خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چند سوال راجع به ترمیم نمرات

سلام. دوستان الان که تاثیر قطعی شده چندتا سوال داشتم اگه میدونید ممنون میشم جواب بدید:
      1-تاثیر نمره هر درس نهایی فقط برای همون درس تو کنکوره؟ یعنی مثلا من عمومی هام 18-19 هستن، تو کنکور 97 هم همشون رو بالای 70 زدم و کلا میتونم نمره ها رو با درصد خوب تو کنکور جبران کنم. حالا سوالم اینه که مثلا معدل رو که برای تاثیر حساب نمیکنن که به خاطر اینا خراب بشه؟
      2-برای درس های سوم خرداد هم میشه ترمیم کرد؟
      3- درسای پیش دانشگاهی هم ترمیم معدل داره؟ اگه آره می ارزه ترمیم کنم این نمره ها رو دینی 19 زیست 17 فیزیک 13 ادبیات 12.
      4- هزینه ترمیم معدل چقدره؟ قبلا شنیده بودم تو شهرای مختلف فرق میکنه، تو تهران کسی میدونه چقدره؟
      5-انگار باید مراجعه کنیم به مدرسه بزرگسالان برای ثبت نامش، زمان ثبت نام کی هست؟ و اینکه میشه هر مدرسه بزرگسالانی ثبت نام کرد یا فقط باید تو منطقه ای که دیپلم گرفتیم ثبت نام کنیم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      1. تاثیر هر درس تو نهایی واسه همون درس تو کنکور لحاظ خواهد شد یعنی اگر دینی 20 بشی ترازش واسه درس دینی حساب میشه و معدل مطرح نیس و تراز درس به درس محاسبه میشه
      2.برای درس های خرداد هم میشه ترمیم شرکت کرد فقط حواست باشه ترمیم فقط یک بار قابل انجام هست یعنی شما چه یک درس چه هر درس رو ترمیم کنی این یک بار استفاده میشه
      3.این سوال اگر بخوام طبق اطلاعیه سنجش بگم در توجه 2 گفته هم واسه پیش هم واسه سوم آموزش پرورش باید ترمیم رو فراهم کنه اما تا این لحظه که من چیزی از ترمیم پیش نشنیدم اگر ترمیم داشت غیر دینی بقیه رو باید بری ترمیم
      4.تا جایی که توی همین تاپیک های انجمن خوندم یه هزینه ثابت 50 تومنی داره و به ازای هر درس هم مبلغ 20 تومن میگیرن (خود شخص شهریور امسال ترمیم کرده ) حالا ماکزیمم هر درس 20 الی 30 در نظر بگیر
      5.فقط باید در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنی و زمان ثبت نامش هم حداکثر یک ماه قبل شروع اولین امتحان نهایی هست یعنی شما نیمه دوم آبان تا ماکزیمم دهه ی اول آذر فرصت ثبت نام داری
      قسمت دوم سوالات رو هم موثق نمیدونم ولی فکر کنم باید همونجا ک دیپلم گرفتی بری امتحان بدی
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام
      1. تاثیر هر درس تو نهایی واسه همون درس تو کنکور لحاظ خواهد شد یعنی اگر دینی 20 بشی ترازش واسه درس دینی حساب میشه و معدل مطرح نیس و تراز درس به درس محاسبه میشه
      2.برای درس های خرداد هم میشه ترمیم شرکت کرد فقط حواست باشه ترمیم فقط یک بار قابل انجام هست یعنی شما چه یک درس چه هر درس رو ترمیم کنی این یک بار استفاده میشه
      3.این سوال اگر بخوام طبق اطلاعیه سنجش بگم در توجه 2 گفته هم واسه پیش هم واسه سوم آموزش پرورش باید ترمیم رو فراهم کنه اما تا این لحظه که من چیزی از ترمیم پیش نشنیدم اگر ترمیم داشت غیر دینی بقیه رو باید بری ترمیم
      4.تا جایی که توی همین تاپیک های انجمن خوندم یه هزینه ثابت 50 تومنی داره و به ازای هر درس هم مبلغ 20 تومن میگیرن (خود شخص شهریور امسال ترمیم کرده ) حالا ماکزیمم هر درس 20 الی 30 در نظر بگیر
      5.فقط باید در مدارس بزرگسالان ثبت نام کنی و زمان ثبت نامش هم حداکثر یک ماه قبل شروع اولین امتحان نهایی هست یعنی شما نیمه دوم آبان تا ماکزیمم دهه ی اول آذر فرصت ثبت نام داری
      قسمت دوم سوالات رو هم موثق نمیدونم ولی فکر کنم باید همونجا ک دیپلم گرفتی بری امتحان بدی
      دمت گرم داداش، به نظرت اون عمومی های سومم ارزش ترمیم دارن؟ فکر کنم اینجوری بود دینی 19.5 ادبیات 18.5 زبان 18.75 عربی 18. یه زبان فارسی که 15.5 رو مطمئنم باید ترمیم کنم.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      دمت گرم داداش، به نظرت اون عمومی های سومم ارزش ترمیم دارن؟ فکر کنم اینجوری بود دینی 19.5 ادبیات 18.5 زبان 18.75 عربی 18. یه زبان فارسی که 15.5 رو مطمئنم باید ترمیم کنم.
      ببین داداش نمرات 19 به بالا زیادن هر درسی که زیر 19 هستیو اگر مطمعن هستی میتونی 20 یا دیگه حداقل 19.5 بیاری خب برو ترمیم اگر میبینی نمیتونی یا نمیشه خب چه کاریه وقتت رو هدر بدی
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن