زنگ کنکور گروه آموزشی ماز
بانک کتاب پایتخت مرجع کنکور
مولف گروه آموزشی ماز
گیلنا شاپ مولف

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
  1. Top | #46
    کاربر انجمن

bache-mosbat
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    استان
    اردبیل
    تشکر شده 117 بار در 54 ارسال
    نمایش مشخصات
    دوستان معدل دیپلم من 19.21 هست اما پیش دانشگاهی فکر کنم 17.80 بود علتش هم اینه که واسه نهایی ها خوب نخوندم و ذهنم درگیر کنکور بود تو چند تا درس 11 یا 14 شدم به نظرتون واسه 98 امیدی هست ؟ یا ترمیم معدل شرکت کنم تاثیری داره ؟98 چهارمین کنکورمه و هدفم هم پزشکیه
    وقتی تاثیر قطعی رو خوندم واقعا نا امید شدم

2.  

طرح آزمون های مهر آموزش تایپ ده انگشتی
  3. Top | #47
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    داروسازی
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    نام دانشگاه
    علوم پزشکی ارومیه
    نوع دانشگاه
    پردیس بین الملل
    استان
    آذربایجان غربی
    تشکر شده 579 بار در 275 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin97 نمایش پست ها
    فقط به 80 درصد کنکور بچسبيد
    شما اگر واقعا تیتر تاپیکی که زدید رو قبول دارین، بهتره هی تاپیک و پست در مورد تاثیر معدل نزنین و برید بخونین. چه مثبت بشه چه نشه شما با درس خوندنتون نفع بردین
    این یک توصیه بود. مختار هستین در مورد قبول کردن یا نکردنش

4. 1 نفر تشکر کرده است ... Dr AmiRoFfF
  5. Top | #48
    کاربر انجمن

تشکر شده 18 بار در 10 ارسال
    نمایش مشخصات
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nerd_Girl نمایش پست ها
    دوستان معدل دیپلم من 19.21 هست اما پیش دانشگاهی فکر کنم 17.80 بود علتش هم اینه که واسه نهایی ها خوب نخوندم و ذهنم درگیر کنکور بود تو چند تا درس 11 یا 14 شدم به نظرتون واسه 98 امیدی هست ؟ یا ترمیم معدل شرکت کنم تاثیری داره ؟98 چهارمین کنکورمه و هدفم هم پزشکیه
    وقتی تاثیر قطعی رو خوندم واقعا نا امید شدم
    معدل دیپلمت خوبه پیش هم درصدش زیاد نیست برو درست را بخون که بعد اعلام نتایج حسرت نخوری

6. 1 نفر تشکر کرده است ... Nerd_Girl
  7. Top | #49
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 21 بار در 16 ارسال
    نمایش مشخصات
    سلام دوستان حق میدم که نگران باشیم ولی بنظرم اینجوری عمل کنیم بهتره.... چون تاثیر معدل درس به درس هست بهتره در اولویت اول درس های اختصاصی رو که نمره کم داریم برای ترمیم معدل در نظر بگیریم و عمومی ها اگه خیلی کم بودن و اینجوری نهایت تا 4-5 درس رو ترمیم کنیم نه بیشتر(مگر اینکه معدل خیلی خیلی داغون باشه) که وقت زیادی هم نگیره و از طرفی درسته تاثیر 20 درصد خیلی زیاد نیست ولی خیلی کم هم نیست ولی با داشتن نمره های 18 به بالا حتی فقط در اختصاصی میشه تا حدود زیادی تاثیر منفی معدلو کم کرد.... اما یک نکته اینکه چون کنکور سال بعد آخرای تیر برگزار میشه ترمیم رو بزاریم خرداد تا اون موقع ان شالله تاثیر مثبت میشه اگه هم نشد این 4-5 درسو که خوندیم حتما تا اون موقع ترمیم کنیم..... پس از الان بیخیال شین و فقط برا کنکور بخونین و اصلا به تاثیر معدل فکرم نکنین تا خرداد سال بعد.... فقط به خانواده ها یا دوستاتون بسپارین تونستن از نماینده مجلسه ها پیگیر معدل بشن همین موفق باشیم

8. 1 نفر تشکر کرده است ... _Farzaneh_
  9. Top | #50
    کاربر نیمه فعال

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    دبیرستان
    تشکر شده 184 بار در 90 ارسال
    نمایش مشخصات
    مشکل بزرگ این هست که خیلیا فکر میکنن مثلا اگر نمره زیست 15 گرفتن این یعنی از 20 درصد تاثیر نهایی 15 درصد رو دارن و نسبت به یه نمره 20 باید فقط 5 درصد بیشتر بزنن!!! ولی اگر اینطوری بود که جای نگرانی نداشت
    مسئله اینه نمرات نهایی یا خود درصد های کنکور به شکل درصد باقی نمیمونن که!! تراز بندی میشن و از اونجایی که اختلاف تراز نهایی با کنکور زیاده حتی نمره 19 هم تراز خیلی پایینی میگیره و با تراز کنکورش میانگین گرفته میشه که ممکنه قشنگ چند هزار رتبه جابجاش کنه همین یک نمره معدل ( فرق معدل 20 و معدل 19 )
    حالا اینکه خود معدل بالای 19.75 ها هم ضرر میکنن جای خود داره!!!
    جالبه طرف با معدل 19.65 فکر میکنه معدلش خیلی خوبه و بهش ضربه نمیزنه میاد از تاثیر قطعی حمایت میکنه

10. 1 نفر تشکر کرده است ... Zarax
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)