خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 54
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید حالا یکی مثل من مثلا معدل کتبی سومش 18 باشه ولی پیش رو نخونده خب خوب نشدم در نتیجه کنکور امسال هم نخوندم درست رتبم ان هزار شه

امسال بخونم تلاش کنم سال دیگه زیر هزار بیارم؟گیر میدن؟یعنی چی اخه بخدا من سال پیش نخوندم برا همین الانم کنکورم بد شده ولی سوم ها عالین

میخام 98 زیر 1000 شم؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

بیشتر از 200 تاست ....
      تازه بحث فقط 200 تای برتر نیست .بحث اصلی تاثیر رو تراز کل و بی ارزش کردن درصده
      به هر حال اب در هاون کوبیدن علی
      این رو باید بچه ها قبل نتایج تحت فشار میذاشتن که نکردن .سنجش هم مجبور بود پا بده و راه هم زیاد بود برای کنترل تو زمانی که بود .
      هر موقع هم میخواستیم دو کلمه حرف حساب بزنیم به هاشمی رفسنجانی و ادولف هیتلر بر میخورد
      حتی طرف اومد تو پ.خ هر چی تونست گفت .اصلا پشمام ریخته بود که این چشه!!

پ.ن:تغییرات کاربری جدید مبارک : ))

حاجی
      من نیم سال دوم شهرمون با اختلاف یک نفر توی کارنامه سبز قبول نشدم.
      با توجه به رنج رتبه ام و رشته ای که بوده(پزشکی نیمسال 2 خرم اباد, خیلیا تو اون رنج میزننش تقریبا همه! پزشکیم هس دیگه..)
      این یک نفر نهایتا معادل 10 عدد اختلاف رتبه منطقست تا جایی که به خاطر دارم.
      یعنی من میتونستم به جا اینکه برم شهر غریب و اینهمه بدختی دوری و چمیدونم پایینتر بودن لول دانشگاه و خوابگاه مسخره که 10 نفر تپوندن توش و... رو بکشم, میتونستم شهر خودمون رااااحت قبول بشم بدون هیچ مشکلی "اگه این تقلب ها و ادغام سهمیه ها نبودن".
      حالا باز بشینین بگین: وایییی 200 300 نفر تقلب که خیلی عادیه! اصلا طبیعیه! هیچ مشکلی پیش نمیاد با همین 200 300 نفر!
      وقتی مث من به ف نا رفتید میفهمید

اینم کارنامه سبز مال پزشکی نیم 2 شهرمون روزانه: (نفر آخر قبولی 43 بوده رتبه اش, من 44)
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html
      ویرایش توسط WickedSick : 27 شهریور 1397 در ساعت 12:55

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما کاملا حرفت درسته.اون آقای هاشمی رفسنجانی که انگار رییس سنجش تشریف دارن.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      نکنه تو هم تقلب کردی؟!
      من رتبم متاسفانه3700 5% شده اقای محترم
      به هیچ وجه رتبم 800-900 نشده و مهم تر اینکه دل و جرئت این کارهارم ندارم
      من فقط خواستم بدونم فقط واس رتبه برتر ها این جریان مسخره رو راه انداختن ؟
      خیلی مسخره ای و متوهم و احمقی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

بیشتر از 200 تاست ....
      این رو باید بچه ها قبل نتایج تحت فشار میذاشتن که نکردن .سنجش هم مجبور بود پا بده و راه هم زیاد بود برای کنترل تو زمانی که بود .
      هر موقع هم میخواستیم دو کلمه حرف حساب بزنیم به هاشمی رفسنجانی و ادولف هیتلر بر میخورد

خخخخخخ هاشمی رفسنجانی و آدولف هیتلر

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      دقیقا
      الان اگر اون 25 نفر قبولیشون باطل اعلام شه و محروم شن از کنکور سال بعد
      چه سودی برای ما داره؟؟؟
      اصفهانی که قبول شدیم تبدیل میشه به تهران
      یا زابلی که قبول شدیم میشه کرمان؟
      هیچی نمیشه
      حق خورده شد تمااااام
      یه بطری دلسترم روش ...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      حاجی
      من نیم سال دوم شهرمون با اختلاف یک نفر توی کارنامه سبز قبول نشدم.
      با توجه به رنج رتبه ام و رشته ای که بوده(پزشکی نیمسال 2 خرم اباد, خیلیا تو اون رنج میزننش تقریبا همه! پزشکیم هس دیگه..)
      این یک نفر نهایتا معادل 10 عدد اختلاف رتبه منطقست تا جایی که به خاطر دارم.
      یعنی من میتونستم به جا اینکه برم شهر غریب و اینهمه بدختی دوری و چمیدونم پایینتر بودن لول دانشگاه و خوابگاه مسخره که 10 نفر تپوندن توش و... رو بکشم, میتونستم شهر خودمون رااااحت قبول بشم بدون هیچ مشکلی "اگه این تقلب ها و ادغام سهمیه ها نبودن".
      حالا باز بشینین بگین: وایییی 200 300 نفر تقلب که خیلی عادیه! اصلا طبیعیه! هیچ مشکلی پیش نمیاد با همین 200 300 نفر!
      وقتی مث من به ف نا رفتید میفهمید

اینم کارنامه سبز مال پزشکی نیم 2 شهرمون روزانه: (نفر آخر قبولی 43 بوده رتبه اش, من 44)
      آره دیگ .. حالا منتظر اون دو سه نفری ام که یجور در مقابل تقلب شدن مقاومت میکردن انگار باباشون خداییه ... یکیش سهمیه دار اون یکی ام فازش مشخص نیس ...
      این علی آقای ما با یه اختلاف شاید مسیر زندگیش عوض شد .. حالا بیاین جواب بدین ...

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نگران نباشید
      این آزمونی که ازشون دوباره میگیرنم تقلب میکنن !
      بعد میان به من وشما میگن طبق آزمونی که دوباره ازشون گرفتیم رتبه ها واقعی بوده وتقلبی صورت نگرفته وهمش شایعه بوده!

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

شده حکایت رستگار رحمانی در کنکور 88
      بنده خدا دو تا رتبه 1 کشوری در کنکور تجربی و زبان تخصصی آورده بود بازم مجبورش کردن دوباره کنکور بده
      فقط سر اینکه معدلش پایین بود + اینکه بچه شهرستان بود

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واقعا خسته نباشن...اون زمانی ک ما گلوم پاره شد میگفتیم تقلب شده..فلانه بسانه...دست به تکذیبشون خووب بود...میکوبوندن تو دهن ما تکذیباشونواخه مگ اونا الان چیزی یادشونه بخان دوباره بدن؟؟!!چی ثابت میشه...؟گیرم هم تقلب شده بود؟!ینی میخان دوباره برای بچها انتخاب رشته کنن؟چی فرض کردن ماروو..گذاشتن اعلام نتایج بیاد..نهاییشم بیاد..ازادم بیااد...کارنامه سبز بیاد....!!خب میگم میذاشتین کنکور98 هم بدیم..یه دفعه ایی بررسی میکردین دیگ!!!!
      اینجوری خیلی بهتر میشه کاونا خسته تر از این حرفان ک بخان بیان بگردن بینم کدوم بدبختی به خاطر نامردیه اینا مردود شده...یا دانشگاهی ک میخاسته نیورده...!هیچ وقت خودشونو خراب نمیکنن...
      هیچ وقت یادم نمیره...یکی از مسولای سازمان سنجش پاراسال میگف"ما به کسی ک قبول شده نمیتونیم بگیم..تو قبول نشدی..اشتباه برات اومده...ولی یجوری اونی ک حق ضایع شده رو میچپونیم تو دانشگاه"
      چرا؟چون نمیخان بگن ما اشتباه میکنیم...شایدم دانشگاه رفتن بعضیام(بنده خداها:بیشترین حرص..بیشترین استرس...بیشترین...میکشن) امسال از شانس بدشون چپوندنی باشه!
      -------------------------
      چرا فیلتر میشه"چ پ و ن د ن"؟!حرف بدی نیس ک
      چرا اینجوری شدهه انجمن؟؟!!
      خیلیییییی ی جوریییییه
      احساس غربت میکنم
      ویرایش توسط qazl : 27 شهریور 1397 در ساعت 17:48

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.t1377 نمایش پست ها
      نگران نباشید
      این آزمونی که ازشون دوباره میگیرنم تقلب میکنن !
      بعد میان به من وشما میگن طبق آزمونی که دوباره ازشون گرفتیم رتبه ها واقعی بوده وتقلبی صورت نگرفته وهمش شایعه بوده!
      دقیییییقااونایی ک ی بار تقلب کردن دوباره هم میکنن"دشواری ندارن"
      اصن دیدی خوشدشون بهشون رسوندن
      ویرایش توسط qazl : 27 شهریور 1397 در ساعت 22:24

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

matrooke

بیشتر از 200 تاست ....

نقل قول نوشته اصلی توسط < ForgotteN > نمایش پست ها

آره دیگ .. حالا منتظر اون دو سه نفری ام که یجور در مقابل تقلب شدن مقاومت میکردن انگار باباشون خداییه ... یکیش سهمیه دار اون یکی ام فازش مشخص نیس ...
      این علی آقای ما با یه اختلاف شاید مسیر زندگیش عوض شد .. حالا بیاین جواب بدین ...

@ matrooke ( نمیدونم چرا درست منشن نمیشه ) !!
      من و تورو میگن اما نمیدونم چرا میترسن منشن کنن و دیگران تو پ.خ باید بیان بهم بگن که در موردمون صحبت شده
      اول اینکه جناب یاشار اون پ.خ که بهت دادم در جواب جملاتی بود که در امتیازی که بهم داده بودی نوشتی
      تو امتیاز که نمیتونستم جواب بدم مجبور شدم پ.خ بدم بهت و با ادبیات خودت باهات حرف بزنم

دوم اینکه من نگفتم تقلب نمیشه , گفتم تقلب گسترده نشده
      میدونید تقلب گسترده به چی میگن ؟؟ به اون اتفاقی که کنکور 84 و 83 افتاد و سوالا رو دم در حوزه ها هم میفروختن با قیمت 20 تومن
      اینکه از بین بیش از 1 میلیون نفر 25 نفر رو گیر بیاری که اونا هم هنوز قطعی گفته نشده تقلب کردن که نمیشه تقلب گسترده
      از رستگار رحمانی هم دوبار آزمون گرفتن , تقلب کرده بود ؟؟؟!!
      درمورد این علی آقا هم من نباید پاسخگو باشم چون من تاثیری در سیستم ندارم فقط نظرم رو میگم
      قبول دارم حتی یک تقلب میتونه مسیر زندگی علی رو عوض کرده باشه
      اما مسیر زندگی اونایی که حتی بیشتر از علی دارن غر میزنن و رتبه های 5 و 6 رقمی آوردن رو کسی جز خودشون عوض نکرده
      بازم با قاطعیت میگم حتی اگه تمام سهمیه ها حذف بشه , تاثیر معدل لغو بشه , امنیت سوالات رو FBI تامین کنه و
      کنکور زیر نظر سازمان ملل برگزار بشه و حتی یک نفر یک سوال هم نتونه تقلب کنه
      بازم 99% از کسایی که تو انجمن خیلی به در و دیوار میکوبونن خودشونو و غز میزنن رتبه های 5 و 6 رقمی میارن
      حتی با اسم از همین الان میتونم بگم کیا

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1900 نمایش پست ها
      اونا که الان دیگه به اندازه یکی دوماه پیش اماده نیستن چطور میخوان ازشون ازمون بگیرن باز؟
      تو همین سایت کنکور زده باید بتونن هفتاد درصد درصدی رو که تو کنکور زدن بزنن.
      حالا بعد از پیگیری‌هایی که در کرج و تهران کردیم به ما گفته شده باید دوباره آزمونی برگزار شود و خواهرم باید ۷۰ درصد درصدهای کنکوری که در تیرماه داده را کسب کند تا نتیجه او مورد قبول واقع شود.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه تقلب کرده باشن رو نتیجه همه اثر میذاره
      واقعا فک کردید روی رتبه شما که مثلا 200 شدید اثر میذاره و روی اون 199 ـه اثر نمیذاره ؟
      کلا همه همیشه حق به جانب ان
      خبر رو هم کامل بخونید !
      اگه کسی تقلب کرده باشه به دادگستری معرفی میشه و چند سال از تحصیل محروم میشه (نه فقط 1 سال کنکور =)) )

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      والا
      طرف تو اینستاگرام میگه پارسال هیچی نخوندم ۷۰۰۰۰هزارشدم
      امسالم هیچی نخوندم ۹۰۰۰۰شدم پس امسال تقلب کردن
      این افراد به هیچ وجه نباید بهانه بیارن مگر اینکه طرف با آخرین رتبه رشته موردعلاقش یکی دوتا فاصله داشته باشه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن