خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

کسانی که پیراپزشکی ازاد و سراسری قبول شدن بیان اینجا

بچه ها اونایی که پیراپزشکی‌قبول شدن چه ازاد چه سراسری بیان رتبه منطقه و ترازشون رو اعلام کنن بدرد خیلیا میخوره

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها حداقل ۱‌ نفر از تو این همه جمعیت انجمن اگر ازاد پیراپزشکی قبول شده یه لطفی کنه بیاد اینجا ددصداشو بگه
      واقعا ضروریه برام

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کلی سرچ کردم ت وسایت کانون بعضا اومدن گفتن با تراز 7900 پرستاری و مامایی حتی شهرهای کوچیک و حتی مازاد هم نیاوردن یعنی نسب به پارسال انقدر ترازا فرق کرده ؟ !
      بچه ها اگر کسی با این حدود تراز قبول نشده بیاد اینجا بگه مطمئن بشیم صحت داره یا نه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegahmht نمایش پست ها
      من کلی سرچ کردم ت وسایت کانون بعضا اومدن گفتن با تراز 7900 پرستاری و مامایی حتی شهرهای کوچیک و حتی مازاد هم نیاوردن یعنی نسب به پارسال انقدر ترازا فرق کرده ؟ !
      بچه ها اگر کسی با این حدود تراز قبول نشده بیاد اینجا بگه مطمئن بشیم صحت داره یا نه
      خیلی دیر دیدم این پست رو اما من خودم با تراز ۸۳۰۰ پرستاری آزاد قبول شدم(یکی از دانشگاه ازادای خوب)
      اما با۷۸۰۰و اینا بچه ها ڋخیره شده بودن که همه هم قبول شدن! ۱۰ تا صندلی هم خالی موند!اما کلا میدونم که پیراقبول میشه با این تراز...شاید کسانی که با ۷۹۰۰ قبول نشدن دانشگاه آزاد تهران یا مثلا جاهای دیگه که تراز بالا میخواد رو انتخاب کردن و انتخاب هاشون محدود بوده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم ترازمو میگم که شاید به کسی کمکی کرده باشم...با تراز 6941منطقه سه پرستاری خودگردان آزاد آبادان اونم تکمیل ظرفیت مهر 98قبول شدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن