خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 34434445 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 646 به 660 از 807
    1. Top | #646
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یه بیت شعر بگم برای تلطیف فضا
      شاعر میفرماید: با ادب باش که تکلیف جوانان ادب است/فرق مابین بنی آدم و حیوان ادب است

2. Top | #647
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم یه جمله ای از بزرگان بگم.....محل... ندی پارس نمیکنه

3. Top | #648
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از بی ادبی کسی به جایی نرسید
      دُرّیست ادب به هر گدایی نرسید

4. Top | #649
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با آقای #حضرت_پور نماینده ی ارومیه صحبت کردم ، قول پیگیری دادن ، چیزی که بهم گفت : پیگیر هستیم ، این مشکل،مشکل همه ست و اینکه تلاش میکنیم که ایشالله مثبت بشه و اینها :troll (25):

5. Top | #650
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Hnrh نمایش پست ها
      من با آقای #حضرت_پور نماینده ی ارومیه صحبت کردم ، قول پیگیری دادن ، چیزی که بهم گفت : پیگیر هستیم ، این مشکل،مشکل همه ست ،تلاش میکنیم که ایشالله مثبت بشه :troll (25):
      خداروشکر..کاش اکثر نماینده ها همینو بگن

6. Top | #651
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Hnrh نمایش پست ها
      با آقای #حضرت_پور نماینده ی ارومیه صحبت کردم ، قول پیگیری دادن ، چیزی که بهم گفت : پیگیر هستیم ، این مشکل،مشکل همه ست و اینکه تلاش میکنیم که ایشالله مثبت بشه و اینها :troll (25):

7. Top | #652
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      ببین عزیزم این بچه ننه از اول تابستون رو مخه...اصلا به حرفاش اهمیت نده..یه سال اولی که صبح تا شب گوشی به دست نشسته ببینه کی چی میگه...اصلا توجهی بهش نکن و به بقیه کسانی که مخالفت میکنن با این تاپیک هم محل ندید...ماموریت دارن اینجا از این حرفا بزنن که تاپیک رو ببندن..یه ماموریتی که ایشالا ناممکنه...شما خودتو ناراحت نکن و در شان ما دخترا نیست با همچین بد دهنهایی صحبت کنیم..سکوت بهترین جواب ابله هاست عزیزم...
      ممنون از شما دختر خوب

8. Top | #653
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خطاب به کسانی که می‌گویند این کارها فایده ای نداره و خطاب به کسانی که دودل هستند و به نماینده ها زنگ نمیزنن و باعث میشن زحمات بقیه دوستان توسط همکاری نکردن از بین بره:
      این کمپین با بقیه کمپین ها فرق داره. بزارید یه مثال بزنم. زمان امتحان نهایی سال پیش بعد از امتحان ریاضی عده ای یه کمیپن درست کردند که امتحان ریاضی سخت بوده! دقت کنید که راجع به تقلب و فروش سوالات و ... کمیپین درست نکردند! فقط راجع به اینکه سوالات امتحان سخت بوده. در حالی که امتحان ریاضی سطح سوالش مثل سال های بقیه بوده و همچنین هیچ توضیحی راجع به اینکه از چه نظر سخت بوده و ... داده نشده بود. من از کنجکاوی این کار رو دنبال کردم و توی تیر ماه کانال تلگرامی 5000 عضوی این کمپین فروخته شد و تبدیل شد به کانال تبلیغاتی عطر و .... !
      برخلاف کمپینی که مثال زدم و کمپین هایی دیگر، در این کمپین:

• حق و منطق با ماست و توضیحات منطقی و آماری درستی داریم که این دلایل از طرف مشاوران عالی رتبه و دبیران تایید شده اند و کارشناسی اند.
      • ما باعث شدیم که این موضوع به چند برنامه تلویزیونی، بازشدنش به مجلس و بازبینی طرح ( که باعث شد 10 درصد کمتر شه تاثیر قطعی معدل) منجر بشه. با اعتراضات، ما به نتایج خیلی خوبی رسیدیم و هر چقدر اعتراض کردیم نتایج بهتری حاصل شدن (و حاصل خواهد شد).
      • قبلا هم این کار باعث شد که بر خلاف حرف های خیلی های دیگه تاثیر قطعی لغو بشه. این کار توسط شکایت یک شهروند انجام شد و هر کدوم از ما میتونیم (و باید) اون شهروند باشیم. پس این نوع اعتراضات قبلا هم جواب داده است.(چه از طریق مجلس چه از طریق دیوان عدالت این کار رو میکنیم)
        37756288_2137589946462568_7330613557626667008_n.jpg
      • این نوع اعتراضات در سطح سراسری و نه تنها از طریق این تاپیک بلکه از حمایت های انفرادی تا گروهی و از مجازی تا حقیقی برخوردار است و با باز شدن مدرسه ها این نوع اعتراضات بیشتر هم می‌شود.
      • تنها از طریق این تاپیک به بیش از 20 نماینده اطلاع رسانی شده است و اگر به هم کمک کنیم به 100 تا و حتی 200 تا هم می‌رسد. بسیاری از نماینده ها هم از قبل با ما همراه بوده اند.
      • و بله ما ممکن است شکست بخوریم! (هر چند که به خاطر اعتراضات 10 درصد تاثیر معدل کم شدش.) اما حداقل مبارزه کردیم و بیکار ننشستیم و نگذاشتیم به همین راحتی در حق ما بی عدالتی شود و به همین خاطر با وجدان راحت تری درس میخونیم.
      • به کسی نگویید به جای این کار ها برو درست رو بخون. خود ما گفتیم که خود رو وقف کمپین نکنید (یک ساعت هم در روز کافیه). اصلا جدا از اون. فرض کنید شخصی خودش رو وقف کمپین کرد: به هیچکس ربطی نداره و اون خودش مسئول وقتشه.
      • دوستان احتمال اینکه تاثیر مثبت بشود بسیار زیاد است منتها به یک شرط:همکاریِ منطقی با هم. این تاپیک تا 160 بازدید کننده هم به خودش دیده. حتی اگر نصف این افراد به 3 یا 4 نماینده اطلاع رسانی کنند به نتیجه دلخواهمون حتما میرسیم.

همکاری کنید: به نماینده ها زنگ بزنید و اطلاع رسانی کنید.
      بعدا ممکن است حسرت بخورید.

9. Top | #654
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با آقای دکتر #بهادری اونیکی نماینده ارومیه هم صحبت کردم گفتن که "اینشالله پیگیری میکنن " و همین و اما حالا بریم قسمت سخت ماجرا : تماس با حاج نادر قاضی پور

10. Top | #655
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Green Aurora نمایش پست ها
      حالا که به درخواستم گوش نداد رفتم پیج نمایندمون فحش کشش کردم جیگرم خنک شد
      خدا ذلیلش کنه خوب شد بهش رای ندادیم
      خخخ

11. Top | #656
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دم همگی گرم فردا طرحو میدن مجلس؟؟

12. Top | #657
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen2 نمایش پست ها
      دم همگی گرم فردا طرحو میدن مجلس؟؟
      واقعا شما ساده این

13. Top | #658
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      واقعا شما ساده این
      تو قراربود از دوروز پیش دیگ نیای
      طاقت نیاوردی؟ ای جان. مثبت میشه توام باید هی پماد بمالی

14. Top | #659
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      این کمپین حفظ کنین چون موضوع بعدیتون اینه که 99 هم دو نوع سوال برگزار کنن

15. Top | #660
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      اين وقتى نمياد كه تاثير مثبت بشه تا بره تو افق محو شه!

صفحه 44 از 54 نخستنخست ... 34434445 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن