خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question بهترین منبع برای ریاضی سال دوم دبیرستان

سلام.
      اگر میشه لطف کنید بهترین منبع کمک درسی برای مطالعه ، یادگیری و تست و سوال ریاضی دوم دبیرستان رو معرفی کنید .
      جامع و کامل باشه .

ممنون.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضیات 2 گاج میکرو (سفید)
      هم درسنامه کامل داره هم تست
      نه سخت و نه آسون
      تست به اندازه ی کافی
      راض‍‍‍ـــــــــــــــی!!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من کلاس ریاضی نمیرم اما ریاضیمم زیاد خوب نیس میشه یه کتاب کامل از همه نظر بهم معرفی کنید؟

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      سلام.
      اگر میشه لطف کنید بهترین منبع کمک درسی برای مطالعه ، یادگیری و تست و سوال ریاضی دوم دبیرستان رو معرفی کنید .
      جامع و کامل باشه .

ممنون.
      منبع کمک درسی اصلی که توی تمام مدارس سمپاد کشور از جمله مدرسه ی من تدریس میشه، کتاب ریاضیات 2 مبتکران برای تیزهوشان هست (جلد صورتی رنگ) در طول سال، ما مجبور به استفاده از این کتاب بودیم و خیلی کمک کرد، سطحش به مراتب بالاتر از کتاب درسیه ولی باعث میشه که پایه ی ریاضی آدم قوی بشه، ما برای امتحانات مدرسمون که سطح بالایی داشت، ابتدا جزوه ی خیلی خوب معلممون رو میخوندیم، بعدش از روی مبتکران تمرینات سختش رو حل میکردیم و برای آزمونای تستی هم بعد از انجام اینکارا از روی گاج سفید تست میزدیم، من اطلاعی از سطح علمی شما ندارم ولی میتونی بری و این کتاب رو ببینی، مطمئن باش سال دوم هرچه منابع سطح بالاتری انتخاب و استفاده کنی، در سال های بعد به دلیل قوی بودن پایه، موفق تری و کار ساده تری داری، موفق باشی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام.
      جامع و کامل باشه .

ممنون.

سلام

واسه دوم بهترین الگوست.از هر نظر .همه جوری هم تست داره .ساده سخت .به کنکورم بسار بسیار شبیهه!برخلاف مبتکران که یکم قدیمیه..
      البته درسنامه مبتکران بهتره و جامع تره.اما اگه ی معلم سطح متوسط داشته باشی همون الگو را استفاده کنی نتیجه بهتری میگیری.
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط docms نمایش پست ها
      سلام

واسه دوم بهترین الگوست.از هر نظر .همه جوری هم تست داره .ساده سخت .به کنکورم بسار بسیار شبیهه!برخلاف مبتکران که یکم قدیمیه..
      البته درسنامه مبتکران بهتره و جامع تره.اما اگه ی معلم سطح متوسط داشته باشی همون الگو را استفاده کنی نتیجه بهتری میگیری.
      دوست عزيز براي رشته ي تجربي درسته الگو كتاب خوب و كافي هستش، ولي ايشون رشتشون رياضي هست و نياز به پايه ي قوي در اين درس دارند تا در سالهاي بعد دچار مشكل نشن، مثلا كسي كه مبحث مثلثات مبتكران جلد صورتي رو خوب خوب بلد باشه، سال سوم توي فصل مثلثات درس حسابان كه يكي از سنگين ترين بحث ها است هيچگونه مشكلي نخواهد داشت، بنده هم به اين خاطر مبتكران رو توصيه كردم، موفق باشيد

7. Top | #7
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      گاج سفید من دارم زیاد خوب نیست

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      گاج سفید من دارم زیاد خوب نیست
      گاج سفید درسنامه های خوبی نداره، ولی اگه یه جزوه ی خوب داشته باشی و اون رو بخونی و روی مبتکران جلد صورتی هم تسلط داشته باشی، بعدش برو تستای گاج سفید یا آبی قلمچی رو برای تست بزن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه مبتکران بخونه دیگه گاج سفید و قلمچی می خواد چیکار؟؟؟
      می تونه بره تستای حسابان رو بزنه نه گاج سفید و آبی

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین خود من تمام مبتکران جلد صورتی رو تموم کردم، درسته که پایه ی آدم خیلی قوی میشه، ولی تا وقتی تست زماندار نزنه نمیتونه توی آزمونا توی وقت مشخص تستارو بزنه، چون مبتکران یه کتاب تشریحیه، منم برای همین گفتم که بعد از مبتکران بره گاج سفید یا آبی قلمچی رو بزنه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم نگفتم تست نزنه گفتم اگه مبتکران بخونه دیگه آبی و اینا براش کمه و می تونه به جاش تست حسابان بزنه

12. Top | #12
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه منظورتون اين باشه آره شما درست ميگين، خود من هم الان ك هنوز نرفتم سوم دارم حسابان و حتي گسسته ميخونم و هيچ مشكلي هم ندارم و همه ي اينا رو مديون سختگيري هاي رياضي سال گذشتم هستم

13. Top | #13
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام. ممنون از همه ی دوستان . من توی یک مدرسه نمونه دولتی درس میخونم .
      سطح کتاب تیزهوشان بالا نیست ؟
      آقای mamad.hny بعد از کتاب مبتکران تیزهوشان ، بهترین کتاب مورد توصیه شما چیه ؟

میشه بیشتر توضیح بدید .
      با تشکر .

14. Top | #14
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

میشه بیشتر توضیح بدید .
      با تشکر .
      من خبری از سطح مدرسه ی شما ندارم ولی به نظرم اگه یه جزوه ی خوب داشته باشی و اول اون رو بخونی و بعد بری سراغ مبتکران، هیچ مشکلی نداری.
      بعد از کتاب مبتکران، فکر کنم کتاب "ریاضی 2 نشر الگو" خوب باشه، چون سال دومی های تجربی مدرسه ی ما اونو کار میکنن، بعضی از مدارس سطح بالا هم از کتاب "ریاضی 2 خیلی سبز" استفاده میکنن
      ببین یه نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه ک ریاضی یه درس مفهومیه و نباید از کتابای کمک درسی انتظار داشته باشی که درس رو بهت یاد بدن، بلکه این کتابا بیشتر برای رفع اشکال و تمرین بیشتر هستند، اگه شما درس رو به صورت مفهومی در کلاس یاد بگیری، فکر نمیکنم که در استفاده از هیچ یک از کتابای معرفی شده حتی مبتکران مشکلی داشته باشی، فقط باید حواست باشه که تمرینت مستمر باشه و قطع نشه. موفق باشی

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میشه بیشتر توضیح بدید .
      با تشکر .
      من یه نکته رو توضیح بدم
      دوست عزیز چرا این حرفو می زنی؟از وقتی ظرفیت پذیرش سمپاد خیلی بالا رفته دیگه با مدارس خاص دیگه تفاوت چندانی نداره
      این نیس که شما فک کنی چون نمونه ای با سمپادیا خیلی فرق داری نه اتفاقا الان سمپادیا ببخشید فقط خرخونن دیگه بحث هوش و استعداد نیست
      یه چیز دیگم این که رو جلد مبتکران نوشته برای دانش آموزان و دبیران مدارس ممتاز و مراکز سمپاد
      مدارس نمونه هم ممتازن!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن