خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516
    نمایش نتایج: از 226 به 240 از 240
    1. Top | #226
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سال 95 هم مجلس لغو کرد این بارهم مجلس لغو میکنه صددرصد

2. Top | #227
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

3. Top | #228
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اون دسته از افراد فارغ التحصیلی که هی غر تاثیر قطعی رو میزنن،هم اعصاب خودشونو و هم دیگران خرد میکنن.باید گفت این خودتون بودید که پشت کنکور رو انتخاب کردین پس باید تمام جوانبش هم در نظر میگرفتین حتی با شرایط بدتر یا باید درسو بدون بهانه بخونید.کنکور دوباره انتخاب شخص خودتونه.حالا شاید بعضی ها در جهت تب خانوادشون برای پزشکی مجبورشون کرده باشن.

4. Top | #229
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      سال نود و پنج فرق داشت ببین ماها چقدر تلاش کردیم و نتیجه اش چیشد نماینده ها باما نیستن چه بسا که جیب اونهارو هم با پول تاثیر قطعی پر کنن.. صد و نود رای چیز کمی نیست تازه تضمینی هم نیست ممکنه نماینده هارو بخرن ممکنه موقع رای شرکت نکنن یا نظرشون عوض بشه..
      خسته ام دیگه.. از همه چیز خسته و ناامید شدم و انگیزه ام نابود شد

5. Top | #230
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      سال نود و پنج فرق داشت ببین ماها چقدر تلاش کردیم و نتیجه اش چیشد نماینده ها باما نیستن چه بسا که جیب اونهارو هم با پول تاثیر قطعی پر کنن.. صد و نود رای چیز کمی نیست تازه تضمینی هم نیست ممکنه نماینده هارو بخرن ممکنه موقع رای شرکت نکنن یا نظرشون عوض بشه..

6. Top | #231
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Green Aurora نمایش پست ها
      عزیز من چاره ای نداریم، به قول یه بزرگی بلاهت محضه که بدون تلاش کردن برای انجام چیزی اونو غیرممکن بدونیم، تلاشمونو می کنیم، فشار میاریم...

7. Top | #232
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      عزیز من چاره ای نداریم، به قول یه بزرگی بلاهت محضه که بدون تلاش کردن برای انجام چیزی اونو غیرممکن بدونیم، تلاشمونو می کنیم، فشار میاریم...
      کاش درست بشه..
      کاش..

8. Top | #233
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاش درست بشه..
      کاش..

9. Top | #234
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این هم بدونین انقدر کشور مشکلات داره از اقتصادی و.... که خودتون بهتر میدونین که کنکور داخلش گمه.پس جلسه دیگه بیشتر حالت رفع تکلیف و در رفتن داره که این جلسه داشت.همون آقای سبطی و خیلی های دیگه دلشون برای دانش آموز و کنکوری نمیسوزه و فقط فیلمن.

10. Top | #235
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jasem ghalami نمایش پست ها
      این هم بدونین انقدر کشور مشکلات داره از اقتصادی و.... که خودتون بهتر میدونین که کنکور داخلش گمه.پس جلسه دیگه بیشتر حالت رفع تکلیف و در رفتن داره که این جلسه داشت.همون آقای سبطی و خیلی های دیگه دلشون برای دانش آموز و کنکوری نمیسوزه و فقط فیلمن.
      چه قد بعضیا نمک نشناسن، حکم کلی نده و همه رو با هم یکی نکن، همون 95 هم سبطی نبود مثبت نمی شد، الانم هر کاری انجام شده نصفش به خاطر تلاش سبطی بوده...

11. Top | #236
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Green Aurora نمایش پست ها
      دوست عزیز تلاش نکردن عیبه. ما بیایم هی غصه بخوریم بگیم ن نمیشه بدبخت شدیم بیچاره شدیم عایا درست میشه چیزی؟؟
      ما تلاش میکنیم و من مطمئنم ک لغو میشه.
      خدا گفته جایی ک حق بیاد باطل رفتنیست
      سال 95 نه 175 تا امضا داشتیم نه کمیسیون اموزش مجلس ب مثبت رای داد و نه سازمان سنجش. فقط ما بودیم و نمایندگان
      الان خدایی نظرش مثبته کمیسیون نظرش مثبته 175 تا نماینده با ماهستن
      خدام ک هس. حالا هرچی تهش شد شد

12. Top | #237
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه قد بعضیا نمک نشناسن، حکم کلی نده و همه رو با هم یکی نکن، همون 95 هم سبطی نبود مثبت نمی شد، الانم هر کاری انجام شده نصفش به خاطر تلاش سبطی بوده...
      اگه که بخوایم نمک شناس این جور آدما و تمام سودجویان کنکور از قلمچی و گاج و .....باشیم که دیگه باید سرمو بکوبونیم به دیوار.آدمایی که برای سود شخصی دانش آموزا رو بیچاره کردن.

13. Top | #238
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نفهمیدم
      به نفع ما نظام جدیدا شد یا نظام قدیما؟ یا برابر شدیم؟

جز این یه سوال:
      الان من که پایه رو خراب! تابستون هم وقت نشد بخونم اما واسه مهر به بعد دارم جدی میخونم، امیدی دارم؟
      با این حجم تجربیا؟
      خیلی دوست دارم پزشکی تهران، بهشتی یا مشهد بیارم.

یه حسی به من میگه به قلمچی اعتماد کنم میشه
      چون دوازدهم درسا سبک تره شده (مثلا حفظی زیست حذف شده تا حد زیادی) و کلا فیزیک یک مقدار سخته.
      یه حسی به من میگه تا کنکور جدی باشم میشه. ولی این حس لعنتی که تابستون از دست رفته داره دیوونم میکنه.

14. Top | #239
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بدبخت شدین رفت.حالا باز پشت کنکور وایسین

15. Top | #240
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط iamAmir نمایش پست ها
      من نفهمیدم
      به نفع ما نظام جدیدا شد یا نظام قدیما؟ یا برابر شدیم؟

جز این یه سوال:
      الان من که پایه رو خراب! تابستون هم وقت نشد بخونم اما واسه مهر به بعد دارم جدی میخونم، امیدی دارم؟
      با این حجم تجربیا؟
      خیلی دوست دارم پزشکی تهران، بهشتی یا مشهد بیارم.

یه حسی به من میگه به قلمچی اعتماد کنم میشه
      چون دوازدهم درسا سبک تره شده (مثلا حفظی زیست حذف شده تا حد زیادی) و کلا فیزیک یک مقدار سخته.
      یه حسی به من میگه تا کنکور جدی باشم میشه. ولی این حس لعنتی که تابستون از دست رفته داره دیوونم میکنه.
      دوست عزیز به نفع هیچ کدوم سوالت که از بخش های مشترک یکیه و از بخش های غیر مشترک تا حد مرگ شبیه به هم... که عادلانه هست.
      ولی تا وقتی تاثیر قطعی باشه دوست عزیز شما حتی با معدل 20 از 50 هزار نفر دیپلمه قبل 84 و تغییر رشته ای ها غقب هستین...چون معدل اونها تاثیر داده نمیشه.حالا شما فک کن معدلت زیر 20 مثلا 19 باشه...در این حات حدود 150 هزار نفر معدل بالای 19 و دیپلمه قبل 84 از شما جلو هستن.
      در این حالت حتی نمیتوانید در پرستاری دولتی قبول شوید چه برسد به پزشکی

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 61516

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن