودت زندگی باید بکنی چون این زندگی خودته.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام منم رشتم تجربی بود علاقم ریاضی ساله اول و دوم کنکور تجربی دادم سال دوم رتبم خوب شد ولی درنهایت رفتم دانشگاه مهندسی خوندم امسال حینش کنکور ریاضی دادم و مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر قبول شدم الانم راضیم خداروشکر.کلا علاقم به ریاضی بود طوری ک میگفتم اگرم دانشگاه تجربیارو رفتم بعدش میرم مهندسی میخونم.خلاصه نذار تو‌دلت حسرت بشه خواستت البته درامد هم مهمه که اگر وارد رشته های ریاضی شدی سعی کنی مسیرو خوب پیش بری ایشالا همه چی برات حل میشه
      ایمان بدون تلاش بی ثمر است..

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن