خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

ثبت نام دانشگاه

سلام دوستان
      من دامپزشکی روزانه شیراز قبول شدم و برای کنکور سوم پیام نور ثبت نام کرده بودم
      که ماه پیش انصراف دادم
      توی روند ثبت نام اینترنتی نوشته دانشجویان انصرافی دوره های روزانه و غیر روزانه اعم از موسسات عالی و....... باید تا تاریخ ۲۵ اسفند ۹۶ انصراف داده باشن این در حالیه که توی دفترچه ثبت نام کنکور اینو فقط‌برای دانشجو های ذوزانه نوشته بود و برای غیر روزانه ها انصراف ندادن تا موقع پذیرفته شدن منعی نداشت
      چبکار کنم حالا؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ???

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ???

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2130 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      که ماه پیش انصراف دادم
      توی روند ثبت نام اینترنتی نوشته دانشجویان انصرافی دوره های روزانه و غیر روزانه اعم از موسسات عالی و....... باید تا تاریخ ۲۵ اسفند ۹۶ انصراف داده باشن این در حالیه که توی دفترچه ثبت نام کنکور اینو فقط‌برای دانشجو های ذوزانه نوشته بود و برای غیر روزانه ها انصراف ندادن تا موقع پذیرفته شدن منعی نداشت
      چبکار کنم حالا؟!
      راستش چیزی که من طبق دفترچه میدونم اینه که پیام نور انصراف ندادی هم مهم نیست الان دادید که دیگه بهتر راحتید .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      که ماه پیش انصراف دادم
      چبکار کنم حالا؟!
      سلام
      اون فقط روزانه ست که باید تا تاریخ معینی که قبل کنکوره انصراف داد؛ غیرروزانه رو میشه بعد از اعلام نتایج کنکور بعدی هم انصراف داد، برای انصراف دانشگاه جدید، باید حتما از قبلی انصراف داده باشی، چون قانون منع تحصیل همزمان در دو رشته وجود داره.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      راستش چیزی که من طبق دفترچه میدونم اینه که پیام نور انصراف ندادی هم مهم نیست الان دادید که دیگه بهتر راحتید .
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      سلام
      اون فقط روزانه ست که باید تا تاریخ معینی که قبل کنکوره انصراف داد؛ غیرروزانه رو میشه بعد از اعلام نتایج کنکور بعدی هم انصراف داد، برای انصراف دانشگاه جدید، باید حتما از قبلی انصراف داده باشی، چون قانون منع تحصیل همزمان در دو رشته وجود داره.

من مرداد 97 از پیام نور انصراف دادم این فرم رو توی ثبت نام اینترنتی دانشگاه شیراز گذاشته نگاه کنین لطفا
      نظرتون چیه ؟ محروم نمیشم؟
      اون پایین ریز پیام نور رو هم جزئش نوشته عاخه

13.png

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ???

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من مرداد 97 از پیام نور انصراف دادم این فرم رو توی ثبت نام اینترنتی دانشگاه شیراز گذاشته نگاه کنین لطفا

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 13.png
مشاهده: 67
حجم: 148.8 کیلو بایت

اون که نوشته پیام نور و ...، منظورش اینه که همه ی دانشجویان این فرم رو پر کنن (مثلا شماره ی 1 و 2 رو نگاه کن، باید همه این دو مورد رو تعهد بدن)،
      مورد 3 هم فقط برای دانشجویان روزانه ست؛
      داداش محروم نمیشی، خیالت راحت.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      که ماه پیش انصراف دادم
      چبکار کنم حالا؟!
      مشکلی نیست نگران نباش
      برو انصراف بده بعدشم برو ثبت نام دانشگاه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه میخوای خیالت راحت بشه، فرمی که میفرستم نگاه کن تبصره شو. سایت ثبت نام دانشگاه شیراز که گذاشتی، این تبصره رو یادش رفته بنویسه.

untitled110112020.jpg

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان کسی امروز برای ثبت نام آزاد پزشکی و دندون و دارو رفته بوده ؟ اگر رفتید شهریه رو چند بهتون گفتن ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ببخشید من همون موقع جوابتون رو دادم که یکباره وسط ارسال ، سایت دوباره منفجر شد. خوشبختانه دوستان تایید کردند که هیچ مشکلی نیست البته من هم پیشنهاد میکنم صفحه ی 4 دفترچه ی ثبتنام کنکور 97 رو بخونید تا خیالتون کاملا راحت بشه.شما عملا تا اسفند 97 فرصت انصراف دارید که خب زودتر انجامش دادید.اون اسفند 96 مال قبولیهای سالهای قبل بوده نه شما.
      ویرایش توسط Zealous : 27 شهریور 1397 در ساعت 22:42

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن