خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohhamad1234567 نمایش پست ها
      تا اونجا که من میدونم برای درس های دیفرانسیل و جبر و... امتحان جداگانه برای تجربیا وجود نداره که امتحان بدن اگرم بخوان اون 20 درصدو برای ما حذف کنن و ما برای 80 درصد کنکور بدیم با توجه به تاثیر فوق العاده اون درسا عین بی عدالتیه که فکر نکنم همچین کاری بکنن احتمال برای تو اون درسا کنکور 100 میگیرن سوابقو صفر حالا باز باید زنگ بزنیم خود سازمان سنجش بپرسیم
      طبق تحقیقاتی که خودم کردم سال های پیش دروس عمومی و شیمی و فیزیک تاثیر معدل شاملشون میشه ولی به مقدار کم تری نسبت به دیپلمه های ریاضی
      و درمورد خود درس ریاضی تاثیرش صفره و کنکور هر چی زدی همونو تراز می کنن

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از فرصت ترمیم سوم دبیرستان 2سال پیش استفاده کردم طبق قوانین جدید باز میزران ما ترمیم بزنیم؟
      طبق قوانین قدیم شما یکبار حق ترمیم دارید. طبق قوانین جدید شاید باز بزارن شاید نه باید دید چی میگن.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      سلام . از دوستان کسی می دونه سوابق تحصیلی دیپلم تجربی چجوری تو کنکور ریاضی اعمال میشه ؟
      هنوز اعلام نشده چقدر ولی احتمالا حدود ۱۳ درصد بشه (از ۲۰ درصد)

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezamh نمایش پست ها
      دوستان رشته ریاضی که نظام قدیمن.میشه یه توضیحی درباره درس ریاضی رشته ریاضی بدین و منابع خوبش رو معرفی کنین؟من تجربی ام شاید با وضعی که واسه تاثیرمعدل پیش تومد کنکور ریاضی شرکت کنم
      درس ریاضی رشته رباصی حقیفتا مشکله و تمام تستها سختن ولی همه درصد پایین میزنن من خودم مثلا ۳۰ درصد زدم! اونموقع و رتبه ۳۰۰۰ شدم فیزیک هم همینطور بقیه درسها هم که مشترکن و درس شیمی ریاضی اندکی اسونتر از تجربی هست به نظرم فکر منطقی ای باشه چون رقابت خیلی کم شده توی ریاضی و خیالتون راحته از این جهت منابع خوب فکر میکنم گاج باشه برای ریاضی و فیزیک هم مبتکران خوبه و نشر الکو باز من اطلاعاتم به روز نیست تحقیق ببشتری کنید موفق باشید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید 18 درصدو از کجا میدونین من ندیم جایی بنویسن فقط یه سوال اینکه یعنی این طور که شما شما گفتن برای حسابان و هنرسه 2 و جبر و دیفرانسیل پیش دانشگاهی برامون 100 درصدشو میزارن کنکور اونارو تاثیر نمیدن
      نه ۱۸ درصد مال ۲۵ درصد مثبت بود من با یک حساب سرانگشتی فکر کنم حدودد۱۳ درصد باشه هنوز اعلام نشده که چقدره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gloria1370 نمایش پست ها
      هنوز اعلام نشده چقدر ولی احتمالا حدود ۱۳ درصد بشه (از ۲۰ درصد)
      ممنون ولی منظورم درس هایی که اعمال میشن بود

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      ممنون ولی منظورم درس هایی که اعمال میشن بود
      منم منظورم همونه دیگه برا ریاضی که تمامش کنکوره فیزیک نمیدونم بقبه درسا هم حدود ۱۳ درصد میگم بازم حدودی اینه یکی دو درصد بالا پایین شاید بشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن