خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 445354
    نمایش نتایج: از 796 به 807 از 807
    1. Top | #796
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها
      سال دومتون چقدر وقتتون رو به اومدن انجمن اختصاص ميدادين؟ اخه اينجورى كه از اكانت و ارسالاتون معلومه ظاهرا خيلي فعال بودين
      این مال قدیماس.. سال دوم هر دوسه ماه یبار انلاین میشدم و بعدش زود اف... اینجا کلن حاشیه خوب درس بخونی اینجا نمیای... کلن سعی کن. انجمن نیای فار منفی زیاده

2. Top | #797
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      دوستان بیاید هیچ مخالفی رو ریپلای نکنیم انقد که گفتن و ریپلای نگرفتن دیگه حرف نمیزنن من از الان تا وقتی که نتیجه تاثیر معدل گفته بشه عاقبتش چیه اینکارو میکنم و این به معنی این نیست که جوابی براشون ندارم لطفابیاید همگی همکاری کنیم حتی اگه فحش و ناسزا و توهین کردن و حرصمونو دراوردن

3. Top | #798
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      استدلال‌های مفتکی رو برای کسی بزارید که تازه اومده تو کنکور... کنکور 98 میرسه بالاخره و وضع شماها از همین الان مشخص... کلا اخلاق بدی که دارم بعد کنکور یقه اونایی که لازمه رو میگیرم... شما هم منتظر باشید.. ولی ایشالله که به جای معدل بازیکن درس بخونید به سرنوشت بقیه‌ دچار نشید‌(تاپیکهای معدل سال 95 94 مطالعه شود به حرفم میرسی... یا حق
      پس یقه بگیری ماهم دست بزنمون خوبه منتطر شکست هیچکی هم نباش اما خوب حرفتم قبول دارم باید خیلی خوند درگیر حواشی نشد دوستان میتونن اون تایم استراحتشون پیگیر باشن

4. Top | #799
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      پس یقه بگیری ماهم دست بزنمون خوبه منتطر شکست هیچکی هم نباش اما خوب حرفتم قبول دارم باید خیلی خوند درگیر حواشی نشد دوستان میتونن اون تایم استراحتشون پیگیر باشن
      در جواب امثال این اقا باید گفت که خیلیها بخاطر معدل کلا کتابو بستن گذاشتن کنار! حالا ایشون میاد غصه وقت رو میخوره؟؟ ! هه هه همه دارن تلاش میکنن که این اینده مرده رو یه جوری زنده کنن بعد امثال این میگن نه نمرده! مرده بابا مردههههه داریم احیاش میکنیمم

5. Top | #800
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من موندم شماها چرا جواب این شخص رو میدین؟؟؟ تاپیک خودش کسی چیزی ننوشت اومد اینجا تا بحث راه بندازه
      آقا ول کنید تورو خدا مگه بچه اید؟؟؟ دقیقا چیزیه که این شخص میخواد
      کلا نه اینجا نه هیچ جای دیگه جواب این اشخاص رو ندین
      کسی که بخواد ضرر کنه میکنه کسیم نخواد نمیکنه

شفاف سازی همین بس که نمرات سالها و دوره های مختلف نهایی تراز متفاوت دارن همین یه مورد بس که این قانون یا هرچی که هست خلاف قانون و عدالت آموزشی هستش

6. Top | #801
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دست بزن بعد کنکور مشخص میشه دوست عزیز خیلیا میخاستن دست بزنن ولی بعد کنکور ناپیدا شدن °°من منتظر شکست هیچکس نیستم چون یکبار از عمق تجربش کردم ولی میگم درگیر حواشی نشین نزارین بحث معدل از کنکور غافلتون کنه

7. Top | #802
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gloria1370 نمایش پست ها
      در جواب امثال این اقا باید گفت که خیلیها بخاطر معدل کلا کتابو بستن گذاشتن کنار! حالا ایشون میاد غصه وقت رو میخوره؟؟ ! هه هه همه دارن تلاش میکنن که این اینده مرده رو یه جوری زنده کنن بعد امثال این میگن نه نمرده! مرده بابا مردههههه داریم احیاش میکنیمم
      احیاش کنی هم هیچی نمیاری چون وقتت رفته... بازم میگم برو تاپیکای 94 95 رو بحث معدل شون نگاه کن ببین اونایی که مثل شما پیگیر بودن بعد کنکور چیکار کردن... اگه یه مورد فقط یه مورد برام پیدا کردی از اون تاپیک که تونسته رشته تاپی بیاره و دنبال مثبت کردن معدل بوده من از همینجا اعلام می‌کنم دیگه انجمن نمیام.. برو تست بزن کتاب بخون درصد بالا بزن ببینم کی میتونه یقتو بگیره و نزاره رشته خوب بری

8. Top | #803
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هر کسی بگه از چه شهری نماینده ها همراه شدن تا اونایی که نمیدونن رو بشناسیم دوستان و اگاهشون کنیم

9. Top | #804
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      احیاش کنی هم هیچی نمیاری چون وقتت رفته... بازم میگم برو تاپیکای 94 95 رو بحث معدل شون نگاه کن ببین اونایی که مثل شما پیگیر بودن بعد کنکور چیکار کردن... اگه یه مورد فقط یه مورد برام پیدا کردی از اون تاپیک که تونسته رشته تاپی بیاره و دنبال مثبت کردن معدل بوده من از همینجا اعلام می‌کنم دیگه انجمن نمیام.. برو تست بزن کتاب بخون درصد بالا بزن ببینم کی میتونه یقتو بگیره و نزاره رشته خوب بری
      خخخ متاسفانه انقد وقت ندارم که تورو قانع کنم انحمن نیای!! میخواستی نیای اینهمه سال قطعا دلیلی برات پیدا شده بود! صمنا من اینکارو وقت تلف کردن نمیدونم شما از ماجرا پرتی کلا ایدیمم سیو کن تا بعد به یاری خدا بهت بگم چی قبول شدم نکنی هم خودت بهت پیام میدم! چه مثبت بشه چه قطعی من قبول میشم مثبت بشه بهترخ چون من حال ترمیم معدل ندارم! فقط هم ۱۰ درصد برام معدل حساب میشه ولی کلا دوس دارم زیر بار ظلم نرم !شما هم در حایگاهی نیستی که منو نصیحت کنی و بهم بگی وقتمو چطور بهینه استفاده کنم! ضمنا هر رشته ای نمیرزه به ارشدم!موفق باشی

10. Top | #805
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gloria1370 نمایش پست ها
      خخخ متاسفانه انقد وقت ندارم که تورو قانع کنم انحمن نیای!! میخواستی نیای اینهمه سال قطعا دلیلی برات پیدا شده بود! صمنا من اینکارو وقت تلف کردن نمیدونم شما از ماجرا پرتی کلا ایدیمم سیو کن تا بعد به یاری خدا بهت بگم چی قبول شدم نکنی هم خودت بهت پیام میدم! چه مثبت بشه چه قطعی من قبول میشم مثبت بشه بهترخ چون من حال ترمیم معدل ندارم! فقط هم ۱۰ درصد برام معدل حساب میشه ولی کلا دوس دارم زیر بار ظلم نرم !شما هم در حایگاهی نیستی که منو نصیحت کنی و بهم بگی وقتمو چطور بهینه استفاده کنم! ضمنا هر رشته ای نمیرزه به ارشدم!موفق باشی
      هر وقت به رشته من رسیدی بیا گنده بازی دربیار... پزشکی ارومیه در خدمت باشیم

11. Top | #806
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دست بزن بعد کنکور مشخص میشه دوست عزیز خیلیا میخاستن دست بزنن ولی بعد کنکور ناپیدا شدن °°من منتظر شکست هیچکس نیستم چون یکبار از عمق تجربش کردم ولی میگم درگیر حواشی نشین نزارین بحث معدل از کنکور غافلتون کنه
      ما هستیم نگران نباش

12. Top | #807
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ما هستیم نگران نباش
      ایشالله که هر کی زحمت میکشه نتیجشو ببینه.. موفق باشی دوست عزیز

صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 445354

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن