خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 54 از 54
    1. Top | #46
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام یعنی اگه سال قبل رو خراب کرده باشیم سال 98رتبمون خوب بشه بهمون گیر میدن؟

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      دوستان سلام یعنی اگه سال قبل رو خراب کرده باشیم سال 98رتبمون خوب بشه بهمون گیر میدن؟
      کسی که معدل نهاییش پایین باشه سال قبلم مثلا آورده باشه 50هزار بعد سال بعد زیر 100 کشوری (زیر 50 منطقه) بیاره شک میکنن
      گیر نمیدن.....فقطم در شرایطی پیگیری میکنن که خیلی سروصدا بپا شه بخاطر تقلب

3. Top | #48
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      کسی که معدل نهاییش پایین باشه سال قبلم مثلا آورده باشه 50هزار بعد سال بعد زیر 100 کشوری (زیر 50 منطقه) بیاره شک میکنن
      گیر نمیدن.....فقطم در شرایطی پیگیری میکنن که خیلی سروصدا بپا شه بخاطر تقلب
      اها پس برای رتبه 1000تا 1500منطقه 3 بهمون گیر نمیدن ؟

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اها پس برای رتبه 1000تا 1500منطقه 3 بهمون گیر نمیدن ؟
      فک نکنم بیشتر واسه رتبه برترهای کشوری و دانشگاهای اصلی گیر میدن+کسایی که کلا بدون کنکور با پارتی و کارنامه تقلبی میرن دانشگاه (داریم ازین موارد کم هم نیس)

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فک نکنم بیشتر واسه رتبه برترهای کشوری و دانشگاهای اصلی گیر میدن+کسایی که کلا بدون کنکور با پارتی و کارنامه تقلبی میرن دانشگاه (داریم ازین موارد کم هم نیس)
      واقعا مگه کسانی هتند که کلا بدون کنکور برن دانشگاه با پارتی ؟والا من نگرانم رتبه پارسالم بد بوده حالا سال بعد بهم گیر بدن اگه رتبه 1000تا 1500منطقه3بیارم
      capture.png
      ویرایش توسط maryam13 : 25 آبان 1397 در ساعت 14:56

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعا مگه کسانی هتند که کلا بدون کنکور برن دانشگاه با پارتی ؟والا من نگرانم رتبه پارسالم بد بوده حالا سال بعد بهم گیر بدن اگه رتبه 1000تا 1500منطقه3بیارم
      بله بودن حتی شهر ما که خیلی کوچیک بوده پارتی داشتن...البته به لطف سروصدای امسال اخراج شدن از دانشگاه و بعد سال پزشکی خوندن که یکیشون هم شهیدبهشتی بود به دیار خودشون برگشتن
      حالا اینجا که شهر کوچیکه
      بچه های کله گنده ها که سروصدام بپا شه باز سرجاشون خواهند بود

7. Top | #52
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله بودن حتی شهر ما که خیلی کوچیک بوده پارتی داشتن...البته به لطف سروصدای امسال اخراج شدن از دانشگاه و بعد سال پزشکی خوندن که یکیشون هم شهیدبهشتی بود به دیار خودشون برگشتن
      حالا اینجا که شهر کوچیکه
      بچه های کله گنده ها که سروصدام بپا شه باز سرجاشون خواهند بود
      خخخخ چی بگم خیلی استرس داشتم اخه رتبه سال قبلم خوب نبود حالا میترسم سال بعد اگه1000تا1500منطقه 3بیارم چون معدلمم خوب نیست بگن دوباره امتحان بده

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نمیدونم بعضیا با چ وجدانی سر کنکور تقلب میکنن بااینک یه چند سالیه کنکور قبول نمیشم و تو مدرسه ب شدت تقلب میکردم ولی اگ واقعا کسی بیاد بگه این سوالای کنکور98تن بدشون بهم بازشونم نمیکنم چون خودم اذیت شدم و میدونم چقد ظلم میشه در حق بقیه امسالم واقعا درصدام خیلی خوب بود ولی رتبم در حد انتظار نبودم ولی آن همینا رو پارسال میزدم صددر ضد قبول میشدم و من نمیبخشم حتی اگ یه نفر تقلبی کرده باشه اون دنیا باید جواب پس بده

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      نمیدونم بعضیا با چ وجدانی سر کنکور تقلب میکنن بااینک یه چند سالیه کنکور قبول نمیشم و تو مدرسه ب شدت تقلب میکردم ولی اگ واقعا کسی بیاد بگه این سوالای کنکور98تن بدشون بهم بازشونم نمیکنم چون خودم اذیت شدم و میدونم چقد ظلم میشه در حق بقیه امسالم واقعا درصدام خیلی خوب بود ولی رتبم در حد انتظار نبودم ولی آن همینا رو پارسال میزدم صددر ضد قبول میشدم و من نمیبخشم حتی اگ یه نفر تقلبی کرده باشه اون دنیا باید جواب پس بده
      واقعا حالا که دستشون به افراد متقلب نمیرسه میان بررسی میکنن ببینن رتبه سال قبل طرف و معدلش چند بوده بعدش اگه رتبش خوب بود میگن تقلب کردی به همین سادگی و میگن باید ازمون مجدد بدی

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن