خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

انتخاب بین پرستاری دولتی و پرستاری آزاد

سلام بین رشته پرستاری دولتی رفسنجان و پرستاری آزاد یزد موندم خودم یزدیم کمک کنید شهریه آزاد چقدره

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      شهریه آزاد پرستاری از3 میلیون تا 6 میلیون تومان ، مثلا ترم اول ازت سه میلیون میگیرن ، خوشحالی که کمه ، ترم 2 ازت 4 و نیم میگیرن
      پرستاری دولتی رفسنجان ، بهتره چون پول نمیخواد بدی و دولتی هست بالاخره
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام
      شهریه آزاد پرستاری از3 میلیون تا 6 میلیون تومان ، مثلا ترم اول ازت سه میلیون میگیرن ، خوشحالی که کمه ، ترم 2 ازت 4 و نیم میگیرن
      مدرکش چجوریه برای خارج کشور معتبره

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KingMehdi79 نمایش پست ها
      ماشالا همه تو این سایت اسم خارج از کشور میارن ، اینطوری ک معلومه قراره ایرانی ها برن خارج رو هم اشباع کنن
      مدرک دولتی برای خارج از کشورمعتبر تراز آزاد هست ولی در کل معدل فارغ التصحیلی و نمره ی مدرک زبان انگلیسی مربوطه (هرکشوری فرق داره) هست که مهمه
      |

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قطعا بهت پیشنهاد میکنم بری سراسری

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      هزینه ی پردیس آزاد چقدره

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش رفسنجان قطعا بهتره.شهر خیلی خوبیه من خودم کرمانی ام.به یزدم خیلی نزدیکه.دولتی هم هست.خوابگاه وکلی امکانات داره.یه قرون شهریه هم نمیدی.شک نکن رفسنجان با اختلاف خیلی زیاد بهتره

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis7 نمایش پست ها
      هزینه ی پردیس آزاد چقدره
      زیاد با آزاد فرقی نداره ، نهایت پونصدهزارتومن تا 1 میلیون گرونتره
      |

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام بین رشته پرستاری دولتی رفسنجان و پرستاری آزاد یزد موندم خودم یزدیم کمک کنید شهریه آزاد چقدره
      این دیگه پرسیدن داره خب دولتی رفسنجان.حیف یقرون پوله اضافه که بریزی تو حلقوم این دولت

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مسئله حیاتی؟

ما هیچ
      ما نگاه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرقی نداره ، این ذهن ما هست که فرق درست میکنه ، من بارها دیدم افرادی که گوجه سرخ شده دوس ندارن و اصلا نمیخورن اما اگر برن بیرون توی فست فود باشه میخورن!!! مبیگفن این فرق داره درصورتی که هیچ فرقی بین دوتا گوجه نیست خخخ گوجه هست دیگه بالاخره ... خلاصه این افکار و خواسته های شخصی خود ما هست که فرق میذاره بین چیزها ، به همین دلیل هست که داخل یک مغازه ، یک مانتو یا روسری که تو فکر میکنی اصلا فروش نیمره و زشت هست ، یک روز دیگه رد میشی میبینی فروش رفته سلیقه ها فرق دارن وگرنه ماهیت یکی هست
      البته ممکنه منظور شما ساختمان ها و فضاهای کنار ساحل باشه ، اون متفاوت هست ولی خود آب و خاک و قایق و آدماش یکی هستن
      فهمیدی چی گفتی من خودم عکاسی میکنم عکس سه تا دریا رو واست میفرستم ببین فرق داره یا نه چی رو به چی ربط دادی اخه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy

من خودم قصد دارم بعد از تحصیل پرستاری ویزای کار حوضه ی شینگن بگیرم و کلی توی سایت هایی که هر کشور داشت و اعتبار مدرک هارو نوشته بود اکثرا دانشگاه آزاد رو به جز واحد تهران قبول نداشتن ولی دولتیارو اکثرا قبول داشتن.حتی اگه بخوای ایران کار کنی مسلما دانشگاه دولتی بهتره .من خودم آزاد طبس قبول شدم.شما رتبه منطقه و تراز زیرگروه یکت چند بود؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sogol98 نمایش پست ها
      من خودم قصد دارم بعد از تحصیل پرستاری ویزای کار حوضه ی شینگن بگیرم و کلی توی سایت هایی که هر کشور داشت و اعتبار مدرک هارو نوشته بود اکثرا دانشگاه آزاد رو به جز واحد تهران قبول نداشتن ولی دولتیارو اکثرا قبول داشتن.حتی اگه بخوای ایران کار کنی مسلما دانشگاه دولتی بهتره .من خودم آزاد طبس قبول شدم.شما رتبه منطقه و تراز زیرگروه یکت چند بود؟
      رتبه 8000 منطقه دو و تراز 8500 زير گروه یک

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sogol98 نمایش پست ها
      رتبه 8000 منطقه دو و تراز 8500 زير گروه یک

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن