خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 29 از 54 نخستنخست ... 1928293039 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 421 به 435 از 807
    1. Top | #421
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      ایشالله مثبت نشه
      راستی فردا ظهرایی یا صبحا؟!

2. Top | #422
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها شرایط امسال یکم سختتره از 97؟ یا خیلی؟ یا خیلییییییی؟ یا خیلییییییی خیلیییییی؟
      یه دیوانه ای منو از صبح دیوانه کرده بهم گفته امسال باید خیلییییی بیشتر تلاش کنی تا فقط یه ذره رتبه ات بهتر از 97 بشه!!!! اینقدر سخته!!!!! چرت گفته نه؟

3. Top | #423
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahaaaaaar نمایش پست ها
      بچه ها شرایط امسال یکم سختتره از 97؟ یا خیلی؟ یا خیلییییییی؟ یا خیلییییییی خیلیییییی؟
      یه دیوانه ای منو از صبح دیوانه کرده بهم گفته امسال باید خیلییییی بیشتر تلاش کنی تا فقط یه ذره رتبه ات بهتر از 97 بشه!!!! اینقدر سخته!!!!! چرت گفته نه؟
      به خاطر تاثیر قطعی معدل گفته حتما
      وگرنه اگه معدل تاثیر قطعی نداشته باشه و مثبت باشه مثل هرساله کنکور

4. Top | #424
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم به خیلی از نماینده ها اس ام اس دادم..از بین اون همه فقط یکیش گفت: به روی چشم!آقای خضری نماینده پیرانشهر بودن فکر کنم کاش همه نماینده ها اینطوری بودن..

5. Top | #425
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید سوالم بی ربطه ولی بچه های این تاپیک واردتر هستن لطفاااااااا جواب بدید خیلی نگران شدم...یه آدم سه نقطه که دوسال پیش کنکور داده و اصلا هم منو نمیشناخت که درس خون هستم یا نیستم بهم گفت امسال شرایط جوری هست که تو خیلییییی خیلییییی تلاشت رو باید بیشتر کنی تا رتبه ات فقط یه ذره!!!!! بهتر از پارسال بشه!!!!!! یعنی اوضاع در این حد سختتر میشه؟؟؟ قصدم استرس دادن نیست خودم کلا داغونم
      چرت گفته

6. Top | #426
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      به خاطر تاثیر قطعی معدل گفته حتما
      وگرنه اگه معدل تاثیر قطعی نداشته باشه و مثبت باشه مثل هرساله کنکور
      آخه تاثیر قطعی هم باعث نمیشه که این جمله ثقیل!!!!! رو بگه..میگه خیلیییییی بیشتر باید تلاش کنی تا رتبه ات یه ذره عوض بشه!!! از ما بهترون قراره سال بعد وارد کنکور بشن که ما هرچی تلاش کنیم نشه؟!!! اصلا نمیدونست معدل من چنده..انشاالله که تاثیر مثبت بشه اگه نشد حتما معدلم رو که الان 19 هست( بدون احتساب زمین البته) باید تبدیل به 20 کنم..

7. Top | #427
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      راستی فردا ظهرایی یا صبحا؟!
      تو درختام

8. Top | #428
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      چرت گفته
      دیوانه فقط بهم استرس داد..با خواهرش که امسال کنکور میده کار داشتم با اون نکبت روبرو شدم!! میگه من خیلی وارد هستم تو مسائل کنکور...شب و روز باید بخونید و الا بذارید کنار!!! چون امسال خیلی سختتر از همیشه میشه...یعنی جاداشت یه کف گرگی ناب نثارش کنم که وقار دخترانه ام مانع شد

9. Top | #429
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mrnima نمایش پست ها
      اگه تاثیر مثبت بشه برای اینکه بشه تراز بدن به درستی باید مباحثی که ما داریم و اونا ندارن و بالعکس رو هم بزارن جزو حذفیات پس عملا هیچ فرقی با کنکور های سال های دیگه نخواهد داشت(اگر به این شکل تراز بدن،،، اگر اینطوری باشه که بعضیا میگن درصد یکسان تراز یکسان این خلاف عدالته)
      وای چه رویایی میشه اون مباحث زیست پیش که برای جدیدا حذف شده اون فصلهای فیزیک که حذف کردن برا ماهم حذف بشه ولی فکر نکنم اینطوری بکنن..کاش تراز جدا حساب میشد و بعد مقایسه صورت میگرفت که نیست انگار

10. Top | #430
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای چه رویایی میشه اون مباحث زیست پیش که برای جدیدا حذف شده اون فصلهای فیزیک که حذف کردن برا ماهم حذف بشه ولی فکر نکنم اینطوری بکنن..کاش تراز جدا حساب میشد و بعد مقایسه صورت میگرفت که نیست انگار
      دقیقا تو چ مباحثی تفاوت داریم ؟ چیارو بیشتر و چیارو کمتر داریم؟
      من فکر مکینم اگه خدا بخاد و تاثیر مثبت شه به اون صورت نباید نگران تراز باشیم چون سختی سوالها برای هردو نظام یکسانه حتما و این که ماها مباحث بیشتری برای خوندن داریم تنها نکته ی منفیشه

11. Top | #431
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      دقیقا تو چ مباحثی تفاوت داریم ؟ چیارو بیشتر و چیارو کمتر داریم؟
      من فکر مکینم اگه خدا بخاد و تاثیر مثبت شه به اون صورت نباید نگران تراز باشیم چون سختی سوالها برای هردو نظام یکسانه حتما و این که ماها مباحث بیشتری برای خوندن داریم تنها نکته ی منفیشه
      ایشالا مثبت بشه..واقعا برای همیشه تو دلمون میمونه که یه جایی مجلس برامون کار عادلانه کرد و عدالت تو ایران هم میتونه باشه
      کتاباشون رو من دقیق ندیدم ولی انگار زیست پیش فصلهای 6 و 9 و 10 و11 حذف شده!!! ژنتیک وحشتناک کمتر شده.. ریاضی بعضی مباحث حذف شده مثل انتگرال و مثلثات خیلی کمتر شده و احتمالات هم انگار کم شده! فیزیک کلا آینه ها و نور حذفه..موج و یکی دوتا فصل دیگه هم انگار حذفه...شیمی تقریبا همونه و عمومی ها هم عوض شدن بعضیها اما سختیش انگار تغییر نکرده...تو ادبیات من شنیدم انگار تاریخ ادبیات ندارن!!!!! خیلی کمه تاریخ ادبیات درحد چندتا اسم و کتاب...ماشاالله کتابا نصف شده براشون!!!!!! کاش یه سال کوچیکتر بودم نظام جدید میشدم. شانس ندارم کلاااااا....اگه از حذفیات چیزی رو اشتباه کردم نظام جدیدا ببخشین

12. Top | #432
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میگم فرق 19 با 20 چقدر میشه اگه تاثیر قطعی بشه؟؟ کسی میدونه؟ مثلا تراز رو 1000 تا تغییر میده؟؟؟ کاش این چیزا رو کامل میدونستیم..

13. Top | #433
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها اومديم و تاثير معدل هم مثبت شد با اسون بودن درساي نظام جديد چه كنيم

14. Top | #434
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید سوالم بی ربطه ولی بچه های این تاپیک واردتر هستن لطفاااااااا جواب بدید خیلی نگران شدم...یه آدم سه نقطه که دوسال پیش کنکور داده و اصلا هم منو نمیشناخت که درس خون هستم یا نیستم بهم گفت امسال شرایط جوری هست که تو خیلییییی خیلییییی تلاشت رو باید بیشتر کنی تا رتبه ات فقط یه ذره!!!!! بهتر از پارسال بشه!!!!!! یعنی اوضاع در این حد سختتر میشه؟؟؟ قصدم استرس دادن نیست خودم کلا داغونم
      بله ایشون درست گفتن
      حالا تاثیر معدل ۱۹ رو دقیق نمیدونم ولی دوست خودم سال ۹۴ با معدل نزدیک به ۱۸ ( هفده و خورده ای دقیق یادم نیست) و رتبه ۲۰۰ منطقه ۳ پزشکی روزانه نیاورد.
      خودتون دیگه حساب کنین اوضاع چقدر وخیم میشه

15. Top | #435
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      بچه ها اومديم و تاثير معدل هم مثبت شد با اسون بودن درساي نظام جديد چه كنيم
      تو دعا کن مثبت بشه اون رو میشه با تلاش بیشتر حلش کرد..مخصوصا اینکه قول دادن سطح سوالا یکسان باشه...فقط مثبت بشه

صفحه 29 از 54 نخستنخست ... 1928293039 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن