خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرمن دی وی دی کلن وقت تلف کردنه (به جزاناری)که درصدم از30به 80درسیدالبته اونم دی وی دی قدیمش بودکه به رایگان گذاشته بودن طرف میره برادینی دی وی دی میگیره بابا چی فک کردی زورت به دینی هم نمیرسه؟من که کلن هم امسال وهم درسال کنکورم سمت دی وی دی ومشاوره نمیرم چون معتقدم اون وقتی که برامشاوربازی وتلفن حرف زدن ودی وی دی میذاری بشینی5بارکمک آموزشیتومرورکنی حتماموفق میشی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      شما سال اول رتبون چند شد
      3204

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط violin girl نمایش پست ها
      من گول خوردم سال اول کلی پول دادم و یه عالمه دی وی دی گرفتم و بدون این که حتی نگاشون کنم و درجعبه هاشون رو باز کنم دادم ب بچه های فامیل
      اگه بخوام دی وی دی مفید پیشنهاد بدم ک امسال استفاده کردم و تنها دی وی دی بود ک واسه کنکورم دیدم دین و زندگی آفبا هستش ک واقعا عالیه
      سلام....دینی افبا تا چه حد بهتون کمک کرد؟میتونم بپرسم درصد دینیتون چند بود؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام....دینی افبا تا چه حد بهتون کمک کرد؟میتونم بپرسم درصد دینیتون چند بود؟
      دینیش بد نیست ولی چیز خاصی هم نمیگه
      گاج نقره ای جامع خیلی کاملتره

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش های گلم و خواهرهای عزیز ! انقدر دنبال راه میانبر نباشید ! به قول بهمن بازرگان باید عرق جبین بریزید و تلاش کنید ! همیشه سعی کنید واسه همه ی دروس اول کتاب کمک آموزشی رو بخونید یه بار دوبار تا وقتی که یه چیزی بفهمید و بتونید چندتا تست حل کنید ! اگر بازم ابهام داشتید برید سراغ اینجور چیزا ! تازه اصلا پول خرج دی وی دی نکنید والا الان دیگه تو کانال تلگرام فبلم های همه موسسات هست دانلود کنید بدون هزینه

7. Top | #37
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو کانال بگو تا ما دانلود کنیم
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasool724 نمایش پست ها
      داداش های گلم و خواهرهای عزیز ! انقدر دنبال راه میانبر نباشید ! به قول بهمن بازرگان باید عرق جبین بریزید و تلاش کنید ! همیشه سعی کنید واسه همه ی دروس اول کتاب کمک آموزشی رو بخونید یه بار دوبار تا وقتی که یه چیزی بفهمید و بتونید چندتا تست حل کنید ! اگر بازم ابهام داشتید برید سراغ اینجور چیزا ! تازه اصلا پول خرج دی وی دی نکنید والا الان دیگه تو کانال تلگرام فبلم های همه موسسات هست دانلود کنید بدون هزینه

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      تو کانال بگو تا ما دانلود کنیم
      @DVD_konkori

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      تمام حرفات درسته مخصوصا ویل اسمیت......ولی تو بعضی فصلا یککککککم بهتر از روش های تشریحی هست....مثلثات با مشتق خوبه بقیه مزخرف مخصوصا معادلات نامعادلات...یه کلاهی سرتون میزاره داخل نامعادلات که روحتونم خبر نداره
      آرش میشه بیشتر توضیح بدین که منظورت از کلاه دقیقن چیه؟؟
      یعنی کامل تدریس نمی کنه این مبحثو؟
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      دوستان من امروز برنامه موسسه حرف اخر کارنامه بیست که ساعت ۶:40 دقیقه پخش میشه رو دیدم اقای منتظری داشتن محاسبات حل میکردن طوری که من کیف کردم بعدش گفتن هر کی میخواد پکیج محاسباتو بگیره کلمه محاسبات رو بفرسته به شماره فلان .من هم به سرعت نور پریدم به سمت گوشی و فرستادم ساعت ۱۰ شب بود تقریبا مشاور زنگ زد و گفت شما جز ۵۰ نفر اولین که فرستادین و پکیج ۱۰۰ هزارتومانی محاسبات کاملا رایگان در اختیارتون قرار میگیره فقط هزینه دسته بندی و ارسال رو میگیریم که میشه ۲۰ تومن دوستان توجه داشته باشین پکیج محاسبات تو سایت حرف اخر ۵۰ تومنه نه ۱۰۰ تومن در ضمن ۵۰ تومنم تخفیف خورده زدن ۲۰ تومن در واقع تخفیف نیس و عوام فریبیه شما هر وقت برین سایت حرف اخر قیمت همون ۲۰ تومنه برای همه ( دقیقا عین این شبکه های ماهواره ای که اول قیمتو میزنن ۸۰ بعد یه خط میزنن روش بعد یه خانومه میگه نه نه نه دست نگه دارین هر کی الان بخره با تخفیف ۶۰ تومن میخره) حرفم اینه گول ظاهر اقای منتظری رو نخورین این تنها حرف من نیس رتبه ۷۲ یا ۷۰ تجربی کنکور ۹۷ هم تو انجمن مصاحبه گذاشته که حرف اخر بهش پیشنهاد سکه داده کار شرکت حرف اخربه جایی رسیده که اقای شیروانی و کامیار حرف های انگیزشی اقای td jakes ( استاد سخنان انگیزشی که همایشاش بیش از میلیون ها ادم ثبت نام میکنه ویدیوهاش تو یوتیوب میلیون ها بازدید داره ) رو کپی می کنن و تو برنامشون میگن بدون اینکه بگن این حرف ها مال کیه همین موسسه تو همه دی وی دی هاشون میگن اگه دارین محصولات کپی ما رو میبینین ما راضی نیستیم کلی نفرینم میکنن در صورتی که خودشون کپی می کنن توجه داشته باشین مردم برای دیدن و شنیدن حرفای این اسطوره td jakes پول میدن و میرن همایشش کافیه تو گوگل سرچ کنین ( پروزه سوخت جت اپارات) بعد برین اولین سایت فیلم رو بزنین پخش شه قول میدم بعد دیدن اون فیلم ۳ دیقه دیگه ادم قبلی نیستین یه اراده توپ پیدا میکنین. توی همون پکیج محاسبات انقدر تبلیغ گذاشتن که هر ادم ساده لوحی که تازه وارد دنیای کنکور شده با دیدنش هیپنوتیزم میشه و فک می کنه اره دیگه این فیلما رو ببینم همه چی حله در واقع فیلم دیدن شما رو تنبل ویه سال از جوونیتونو میگیره وپشت کنکورتون می کنه ساده ترین راهها همونایی ان که رتبه برترا میرن ما ادمای تنبل دنبال میان بر و راه غلطیم در صورتی که میونبری نیس رازش همون تلاش کردن و استفاده از هوش است نه فیلم دیدن موفق باشین لازم به ذکر من خودم از طرفدارای اقای منتظری بودم ولی دیگه نیستم میگفتم ایشون فرق داره ولی فهمیدم همشون ...
      ( جا داشت اینو بیارم بالا یه آر کِی اُ بزنم به منتظری )به علت تخفیف های خر کن حرف اخر فریب تخفیف های حرف اخر رو نخورین ول نمیکنن چون میدونن یه تومن هم یه تومنه براشون ۲ تومن نیس فقط یه تومن

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط god_of_war نمایش پست ها
      ( جا داشت اینو بیارم بالا یه آر کِی اُ بزنم به منتظری )به علت تخفیف های خر کن حرف اخر فریب تخفیف های حرف اخر رو نخورین ول نمیکنن چون میدونن یه تومن هم یه تومنه براشون ۲ تومن نیس فقط یه تومن
      rkoرو خوب اومدی..

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      لقب استاد رو واسه هر گوسفندی بکار نبرید لطفا

13. Top | #43
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط VENOM.M نمایش پست ها
      لقب استاد رو واسه هر گوسفندی بکار نبرید لطفا
      اسم تاپیک این نبود ادمین ویرایش کرده
      رفع اسپم = منتظری منتظِرِ پول ببریم به خونش تا واسه خودش یه عرق گیر بگیره

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن