خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 8 از 22 نخستنخست ... 78918 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 324
    1. Top | #106
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شاید باورت نشه ولی اینقدر که سر این گفتار موندم رو گفتار 1فصل بعدیش نموندم...فوق العاده چرته
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      اوناش بماند ...
      توضیح راجب به کلی نگری و جزئی نگریش رو کجای دلم بذارم

2. Top | #107
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیمی قسمت مسایل رو چکار کردی؟من شیروانی خریدم

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      من خیبی سبز هم تو بعضی فصلا دهم و یازدهم بودم استفاده کردم دهمش که فاجعه بد بود یازدهمش بدک نبود اما یسری نکته هاش مزخرف بود که صدساله سیاه تو هیچ کنکوری نمیاد این ماز هم که چاپ شده یکی از دوستام که سطحش بالاس میگفت خیلی ترکیبی داره اذیت میکنه اگه مسلط نباشی اون یکی دوستم که اونم سطحش خیلی بالاس میگفت خیلی غلط میزنم هرسالش نکته ترکیبی داره که یکسریش مسخرس و بعضی نکاتش تو سوالات مختلف همدیگرو نقض میکنن بعضی دیگه از نکاتشم خیلی خوبه
      اره خیلی سبز پایه واقعا بعضی فصلهاش سخته ولی درجه سختیش مثل نشر الگو دهم نیست من دهم الگو داشتم واقعا بعضی نکاتش رو باید از قبل پاسخنامه رو میخوندی! و خیلی زیاده روی کرد ولی میکرو و ماز رو متن کتاب و تفسیر مانور دادن و تو ترکیب ها مخصوصا فصل قلب و کلیه قبول دارم ماز خیلی زیاد ترکیب زده ولی خب میتونه واسه تمرین و افزایش مهارت خوب باشه ، میکرو هم که پایشو ندارم فقط یازدهمو داشتم بعضی فصلهاشو زدم ، به عنوان منبع دوم عالیه

4. Top | #109
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      شاید باورت نشه ولی اینقدر که سر این گفتار موندم رو گفتار 1فصل بعدیش نموندم...فوق العاده چرته
      ارش این فصل فقط حفظیاته مزخرفه که به نظرم لازم نی خیلی روش فوکوس کرد و قبل هر ازمون بخونی و تستاشو مرورکنیو هفته های اخر کنکور هم خلاصه هاشو بخونی هیچی نداره و نهایتا1 سوال بیاد و تو بعضی تستا ممکنه ترکیبی بیاد مثل ویژگی های حیات که خیلی مهمه

5. Top | #110
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منبع اول چی؟اتفاقا منبع اول خوبی هست چون با خوندن کتاب درسی میتونی تستاشو بزنی....راستی منم همیشه میگم الگو با درسنامه خودش جواب میده نمیشه فقط کتاب رو خوند
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      اره خیلی سبز پایه واقعا بعضی فصلهاش سخته ولی درجه سختیش مثل نشر الگو دهم نیست من دهم الگو داشتم واقعا بعضی نکاتش رو باید از قبل پاسخنامه رو میخوندی! و خیلی زیاده روی کرد ولی میکرو و ماز رو متن کتاب و تفسیر مانور دادن و تو ترکیب ها مخصوصا فصل قلب و کلیه قبول دارم ماز خیلی زیاد ترکیب زده ولی خب میتونه واسه تمرین و افزایش مهارت خوب باشه ، میکرو هم که پایشو ندارم فقط یازدهمو داشتم بعضی فصلهاشو زدم ، به عنوان منبع دوم عالیه

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منبع اول چی؟اتفاقا منبع اول خوبی هست چون با خوندن کتاب درسی میتونی تستاشو بزنی....راستی منم همیشه میگم الگو با درسنامه خودش جواب میده نمیشه فقط کتاب رو خوند
      اره دقیقا الگو باید ذهنیت داشته باشی و من که کنار گذاشتمش و شاید وقت اضافی اوردم دهمشو نکات تستاشو فقط مرور کنم ، ببین من بیشتر میکرو رو واسه منبع جمع بندی قبول دارم و دوازدهم هم خیلی سبز و میکرو رو با هم احتمالا بگیرم ، اگه دوازدهم هم مثل یازدهم توضیحاتش خوب باشه خیلی سبز واسه تفهیم عالیه ، مخصوصا ژنتیک که هیچی حالیم نیست و فصل 6 هم این نکات تکمیلی که تو کتاب تستا بود رو نخوندم

7. Top | #112
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باشه....میگم من هفته ای4روز اول هفته روزی 1ساعت بعد سه شنبه بازم2 ساعت دیگه به غیر اون1 ساعت بعدش 4شنبه هم3ساعت برا زیست پایه وقت گذاشتم میشه به قلمچی رسید؟البته درست رسید نه فقط برسم
      ارش این فصل فقط حفظیاته مزخرفه که به نظرم لازم نی خیلی روش فوکوس کرد و قبل هر ازمون بخونی و تستاشو مرورکنیو هفته های اخر کنکور هم خلاصه هاشو بخونی هیچی نداره و نهایتا1 سوال بیاد و تو بعضی تستا ممکنه ترکیبی بیاد مثل ویژگی های حیات که خیلی مهمه

8. Top | #113
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سال اخر که قطعا نمیرسی برا زیست دوازذهم دو منبع کار کنی یکی رو درست بخونی کافیه من که پایه میکرو دارم برا12هم میکرو میگیرم یه4ماه کار میکنم سطحم اگه رفت بالا ای کیو میگیرم اگه نه عید میگیرم
      اره دقیقا الگو باید ذهنیت داشته باشی و من که کنار گذاشتمش و شاید وقت اضافی اوردم دهمشو نکات تستاشو فقط مرور کنم ، ببین من بیشتر میکرو رو واسه منبع جمع بندی قبول دارم و دوازدهم هم خیلی سبز و میکرو رو با هم احتمالا بگیرم ، اگه دوازدهم هم مثل یازدهم توضیحاتش خوب باشه خیلی سبز واسه تفهیم عالیه ، مخصوصا ژنتیک که هیچی حالیم نیست و فصل 6 هم این نکات تکمیلی که تو کتاب تستا بود رو نخوندم

9. Top | #114
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه....میگم من هفته ای4روز اول هفته روزی 1ساعت بعد سه شنبه بازم2 ساعت دیگه به غیر اون1 ساعت بعدش 4شنبه هم3ساعت برا زیست پایه وقت گذاشتم میشه به قلمچی رسید؟البته درست رسید نه فقط برسم
      9 ساعت در هفته؟ اگه سطحت متوسط رو به بالا باشه عالیه و حتی به نظرم زیاده چون زیست دوازدهم واسه استارت باید خیلی وقت گذاشت ، باید حداقل 10-15 ساعت هم هفته ای واسه زیست دوازدهم وقت بذاریم ، به همین خاطر حتی ممکنه واس بعضی درسها وقت کم بیاری

10. Top | #115
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال اخر که قطعا نمیرسی برا زیست دوازذهم دو منبع کار کنی یکی رو درست بخونی کافیه من که پایه میکرو دارم برا12هم میکرو میگیرم یه4ماه کار میکنم سطحم اگه رفت بالا ای کیو میگیرم اگه نه عید میگیرم
      من اخه نمیفهم چرا اینقد میکرو طرفدار داره ولی ایشالا باید یکیو انتخاب کنیم ، ماز هم سوالاش خوبه اخه

11. Top | #116
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی از رتبه برتر ها یه چیزی معرفی کرد خودساخته بود حالا اونو تقلید کردم شخصیم کردم.....یه باکس 1/30ساعته برای عمومی....قرابت 5تست نون شب که خود کتاب گفته هر شب بزنید بعد یه روز درمیون یه درک مطلب عربی و انگلیسی..عمومی هم خیییلی نسبت به تخصصی وقت کم گذاشتم برا اینه زیست وقت زیاده....اون طور که میگی وقت ازم نمیگیره چون روزی 1ساعت ست اون قدر به بقیه درسا لطمه نمیزنه
      9 ساعت در هفته؟ اگه سطحت متوسط رو به بالا باشه عالیه و حتی به نظرم زیاده چون زیست دوازدهم واسه استارت باید خیلی وقت گذاشت ، باید حداقل 10-15 ساعت هم هفته ای واسه زیست دوازدهم وقت بذاریم ، به همین خاطر حتی ممکنه واس بعضی درسها وقت کم بیاری

12. Top | #117
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چون که تنها کتابی هست که میشه با خوندن دقیق کتاب درسی سوالاتش رو جواب داد...بقیه کتاب ها هم میشه ولی نه مثل این..این به طور کامل از جملات کتاب استفاده میکنه
      من اخه نمیفهم چرا اینقد میکرو طرفدار داره ولی ایشالا باید یکیو انتخاب کنیم ، ماز هم سوالاش خوبه اخه

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی از رتبه برتر ها یه چیزی معرفی کرد خودساخته بود حالا اونو تقلید کردم شخصیم کردم.....یه باکس 1/30ساعته برای عمومی....قرابت 5تست نون شب که خود کتاب گفته هر شب بزنید بعد یه روز درمیون یه درک مطلب عربی و انگلیسی..عمومی هم خیییلی نسبت به تخصصی وقت کم گذاشتم برا اینه زیست وقت زیاده....اون طور که میگی وقت ازم نمیگیره چون روزی 1ساعت ست اون قدر به بقیه درسا لطمه نمیزنه
      اره داداش زیست هرچی وقت بذاری به نفعته مثلا این دفعه زیست دهم من 87 زدم تراز 7400 داد و چون ضریبش بالاست خیلی ترازم کلموو برد بالا ، ولی لامصب طول سال وقت کمه مثلا مدرسه ما تا ساعت 2 هست و 2/45 میرسم و ... نهایتا بشه 6 ساعت مفید خوند تو یه روز اگه وقت تلف نکنی اصلا و خوابت هم خیلی باس تنظیم باشه

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      البته شنبه ها زنگ اخر ورزشه میتونیم بریم خونه ولی ممکنه پنجشنبه هم کلاس بذارن!! ، طول هفته 4 زنگ زیست داریم!!! اصن با معلمه حال نمیکنم فسیلیه واس خودش و اپدیت نشده

15. Top | #120
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میدونی چیه؟اون سوال کنکور که گفته بود لب فلان با چند لب مرز داره رو دیده خواسته یه چی شبیه اونا طرح کنه
      داداش اون سوال کاملا استاندارده ولی اینکه یه عکسه شماتیکو که فکر کنم باسه مژکایه ماهی بود سوال بده هستش بالتر از مثلا اکسونه اون یکیه مسخرس
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 8 از 22 نخستنخست ... 78918 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن