خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23

موضوع: کنکور دوم

1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mkdmc نمایش پست ها
      ممنون. ولی زنگ زدم نظام وظیفه تهران گفت تا شهریور سال بعد وقت دارم.(از پلیس +10 و نظام وظیفه شهرمون هم که پرسیدم همینو گفت)
      فقط میخوام بپرسم پس چرا این تاپیک رو زدی نوشتی تیر و مرداد حتما از یجایی شنیدی این قانون هست ......این موضوع رو پارسال مشاور مدرسه مون گفت من حتی به تهران هم زنگ زدم اکثرا نمیدونن ...... من فقط خواستم به کسی که مثه من بود کمک کنم چون پارسال دیدم تعداد اندکی هستن که شرایط این قانون رو میدونن حتی پلیس +10 گفت اگه رنبه یک رو بیاری نظام وظیفه نمیزاره بری دانشگاه..... اگه دلت خواست تاریخ تولدت رو بگو سال و ماهش رو تا بگم البته نگی هم فرق نمیکنه نه تو رو میشناسم نه چیزی به نفعمه هر کاری میکنی بکن خواستیم ثواب کنیم کباب شدیم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها
      من متولد شهریورم بدون گرفتن نامه و ...یکسال پشت کنکور موندم
      ولی سال دوم به بعد باید پیامنور ثبت نام کنی
      همه پسرا یکسال وقت دارن میخواد شهریور ی باشه یا مهرماهی
      دقیقا این حرف رو به پلس +10 گفتم که هر پسری حق یه بار پشت رو داره گفت نه نمیشه شما سال تولد و ماهش فرق میکنه باید یه دانشگاهی ثبت نام کنی حالا شرایط شما رو نمیدونم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminz نمایش پست ها
      دقیقا این حرف رو به پلس +10 گفتم که هر پسری حق یه بار پشت رو داره گفت نه نمیشه شما سال تولد و ماهش فرق میکنه باید یه دانشگاهی ثبت نام کنی حالا شرایط شما رو نمیدونم

منم اون سال نزدیک چهارتا پلیس به علاوه ده رفتم حتی شهرای غیر از خودمون
      نظام وظیفه نیروی انتظامی هم رفتم هرکدومم یه چیزی واسه خودشون میگفتن

یکیشون یادمه حتی گفت دفترچتو پست کن
      ولی نرفتم سال بعدم پیامنور زدم مشکلیم پیش نیومد

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال دوستان
      یکی از دوستان سال دومی من سراسری روزانه بهداشت قبول شده الان پشیمونه میخواد برای سال سوم بمونه متولد مرداد ۷۸ هست راهی هست بمونه یا محروم میشه چون سراسری قبول شده؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aghaee77 نمایش پست ها
      یه سوال دوستان
      یکی از دوستان سال دومی من سراسری روزانه بهداشت قبول شده الان پشیمونه میخواد برای سال سوم بمونه متولد مرداد ۷۸ هست راهی هست بمونه یا محروم میشه چون سراسری قبول شده؟
      از روزانه سال بعد محروم میشه و میتونه پردیس و یا شبانه یره
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminz نمایش پست ها
      د همینه دیگه میگن ایران همش کارشناس هست هر کی دهنشو باز میکنه یه زری میزنه داداش بعد از اینکه مدرک پیش رو گرفتی یعنی دیگه مدرسه تموم شده وقتی رسیدی به 18 مشمول میشی اون وقت دیگه مدرسه بهت به قول شما نامه نمیده اون نامه اشتغال به تحصیل هست تنها کسایی میتونن اون نامه رو بگیرن که حین تحصیل پیش یه 18 سالگی برسن من یه سال با این موضوع در گیر بودم خواهشا نمیدونی بگو نمیدونم به خودت فشار نیار
      ببین تو حتی اگر خرداد فارغ التحصیل بشی تا 31 شهریور اون سال دانش اموز مدرسه محسوب میشی حالا چه خرداد قبول بشی چه شهریور معافیت یک ساله تا سال بعد هم به خاطر همینه حتی اگر تیر و مرداد و شهرویر به سن مشمولیت برسی مدرسه موظفه نامه بزنه به علاوه 10 برای اشتغال به تحصیل .در ثانی درست صحبت کن

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همگی من پارسال به این مشکل خوردم
      لطفا وقتی چیزی نمی دونین حرف نزنین
      بهترین راهکار ثبت نام پیام نوره که دو ترم مرخصی بگیرین بعد دو سال معافیت میگیرین مشکلی برای کنکور دوم و قبولی ترم مهر یا بهمن برای سال بعد ندارین(تا یک بار نظام وظیفه اجازه میده انصراف از دانشگاه بدین و معافیت میده)
      اما اگر پیام نور نشد بچه هایی که متولد تابستان هستند از معافیت مدرسه نمی تونن استفاده کنن ولی طبق قانون نظام وظیفه (از رئیس نظام وظیفه مشهد پرسیدم) شما تا تاریخ 31 شهریور سال بعد معاف هستین ولی مشکل قبولی ترم بهمن هستش که شما باید از 1مهر برای اینکه غیبت نخورین برین خدمت و دوره آموزشی برای قبولی مهر مشکلی نداره
      برای بهمن هم راه درو وجود داره مثلا پارتی تو دانشگاه داشته باشین شروع تحصیل از مهر بزنن یا اصلا ممکنه کلاس های ترم بهمن از مهر شروع شه ( دانشگاه فردوسی سابقه داشته به علت قبولی پزشکی آزاد یا ارتش)

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...
      ویرایش توسط mkdmc : 29 شهریور 1397 در ساعت 19:01

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن