خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 43525354 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 781 به 795 از 807
    1. Top | #781
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
      آخر کاری کردید این تاپیک بره به حاشیه و بسته شه و حقیقت پنهان اونم بخاطر دو نفر سودجو
      فکر کردی الان این بحثا برام مهمه؟!!... این بحث تاثیر قطعی سالای قبل بوده برو ببین اونایی که خیلی پیگیر بودن و از درس دور شدن آخر و عاقبتشون چی شده چی آوردن؟... این تاپیکاست که بقیه رو به حاشیه میبره بحث معدل هرچی باشه کنکور واجبتره از واجب تر غافل نشید که تش تلخیه... سودجو هم خودتی و امثال که با حاشیه بازی سعی داری بقیه رو هم بدبخت کنی... خودمم موافق تاثیر قطعی ام ولی تو شرایط عادلانه اگه امتحان برگزار بشه نه الان...

2. Top | #782
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در تایید حرف دوستمون لطفا از این لحظه با هیچ کسی بحث نکنید و فقط در تاپیک مربوطه فعالیت کنید. هدف تاپیک هم معلومه: زنگ زدن و اطلاع رسانی به نمایندگان. نحوه کار و چگونگی کار هم قبلا توضیح داده شده است.

3. Top | #783
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      فکر کردی الان این بحثا برام مهمه؟!!... این بحث تاثیر قطعی سالای قبل بوده برو ببین اونایی که خیلی پیگیر بودن و از درس دور شدن آخر و عاقبتشون چی شده چی آوردن؟... این تاپیکاست که بقیه رو به حاشیه میبره بحث معدل هرچی باشه کنکور واجبتره از واجب تر غافل نشید که تش تلخیه... سودجو هم خودتی و امثال که با حاشیه بازی سعی داری بقیه رو هم بدبخت کنی... خودمم موافق تاثیر قطعی ام ولی تو شرایط عادلانه اگه امتحان برگزار بشه نه الان...
      روزی یک ساعت کسی رو بدبخت نمی کنه به جای این که اون یک ساعت رو بی هوده سپری کنیم می ذاریم برای دفاع از حقمون که فردا نگيم می تونستیم و کاری نکردیم اون موقع با الان فرق می کنه مشکل شما اينه که اينو نمی فهمید

4. Top | #784
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها

روزی یک ساعت کسی رو بدبخت نمی کنه به جای این که اون یک ساعت رو بی هوده سپری کنیم می زاریم برای دفاع از حقمون که فرداش نگيم می تونستیم و کاری نکردیم اون موقع با الان فرق می کنه مشکل شما اينه که اينو نمی فهمید
      آیدیتو ذخیره میکنم بعد کنکور سراغتو میگیرم اونوقت میفهمی که کی هست میفهمه... فکر کردی یک ساعت تایم کمیه؟ بیخیال دیگه ادامه نمیدم ولی بعد کنکور میبینمت دوست عزیز... تاریخ تکرار میشه

5. Top | #785
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من دیگه از فردا تایپیک مسخرتون نمیام چون از فردا دیگه وقت ندارمتایپیک خودم هم هر چند وقت یه بار فقط اپ میکنم شما هم تایپیک من نیاینتا ببینیم اخر عاقبت این ماجرا کی ضرر اصلی میکنه...خداحافظ

6. Top | #786
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز کدوم نماینده ها تلفنتونو جواب دادن؟

7. Top | #787
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آیدیتو ذخیره میکنم بعد کنکور سراغتو میگیرم اونوقت میفهمی که کی هست میفهمه... فکر کردی یک ساعت تایم کمیه؟ بیخیال دیگه ادامه نمیدم ولی بعد کنکور میبینمت دوست عزیز... تاریخ تکرار میشه
      یکی دوساعت وقتی هست که فقط برای شرکت توی ترمیم معدل یک درس لازمه....خوندن واسش که دوماه میخواد....لطفا کسیو توی این تاپیک دعوت به سکوت در برابر ظلم نکنید...انگار نمیخواید باور کنید کسی که معدل بالایی نداره روزی ۲۵ساعتم برای کنکور بخونه به رشته های تاپ نمیرسه....هدف این تاپیک مشخصه میتونید تاپیک‌جدا بزنید وبچه هارو نصیحت کنید

8. Top | #788
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دیگر آگاه باشید نباید به امید تلاش دیگران، خودمان تلاش نکنیم!!!
      طرح دو فوریت در مجلس شورای اسلامی برای تصویب نیازمند دو سوم آرای مجلس میباشد پس بدانید که بسیار کاری دشوار میباشد اما با آگاهی بخشی شما عزیزان انشالله دو سوم رای را کسب خواهیم کرد
      پس روزی یکساعت تلاش در این کانال اجباری میباشد
      برای آینده ی خودتان تلاش کنید
      @konkoorsahm

9. Top | #789
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

همه چیز را همگان دانند
      برای همیشه به این بحث های بچگانه پایان بدید ، لطفا

همين يارو هم يكى از اون ١٩نفره

10. Top | #790
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      یکی دوساعت وقتی هست که فقط برای شرکت توی ترمیم معدل یک درس لازمه....خوندن واسش که دوماه میخواد....لطفا کسیو توی این تاپیک دعوت به سکوت در برابر ظلم نکنید...انگار نمیخواید باور کنید کسی که معدل بالایی نداره روزی ۲۵ساعتم برای کنکور بخونه به رشته های تاپ نمیرسه....هدف این تاپیک مشخصه میتونید تاپیک‌جدا بزنید وبچه هارو نصیحت کنید
      استدلال‌های مفتکی رو برای کسی بزارید که تازه اومده تو کنکور... کنکور 98 میرسه بالاخره و وضع شماها از همین الان مشخص... کلا اخلاق بدی که دارم بعد کنکور یقه اونایی که لازمه رو میگیرم... شما هم منتظر باشید.. ولی ایشالله که به جای معدل بازیکن درس بخونید به سرنوشت بقیه‌ دچار نشید‌(تاپیکهای معدل سال 95 94 مطالعه شود به حرفم میرسی... یا حق

11. Top | #791
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      استدلال‌های مفتکی رو برای کسی بزارید که تازه اومده تو کنکور... کنکور 98 میرسه بالاخره و وضع شماها از همین الان مشخص... کلا اخلاق بدی که دارم بعد کنکور یقه اونایی که لازمه رو میگیرم... شما هم منتظر باشید.. ولی ایشالله که به جای معدل بازیکن درس بخونید به سرنوشت بقیه‌ دچار نشید‌(تاپیکهای معدل سال 95 94 مطالعه شود به حرفم میرسی... یا حق
      ببخشيد شما چندبار خودتون كنكور دادين؟

12. Top | #792
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

ببخشيد شما چندبار خودتون كنكور دادين؟
      دوبار.. 96... 1900 شدم پشت موندم.. 97 به 842 رسیدم... ولی از 93 اینجا عضوم و قدیما زیاد پیگیر بودم

13. Top | #793
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      من دیگه از فردا تایپیک مسخرتون نمیام چون از فردا دیگه وقت ندارمتایپیک خودم هم هر چند وقت یه بار فقط اپ میکنم شما هم تایپیک من نیاینتا ببینیم اخر عاقبت این ماجرا کی ضرر اصلی میکنه...خداحافظ
      شرت كم...

14. Top | #794
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوبار.. 96... 1900 شدم پشت موندم.. 97 به 842 رسیدم... ولی از 93 اینجا عضوم و قدیما زیاد پیگیر بودم
      سال دومتون چقدر وقتتون رو به اومدن انجمن اختصاص ميدادين؟ اخه اينجورى كه از اكانت و ارسالاتون معلومه ظاهرا خيلي فعال بودين

15. Top | #795
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AminSD نمایش پست ها

همين يارو هم يكى از اون ١٩نفره
      مهم نیست
      حق اگر حق باشه به حقدارش میرسه اگرم نباشه نمیرسه

صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 43525354 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن