خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 171
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_zz نمایش پست ها
      پس کرم داری بقیرو نا امید کنی بعدشم تو اگه میتونستی از ایران بری چسناله نمیکردی اینم بگم من اصن هیچی برام مهم نیست شاید خودکشی بکنم حرف کلیم اینه بقیه رو نا امید نکن منظورم خودم نیست صرفا
      من خواستم درد دل کنم با جناب عالی نبودم به قبات بر نخوره
      چون من ظلم می بینم نمی تونم مثل شما ساکت باشم
      کرم هم آخوندا دارن و آدم های مذهبی و .....نظام فعلی و مجلس ...افتادن به جون مردم مثل انگل

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      اونا رو هم تا چند روز دیگه باید بفرشی تا از گرسنگی نمیری عزیزم
      :troll (10):

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نظرم به نظرت نزدیکه عزیز
      #مجانب

البته اون دو سوم برای تصویبِ به بحث گذاشتن طرح هستش نه در هنگام رای گیری نهایی ، در رای گیری نهایی
      نصف+1 رای نیازه برای تصویب شدن
      یعنی برای ورود به بحث و در دستور کار مجلس قرار دادن طرح باید دو سوم نمایندگان به دو فوریت طرح رای بدن و اصطلاحا دو فوریتش تصویب بشه تا در دستور کار قرار بگیره
      دستت درد نکنه دیگه , یعنی میخوای بگی من اینارو نمیدونم ؟؟
      همون فوریتش رو میگم که حتی اونم رای نمیاره
      یعنی نیازه که دو سوم نماینده ها وجدان داشته باشن و به حرف هزاران داوطلب کنکور گوش بدن و عاقلانه رای بدن
      همچین چیزی رو میبینی تو این مجلس ؟؟
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو سالای قبل از 94 که تاثیر قطعی بود هم بودن کسایی که تلاش کردند و با معدل پایین قبول شدند .
      فکر کنم به این بند از گفته ی سازمان سنجش توجه نکردید که میگید 95 درصد مال نظام جدیده :
      نمرات دو گروه داوطلبان نظام قديم و نظام جديد تراز شده و گزينشبه‌صورت رقابتي براساس نمره‌كل‌نهايي در زيرگروه مربوطه و ساير شرايط و ضوابط آزمون سراسري انجام مي‌شود. به عبارت ديگر ظرفيت مجزا براي داوطلبان نظام قديم و نظام جديد تخصيص داده نمي‌شود.

نظام جدیدی ها هر چقدر هم درساشون راحت تر باشه باز مدرسه و ... دارن هیچ وقت نمیتونن مثل یه فارغ التحصیل ساعت ازاد برای مطالعه داشته باشن .
      امیدتون رو از دست ندید.

* الا بذکر الله تطمئن القلوب *

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love lover نمایش پست ها
      من منتظر اطلاعیه سازمان سنجش بودم
      چون هدفم یا پزشکی هست یا شغل آزاد
      به علت معدل پایین و اینکه باید دروس نظام قدیم که بسیار حجیم تر از نظام جدید هستن بخونم ........محاله دیگه من بتونم به هدفم برسم
      با کنکور خداحافظی میکنم میرم سر کار آزاد ......شده بیکار میشینم توی خونه تا یه کار بالاخره پیدا کنم بیخیال این تبعیض شدم برم سر زندگی خودم
      همه برای کنکور 98 شاید معدل رو خیلی مهم میدونستن ولی من دلیل اصلی که منصرف شدم شاید 30 درصدش معدل بود دلیل اصلی رقابتی شدن هست که همین حالا میگم 95 درصد قبولی ها نظام جدید هستن اون 5 درصد نظام قدیمی ها هم یا جانبازان یا بچه شهید و .... پس دیگه 1 سال عمرم الکی نمیزارم برای کنکور
      انشالله شما در کنکور 98 موفق باشید
      ما که رفتیم از این ......
      اگه میتونستم از ایران هم میرفتم .......تلاش هم می کنم که هر چه زودتر برم
      ایران باشه برای همین غاصبان و ریاکاران و 300 هزار تا آخوندش و لعنت به هر چی آدم مذهبی ریاکار ولعنت به ........
      به امید آزادی
      #مرگ_بر_دیکتاتور
      #توپ_تانک_فشفشه_.....باید_گم_ب ه
      #آزادی

متاسفانه دروس نظام جدید اسان تر هست پس تراز گرفتن در نظام جدید بسیار اسان تر است و نظام جدید ها همون 80 درصد هم به خوبی نمی تونن کسب کنن
      خیلی هاشونم باید قید 20 درصد معدل رو بزنن
      من که قبول شدم الانم درگیر ثبت نامم
      خداکنه سال بعد نظام قدیم براش تدابیر بهتری اندیشیده بشه و الا خیلی بهشون ظلم میشه
      یه نگاه ساده به تیتر های مباحث نظام جدید ها بندازید حساب کار دستتون میاد.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZahraMehri نمایش پست ها
      تو سالای قبل از 94 که تاثیر قطعی بود هم بودن کسایی که تلاش کردند و با معدل پایین قبول شدند .
      فکر کنم به این بند از گفته ی سازمان سنجش توجه نکردید که میگید 95 درصد مال نظام جدیده :
      نمرات دو گروه داوطلبان نظام قديم و نظام جديد تراز شده و گزينشبه‌صورت رقابتي براساس نمره‌كل‌نهايي در زيرگروه مربوطه و ساير شرايط و ضوابط آزمون سراسري انجام مي‌شود. به عبارت ديگر ظرفيت مجزا براي داوطلبان نظام قديم و نظام جديد تخصيص داده نمي‌شود.

نظام جدیدی ها هر چقدر هم درساشون راحت تر باشه باز مدرسه و ... دارن هیچ وقت نمیتونن مثل یه فارغ التحصیل ساعت ازاد برای مطالعه داشته باشن .
      امیدتون رو از دست ندید.

مثل اینکه شما حجم کتاب های نظام جدید ندیدی
      نظام جدیدی که از ادبیات تا شیمیش هر کدوم یه کتاب کمتر میخونه فکر کردی تو با هر درس یه کتاب بیشتر و مطالب چالشی تر قبول میشی اگر میتونی بسم الله
      میدونی مثل چیه
      بگن رقابت بزاریم یکی باید 100 متر بدوه تا وارد بشه یکی 130 بدوه جایی که صدم ثانیه تعیین میکنه حتی من از نظر جسمی هم برابر باشم وقتی قراره بیشتر بدوم از همون اول بازده ام

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

دستت درد نکنه دیگه , یعنی میخوای بگی من اینارو نمیدونم ؟؟
      همون فوریتش رو میگم که حتی اونم رای نمیاره
      یعنی نیازه که دو سوم نماینده ها وجدان داشته باشن و به حرف هزاران داوطلب کنکور گوش بدن و عاقلانه رای بدن
      همچین چیزی رو میبینی تو این مجلس ؟؟
      نه جسارت که نکردم ، واسه سایرین که نمیدونن گفتم
      در ناامیدی بسی امید است به هر حال

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از اساتید میخوام منصفانه و بی رو در وایسی بیان زیست دهم و یازدهم رو با زیست دوم دبیرستان نظام قدیم مقایسه کنن.
      یه ذره انصاف داشته باشید به سختی بیشتر نظام قدیم اعتراف می کنید.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcccc نمایش پست ها
      من از اساتید میخوام منصفانه و بی رو در وایسی بیان زیست دهم و یازدهم رو با زیست دوم دبیرستان نظام قدیم مقایسه کنن.
      یه ذره انصاف داشته باشید به سختی بیشتر نظام قدیم اعتراف می کنید.
      مثل اینکه زیست پیش ندیدی شده مجله انقدر کمه این معلومه نظام جدید همین حالا قبوله

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که امیدم به دیوان عالی هست تا مجلس
      جو فعلی نگیرد دوست عزیز
      سعی کن با موضوع احساسی برخورد نکنی
      هنوز امید هست با ارائه طرح دو فوریتی از شر این مصوبه ننگین راحت بشیم و قطعا راحت میشیم
      #مثبت_میشه_جا_نزن_لعنتی

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه برعکس میگفتن 10 درصد قطعی و 20 درصد مثبت کار خودشون راحت بود این همه اعتراض هم نمیشد ! ولی خب به خاطر هم ظرفیت کردن و اینکه دوازدهمی ها هم امتحان نهایی دارن 10 درصد عملا نهایی رو هیچ میکنه !

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من که امیدم به دیوان عالی هست تا مجلس
      منظورت دیوان عدالت اداری هستش دیگه آره؟
      اون حداقل 2 سال طول میکشه تا نظر و حکم نهاییش رو اعلام کنه بعدش هم تا اون موقع کنکور 99 هم برگزار شده
      کنکور 98 برگزار بشه انتخاب رشته بشه نتایج نهایی اعلام بشه دیگه هیچ کارش نمیشه کرد باید قبل برگزاری کنکور 98 اگر قرار اقدامی بشه و اصلاحی صورت بگیره اقدام بشه

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست پیش ما دیوانه وار سخت بود!
      باکتری
      ویروس
      ژنتیک جمعیت
      داروین و رفیقاش
      فتوسنتز
      چرخه کرپس
      تخمیر
      قارچ
      پروتئین سازی
      و کلی مبحث سخت دیگه
      امیدوارم زیست پیش نظام جدید هم این مطالب رو بهشون یاد بدن و الا همین مباحث رو کافیه حذف کنی تا نظام جدید به راحتی قبول بشن

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه دیگه به سال نمیکشه....یعنی1درصد امید داری مجلس دو فوریتی بزنه؟اون170تا که راحت میتونن نظرشون رو عوض کنن تازه برا دو فوریتی194تا رای میخواد
      منظورت دیوان عدالت اداری هستش دیگه آره؟
      اون حداقل 2 سال طول میکشه تا نظر و حکم نهاییش رو اعلام کنه بعدش هم تا اون موقع کنکور 99 هم برگزار شده
      کنکور 98 برگزار بشه انتخاب رشته بشه نتایج نهایی اعلام بشه دیگه هیچ کارش نمیشه کرد باید قبل برگزاری کنکور 98 اگر قرار اقدامی بشه و اصلاحی صورت بگیره اقدام بشه

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Love lover نمایش پست ها
      مثل اینکه شما حجم کتاب های نظام جدید ندیدی
      نظام جدیدی که از ادبیات تا شیمیش هر کدوم یه کتاب کمتر میخونه فکر کردی تو با هر درس یه کتاب بیشتر و مطالب چالشی تر قبول میشی اگر میتونی بسم الله
      میدونی مثل چیه
      بگن رقابت بزاریم یکی باید 100 متر بدوه تا وارد بشه یکی 130 بدوه جایی که صدم ثانیه تعیین میکنه حتی من از نظر جسمی هم برابر باشم وقتی قراره بیشتر بدوم از همون اول بازده ام
      حالا ببینید بعدا طراح های کنکور چطور از دل و روده شون سوال در میارن که بگی این سوال مال همین کتابای فسقلی بود ؟! من نظام قدیمی هستم اما به سختی طرح سوالای طراحای کنکور اعتقاد شدید دارم . چطور نظام قبلی تر که عوض شد یه عالمه از حجم دروس کم شد و آیا سوالای کنکور اسون تر شد ؟ مثل اینکه شما کتاب شیمی و زیست نظام قبل تر از ما رو ندیدی که چطور بود . اما سوالای اونا کجا و سوالای ما کجا ؟! سوالای زیست نظام قبل تر از ما حتی نیاز به فکر کردن نداشت با اینکه حجم کتاباشون خیلی بیشتر بود .
      وقتی نمیتونیم شرایط رو تغییر بدیم باید خودمون رو قوی تر کنیم .
      شما برای میانگین درصد بالای 70 درصد بخون با هر معدلی که هستی . بعد اگه قبول نشدی بیا هر چی خواستی بیا به من بگو

* الا بذکر الله تطمئن القلوب *

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن