خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال فوری در مورد نظام وظیفه

ببخشید من برای فرار از سربازی پیام نور اوردم ثبت نام اینرنتی 27 تا 31 ولی ثبت نام حضوری پرسیدم میفته از 3 مهر به بعد از اون طرف فقط من پشت کنکوری بودم و تا 31 شهریور امسال معافیت دارم رفتم نظام وظیفه شهرمون سوال کردم گفت اگر برات پذیفرته شدن تا 1 مهر زد که زد وگرنه غیب میخوری مگر اینکه درخواست اعزام بدی رفتم پیام نور از مسول ثبت نام سوال کردم میگه هنوز لیست پذیرفته شده ها نیومده وگرنه برات میزدیم بری برای معافیت تحصیلی گفت شاید فردا بیاد و از اون طرف با مدیر اموزش که سوال کردم گفت خیالت راحت شنبه 31 برات میزنیم حل میشه ولی باز نگرانم الانم میگم نکنه برگه ی اعزام بگیرم بگن بیا هفته دیگه برو سربازی از اون طرف 3 روزم تعطیله شده غوز بالا قوز خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنمایب کنه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام...نگران نباش منم 2سال پیش شرایطی مشابه تو رو داشتم...پیام نور تاریخ رو طوری زد ک مشکلی پیش نیاد...
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      غصه نخور ، اگر مدیرش گفته دست میشه خب درست میشه
      تورو مثلا 1 مهر ثبت نام میکنن ، ولی تاریخ ثبت نامیت رو واس 31 شهریور وارد میکنن
      بعدم انقد از سرازی نترس چون اخرش باید بری خخخخ
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان ممنون بابت راهنمایی های همتون راستش من فکر کردم کسی این تاپیکو جواب نداده الان اومدم دیدم روز 28 (فردا اون روزی که از شما سوال کردم) سامانه گلستان برای ثبت نام اینتدنتی باز شد انجام دادم رفتم خود پیام نور مسئول های ثبت نامش گفتن شنبه 31 بیا کارتو راه می ندازیم بهشون گفتم نیازی نیست برم برگه ی اعزام بگیرم گفتن نه خدمون شنبه بهت میگیم چه کاری تنهایی نمی خواد اقدامی بکنی .فقط ببخشید من رشته ام تجربی بود ی مهندسی برقزدم بدون ازمون بود چون رشته های بازمونش خیلی چرت بود مثل حسابداری و روانشناسی و .. می خواستم ببنیم برای این رشته هم دو ترم مرخصی وجود داره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      ببخشید من برای فرار از سربازی پیام نور اوردم ثبت نام اینرنتی 27 تا 31 ولی ثبت نام حضوری پرسیدم میفته از 3 مهر به بعد از اون طرف فقط من پشت کنکوری بودم و تا 31 شهریور امسال معافیت دارم رفتم نظام وظیفه شهرمون سوال کردم گفت اگر برات پذیفرته شدن تا 1 مهر زد که زد وگرنه غیب میخوری مگر اینکه درخواست اعزام بدی رفتم پیام نور از مسول ثبت نام سوال کردم میگه هنوز لیست پذیرفته شده ها نیومده وگرنه برات میزدیم بری برای معافیت تحصیلی گفت شاید فردا بیاد و از اون طرف با مدیر اموزش که سوال کردم گفت خیالت راحت شنبه 31 برات میزنیم حل میشه ولی باز نگرانم الانم میگم نکنه برگه ی اعزام بگیرم بگن بیا هفته دیگه برو سربازی از اون طرف 3 روزم تعطیله شده غوز بالا قوز خواهش میکنم اگر کسی میدونه راهنمایب کنه
      باورت نمیشه دو روز بود فکرم مشغول همین موضوع بود .. دمت گرم تاپیک زدی ..
      آخه یه چندتا از رفیقامون با اینکه میخوان برن دانشگاه ولی به خاطر همین موضوع مجبورشدن برن واکسن سربازی بزنن و دفترچه پست کنن .. من تا دو روز پیش نمیدونستم بعد که فهمیدم برگام ریخت .. این دو روزم که تعطیل بود نابود شدم کلا ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها

باورت نمیشه دو روز بود فکرم مشغول همین موضوع بود .. دمت گرم تاپیک زدی ..
      آخه یه چندتا از رفیقامون با اینکه میخوان برن دانشگاه ولی به خاطر همین موضوع مجبورشدن برن واکسن سربازی بزنن و دفترچه پست کنن .. من تا دو روز پیش نمیدونستم بعد که فهمیدم برگام ریخت .. این دو روزم که تعطیل بود نابود شدم کلا ...
      خواهش میکنم ولی خود منم دوبه شکم نمیدونم چی میشه به امید خدا و یاری امام حسین ایشالله درست میشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و وقت بخیر
      اگر فردی دروس دانشگاهیشو7 ترمه تموم کنه چند بار می تونه کنکور ارشد بده ؟
      اصلا امکانش هست برای پسران که دو بار کنکور ارشد بدن ؟
      7ترمه یا 8 ترمه تموم شدن در تعداد دفعات مجاز شرکت آزمون ارشد تاثیر داره ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن