خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 3 از 22 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 324
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ماز همین کتاب پایه اش خوب بود خدایی

2. Top | #32
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ماز به زارع پور بند بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zhugeliang نمایش پست ها
      اگه بنا به مقایسهٔ تالیفای قبلی باشه، میکرو قطعاً و به طور قاطع، تستای زیبا تر و نکته‌دار تری داره.
      الگو درصد زیادی از تستاش با جمله‌بندی و مطالب کتاب جدید، بروز نشده و خیلی از تستاش هم به اصطلاح، آبکیه.
      یه نکته هم دربارهٔ iq نظام جدید بگم. من کتاب دهمش رو گرفتم. با تسلط خوب شروع به بررسی تستا کردم و حقیقتاً ناامید شدم از گروه ماز. اینهمه نکتهٔ زیبا و مفهومی تو کتاب هست ولی خیلی از تستای این کتاب، اومده رو مباحثی مانور داده، که کتاب درسی بهش نپرداخته. می‌خوام بگم یجورایی بیشتر حاشیه‌ایه تا سخت بودن.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      راستی میگم اون نکات ترکیبی که تو پاسخنامش هست همونی هست که تو درسنامشه؟اگه تو درسنامه با پاسخنامه یکی هست تا از این به بعد فقط نکات درسنامه بخونم مال پاسخنامه رو بگذرم
      نظرتون راجع ماز چیه؟ من پایشو دارم و یازدهم هم میکرو داشتم هم خیلی سبز البته حقیقتا منبع اصلیم خیلی سبز بود که ماز نوشته ولی هر دوشون خوبن و گاهی اوقات هر دو سلیقه ای بودن و اشتباهاتی داشتن و دهم الگو داشتم که به قول شما خشک و نچسب بود ولی با این حال سطحش بالاست و اگه خیلی باهاش پیش بری به نظرم موفق میشه ادم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

اوه اوه همچین میگین بهترین ژنتیک برای الگو هست که انگار زیست الگو توی مباحث دیگه حرفی برای گفتن نداشته ... دارین از کتابی حرف میزنین که با فاکتور گرفتن از زیست آی کیو بهترین منبع نظام قدیم بود ... سال قبل هم دیدیم که همین بهترین ، در مقابل میکرو خیلی جاها حرفی برای گفتن نداشت

اتفاقا من به خاطر همین ژنتیک ، میکرو رو انتخاب میکنم چون حتی توی بخش تقسیم یاخته میکرو توضیحات کار آمد تری نسبت به الگو داشت .

در ضمن حتی در نظام قدیم هم ژنتیک آرامفر حرف اولو میزد
      قبول کن نشر الگو یه ذره اذیت میکنه و اپدیت هنوز نشده و خیلی نکاتش واقعا تو کتاب جدید نیست و تو دهم که خیلی اذیت کرد ، ماز رو چی دیدی؟ میکرو که خوبه ولی میکرو هم اونقد که میگید فک نکنم خوب باشه

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها اگه توی زیست50 تا تست بدون تحلیل بزنید بهتره یا 25 تا بزنید و بعد گزینه هارو تحلیل کنیم؟چون من بخوام رو میکرو بزنم نمیرسم همه رو بزنم تحلیلم کنم باید یا کمتر بزنم درست تحلیل کنم یا زباد بزنم تحلیل نکنم
      تحلیل منظورت چیه؟ قطعا باید حداقل یه بار اون پاسخ چیزایی که غلط زدیو بخونی اونایی که درست هم زدی سرسری یه نگاه بنداز و نکاتو حتما یادداشت کن ، اینجور که من شنیدم 25 تا با تحلیل بهتر از 50 تا بدون تحلیله

6. Top | #36
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستشو بخوای پایه خیلی سبز نداشتم...همین پایه میکرو بگیر جلد تست قشنگ سوالات تحلیل کن(کاری که من متاسفانه انجام نمیدادم)ماشالله پاسخنامش یه پا درسنامه هست تک تک گزینه هارو بررسی میکنه
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      نظرتون راجع ماز چیه؟ من پایشو دارم و یازدهم هم میکرو داشتم هم خیلی سبز البته حقیقتا منبع اصلیم خیلی سبز بود که ماز نوشته ولی هر دوشون خوبن و گاهی اوقات هر دو سلیقه ای بودن و اشتباهاتی داشتن و دهم الگو داشتم که به قول شما خشک و نچسب بود ولی با این حال سطحش بالاست و اگه خیلی باهاش پیش بری به نظرم موفق میشه ادم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در اقدامی طوفانی میخوام فیزیک دوازدهم رو الگو بردارم ولی میگن سطحش بالاست...من که فیزیکم متوسط به بالا هست اینو بردارم پیشرفت میکنم؟یه موقع المپیادی نباشه داغونم کنه
      فیزیک الگو دهم داشتم خوب بود ولی کامل نه ! چون خیلی مطالب متن کتاب رو نگفت! خیلی حذفیات رو گفت ولی واسه تابستون موج ازمون رو گرفتم خدایی خوب بود، ولی دوازدهم حتما میکرو بگیر ، اکثر رتبه برترا و همچنین استاد فیزیک مدرسمون تاکیدش رو میکرو فیزیکه

8. Top | #38
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منظورم اینه که با دقت تحلیل کنم گزینه هارو یا سرسری یه روخونی کنم...چون روخونی 1دقیقه هم نمیشه ولی تک تک درستی نا درستی تحلیل کنی زیاد وقت میبره
      تحلیل منظورت چیه؟ قطعا باید حداقل یه بار اون پاسخ چیزایی که غلط زدیو بخونی اونایی که درست هم زدی سرسری یه نگاه بنداز و نکاتو حتما یادداشت کن ، اینجور که من شنیدم 25 تا با تحلیل بهتر از 50 تا بدون تحلیله

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منظورم اینه که با دقت تحلیل کنم گزینه هارو یا سرسری یه روخونی کنم...چون روخونی 1دقیقه هم نمیشه ولی تک تک درستی نا درستی تحلیل کنی زیاد وقت میبره
      تک تک و ریز بینانه انچنان نیاز نیست اگه درست زدی و نکتشو بلدی سطحی کافیه ولی اگه غلط زدی با دقت مطالعه کن

10. Top | #40
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اون که تو داشتی تست هست که درسنامه تقریبا خلاصه داره برا دوازدهم گفتن درسنامه کامل دارن خودت حساب کن دو فصلش520صفحه هست
      فیزیک الگو دهم داشتم خوب بود ولی کامل نه ! چون خیلی مطالب متن کتاب رو نگفت! خیلی حذفیات رو گفت ولی واسه تابستون موج ازمون رو گرفتم خدایی خوب بود، ولی دوازدهم حتما میکرو بگیر ، اکثر رتبه برترا و همچنین استاد فیزیک مدرسمون تاکیدش رو میکرو فیزیکه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اون که تو داشتی تست هست که درسنامه تقریبا خلاصه داره برا دوازدهم گفتن درسنامه کامل دارن خودت حساب کن دو فصلش520صفحه هست
      ببین ارش فیزیک میکرو بهتره ، خود دانی ، میکرو هم تو جلد پاسخنامش درسنامش کامله ( لامصب قیمت پاسخنامه 69 ، تستش 39 مجموعا 108

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستشو بخوای پایه خیلی سبز نداشتم...همین پایه میکرو بگیر جلد تست قشنگ سوالات تحلیل کن(کاری که من متاسفانه انجام نمیدادم)ماشالله پاسخنامش یه پا درسنامه هست تک تک گزینه هارو بررسی میکنه
      واسه پایه دیگه فک نکنم وقت کتاب جدید بشه همین ماز و خود یازدهم میکرو و خیلی سبز رو بررسی میکنم ولی واسه دوازدهم هم احتمالا ماز + میکرو هرچند که تناقض خیلیی دارن

13. Top | #43
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بد نیست که...الگو جلد اول56 هست و جلد دوم هم باید همین حدود باشه
      ببین ارش فیزیک میکرو بهتره ، خود دانی ، میکرو هم تو جلد پاسخنامش درسنامش کامله ( لامصب قیمت پاسخنامه 69 ، تستش 39 مجموعا 108

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بد نیست که...الگو جلد اول56 هست و جلد دوم هم باید همین حدود باشه
      الگو فیزیک هم خوبه ولی میکرو شناخته شده تره ، همشون تقریبا تست مشترک زیاد دارن

15. Top | #45
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از درسنامه خییلی سبز خوشم میاد خیلی کامله البته دیگه اموزشش همین پاسخنامس
      واسه پایه دیگه فک نکنم وقت کتاب جدید بشه همین ماز و خود یازدهم میکرو و خیلی سبز رو بررسی میکنم ولی واسه دوازدهم هم احتمالا ماز + میکرو هرچند که تناقض خیلیی دارن

صفحه 3 از 22 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن