خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 2 از 22 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 324
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      الگو عجیب خشکه...ولی مجبوریم چون بهترین ژنتیک مال الگو هست...من اگه تونستم وسطحم به افق های بالا رسید ای کیو هم میزنم
      اوه اوه همچین میگین بهترین ژنتیک برای الگو هست که انگار زیست الگو توی مباحث دیگه حرفی برای گفتن نداشته ... دارین از کتابی حرف میزنین که با فاکتور گرفتن از زیست آی کیو بهترین منبع نظام قدیم بود ... سال قبل هم دیدیم که همین بهترین ، در مقابل میکرو خیلی جاها حرفی برای گفتن نداشت

اتفاقا من به خاطر همین ژنتیک ، میکرو رو انتخاب میکنم چون حتی توی بخش تقسیم یاخته میکرو توضیحات کار آمد تری نسبت به الگو داشت .

در ضمن حتی در نظام قدیم هم ژنتیک آرامفر حرف اولو میزد

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

ویرایش توسط shaqayeq.mousavi : 25 شهریور 1397 در ساعت 23:31

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

اوه اوه همچین میگین بهترین ژنتیک برای الگو هست که انگار زیست الگو توی مباحث دیگه حرفی برای گفتن نداشته ... دارین از کتابی حرف میزنین که با فاکتور گرفتن از زیست آی کیو بهترین منبع نظام قدیم بود ... سال قبل هم دیدیم که همین بهترین ، در مقابل میکرو خیلی جاها حرفی برای گفتن نداشت

اتفاقا من به خاطر همین ژنتیک ، میکرو رو انتخاب میکنم چون حتی توی بخش تقسیم یاخته میکرو توضیحات کار آمد تری نسبت به الگو داشت .

نشرالگو بهترین کتاب زیست نظام قدیم نبود ، تا سال ها گاج جامع بود یه دوجلدی هم بود ، نشرالگو 2-3 سال یا نهایت4 سال هست اومد توی بورس اونم واس این بود که دروغی به اسم درسنامه پشتش داره ، ینی همون متن کتاب روکپی کرده اورده و اسمشو گذاشته درسنامه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها اگه توی زیست50 تا تست بدون تحلیل بزنید بهتره یا 25 تا بزنید و بعد گزینه هارو تحلیل کنیم؟چون من بخوام رو میکرو بزنم نمیرسم همه رو بزنم تحلیلم کنم باید یا کمتر بزنم درست تحلیل کنم یا زباد بزنم تحلیل نکنم
      تست زدن میکرو بدون تحلیل به درد نمیخوره :/ چون پاسخنامه اش از درسنامه نکات بیشتری داره .
      در ضمن قرار نیست همه تست های یک مبحث رو توی یک روز بزنید که وقت نکنید! تست ها رو به چند پارت تقسیم کنید .

من با این روش چندین بار تست های میکرو رو زدم و دونه دونه تحلیل کردم ، حتی برای چندمین بار ! حتی در صورت پاسخ صحیح!

4. Top | #19
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شقایق حال میکنی گیر بدی؟من الکی حرف نمیزنم هم نشرالگو دهم دارم هم یازدهم خواستی عکسش هم میزارم ببینی اینجا...میکرو هم دارم ....من میگم ژنتیک الگو خوبه...مثلا میگیم مسی خوبه یعنی پیکه ژاوی.سوارز خوب نیستن؟بعدشم الگو کتاب خشکیه ژنتیکش هم عالیه ولی تو یازدهم یکم زیاده روی کرده بود (این جواب حرفی هست که تو یه تاپیپیک گفتی)....یه درخواستم دارم.دفعه قبلی گفتی الگو بد نیست مشکل از تو هست.تو برو کتاب بخون الگو تست بزن بعد بیا درسنامه رو بخون تست بزن قسم میخورم با کتاب کمتر میزنی ولی بیا همین کارو با میکرو بکن ببین تغییری میکنی؟راستی الگو هیچ برتری نداره نسبت به میکرو اگه تو با الگو80 زدی خیلی هستن با میکرو90 میزنن

5. Top | #20
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      نشرالگو بهترین کتاب زیست نظام قدیم نبود ، تا سال ها گاج جامع بود یه دوجلدی هم بود ، نشرالگو 2-3 سال یا نهایت4 سال هست اومد توی بورس اونم واس این بود که دروغی به اسم درسنامه پشتش داره ، ینی همون متن کتاب روکپی کرده اورده و اسمشو گذاشته درسنامه
      اطلاع بیشتری از اون قدیما ندارم من فقط زیست میکرو (خاکستری-نقره ای) و کتاب 2000 تست رو یادم میاد که جلدش سفید بود ....

تا جایی هم که شنیدم میکرو یک منبع متوسط بوده و نه قوی .

باز شما فکر کنم نظام قدیمید اطلاع بیشتری دارید

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی میگم اون نکات ترکیبی که تو پاسخنامش هست همونی هست که تو درسنامشه؟اگه تو درسنامه با پاسخنامه یکی هست تا از این به بعد فقط نکات درسنامه بخونم مال پاسخنامه رو بگذرم

تست زدن میکرو بدون تحلیل به درد نمیخوره :/ چون پاسخنامه اش از درسنامه نکات بیشتری داره .
      در ضمن قرار نیست همه تست های یک مبحث رو توی یک روز بزنید که وقت نکنید! تست ها رو به چند پارت تقسیم کنید .

من با این روش چندین بار تست های میکرو رو زدم و دونه دونه تحلیل کردم ، حتی برای چندمین بار ! حتی در صورت پاسخ صحیح!

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اطلاع بیشتری از اون قدیما ندارم من فقط زیست میکرو (خاکستری-نقره ای) و کتاب 2000 تست رو یادم میاد که جلدش سفید بود ....

تا جایی هم که شنیدم میکرو یک منبع متوسط بوده و نه قوی .

باز شما فکر کنم نظام قدیمید اطلاع بیشتری دارید
      گاج هم سطح کنکور هست سوالات زیستش ، چون خیلی هم سطح هست ، فکر میکنند آسون هست چون کنکور جوری سخت نمیده ه هیچکس نتوانه حل کنه ، کتاب های دیگه مثل آیکیو ، میاد روی تست های سخت کار میکنه یعنی تست های متوسط به لالا ، خیلی کم توش تست آسون و متوسط هست واس همین مردم فکرمیکنن کتاب خوبیه ... به هرحال همشون خوبن ، هم گاج هم نشرالگو هم ایکیو
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شقایق حال میکنی گیر بدی؟من الکی حرف نمیزنم هم نشرالگو دهم دارم هم یازدهم خواستی عکسش هم میزارم ببینی اینجا...میکرو هم دارم ....من میگم ژنتیک الگو خوبه...مثلا میگیم مسی خوبه یعنی پیکه ژاوی.سوارز خوب نیستن؟بعدشم الگو کتاب خشکیه ژنتیکش هم عالیه ولی تو یازدهم یکم زیاده روی کرده بود (این جواب حرفی هست که تو یه تاپیپیک گفتی)....یه درخواستم دارم.دفعه قبلی گفتی الگو بد نیست مشکل از تو هست.تو برو کتاب بخون الگو تست بزن بعد بیا درسنامه رو بخون تست بزن قسم میخورم با کتاب کمتر میزنی ولی بیا همین کارو با میکرو بکن ببین تغییری میکنی؟راستی الگو هیچ برتری نداره نسبت به میکرو اگه تو با الگو80 زدی خیلی هستن با میکرو90 میزنن
      همه اینا رو من گفته بودم ؟! چرا یادم نمی یاد؟

لپ کلام کل حرفای من توی انجمن این بود که گرچه الگو کتاب خوبی بوده (قبلنا) امسال هم تلاش خودشو کرده که خوب باشه (اما!) بعضی جاها بسته به عواملی موفق نبوده:
      1- اشکالات و بی دقتی هایی که توی چاپ اول داشته
      2- زیاده روی و زیاده گویی
      3- رقیبای قوی تری داشته .

من به خودم این اجازه رو نمیدم که بگم الگو کتاب بدیه ( چون بدترش هم دیدم ) اما میگم که بهترین هم نبوده مثل گذشته ( البته بنا به نظر خانم اوشون و آقای ایشان!)

و در کل هم نظرم اینه که ژنتیک امسال میکرو باید بهتر باشه به دلایلی ؛
      1- میکرو توی مباحث مختلف نشون داده که نگاه ریزبین تری به مطالب کتاب داره
      2- مطالب الکی پلکی نمیگه ... هرچی که هست مهمه
      3- به قول شما خشک نیست . راحت مفهوم رو میرسونه و ... عوامل دیگه

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره اینارو تو گفتی هرجا درباره الگو یه چیز میگفتم تو خلاف اونو میگفتم...من میگفتم عالیه تو میگفتی اشغاله من بگم اشغاله تو میگی معرکه هست

همه اینا رو من گفته بودم ؟! چرا یادم نمی یاد؟

لپ کلام کل حرفای من توی انجمن این بود که گرچه الگو کتاب خوبی بوده (قبلنا) امسال هم تلاش خودشو کرده که خوب باشه (اما!) بعضی جاها بسته به عواملی موفق نبوده:
      1- اشکالات و بی دقتی هایی که توی چاپ اول داشته
      2- زیاده روی و زیاده گویی
      3- رقیبای قوی تری داشته .

من به خودم این اجازه رو نمیدم که بگم الگو کتاب بدیه ( چون بدترش هم دیدم ) اما میگم که بهترین هم نبوده مثل گذشته ( البته بنا به نظر خانم اوشون و آقای ایشان!)

و در کل هم نظرم اینه که ژنتیک امسال میکرو باید بهتر باشه به دلایلی ؛
      1- میکرو توی مباحث مختلف نشون داده که نگاه ریزبین تری به مطالب کتاب داره
      2- مطالب الکی پلکی نمیگه ... هرچی که هست مهمه
      3- به قول شما خشک نیست . راحت مفهوم رو میرسونه و ... عوامل دیگه

10. Top | #25
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستی میگم اون نکات ترکیبی که تو پاسخنامش هست همونی هست که تو درسنامشه؟اگه تو درسنامه با پاسخنامه یکی هست تا از این به بعد فقط نکات درسنامه بخونم مال پاسخنامه رو بگذرم
      نکات رو تکرار میکنه ، اما ممکنه که بعضی نکات فقط توی درسنامه باشن یا بعضیا فقط توی پاسخنامه اینجوری نیست که مثلا x تا نکته ، 2x بار توی کتاب تکرار بشه. در ضمن نکات شکل و بعضی جمع بندیا توی پاسخنامه اس و بعضی دیگه انتهای مبحث توی درسنامه اس .

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اره اینارو تو گفتی هرجا درباره الگو یه چیز میگفتم تو خلاف اونو میگفتم...من میگفتم عالیه تو میگفتی اشغاله من بگم اشغاله تو میگی معرکه هست
      لابد نظراتتون مثل نظرای من کارشناسی نبوده

ویرایش توسط shaqayeq.mousavi : 26 شهریور 1397 در ساعت 00:13

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو جلد درسنامه کامل میخونی؟من که فقط نکات ترکیبی میخونم تا اگه تو کتاب درسی نفهمیدیم که ترکیبی داره یا نه اونجا بفهمم...الان نخوای گیر بدیاخود مولف گفت تا میتونید از درسنامه دوری کنید فقط کتاب درسی...گفت درسنامه رو بخواطر اصرار بچه ها نوشتم

نکات رو تکرار میکنه ، اما ممکنه که بعضی نکات فقط توی درسنامه باشن یا بعضیا فقط توی پاسخنامه اینجوری نیست که مثلا x تا نکته ، 2x بار توی کتاب تکرار بشه. در ضمن نکات شکل و بعضی جمع بندیا توی پاسخنامه اس و بعضی دیگه انتهای مبحث توی درسنامه اس .

13. Top | #28
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو جلد درسنامه کامل میخونی؟من که فقط نکات ترکیبی میخونم تا اگه تو کتاب درسی نفهمیدیم که ترکیبی داره یا نه اونجا بفهمم...الان نخوای گیر بدیا
      خود مولف گفت تا میتونید از درسنامه دوری کنید فقط کتاب درسی...گفت درسنامه رو بخواطر اصرار بچه ها نوشتم

عجب!!!
      نظر مولف کتاب محترمه اما من درسنامه میکرو رو بیشتر میپسندم تا کتاب درسی ... هرچند که تفاوت چندانی ندارن!
      درضمن من کتاب درسی رو هم خیلی خیلی خوندم ... به خصوص یازدهم رو! درسنامه های میکرو رو هم خوندم و نکات مهم رو مشخص کردم که توی مرور همون ها رو میخونم + کتاب درسی و بعضی جدول های مهمش رو هم مرتبا نگاه میکنم و به نظرم برای سازماندهی مطالبی که به خاطر دارم موثره

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من با نکات شکل ها حال میکنم یه چیزیایی ازش درمیاره که ادم هنگ میکنه

عجب!!!
      نظر مولف کتاب محترمه اما من درسنامه میکرو رو بیشتر میپسندم تا کتاب درسی ... هرچند که تفاوت چندانی ندارن!
      درضمن من کتاب درسی رو هم خیلی خیلی خوندم ... به خصوص یازدهم رو! درسنامه های میکرو رو هم خوندم و نکات مهم رو مشخص کردم که توی مرور همون ها رو میخونم + کتاب درسی و بعضی جدول های مهمش رو هم مرتبا نگاه میکنم و به نظرم برای سازماندهی مطالبی که به خاطر دارم موثره

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه بنا به مقایسهٔ تالیفای قبلی باشه، میکرو قطعاً و به طور قاطع، تستای زیبا تر و نکته‌دار تری داره.
      الگو درصد زیادی از تستاش با جمله‌بندی و مطالب کتاب جدید، بروز نشده و خیلی از تستاش هم به اصطلاح، آبکیه.
      یه نکته هم دربارهٔ iq نظام جدید بگم. من کتاب دهمش رو گرفتم. با تسلط خوب شروع به بررسی تستا کردم و حقیقتاً ناامید شدم از گروه ماز. اینهمه نکتهٔ زیبا و مفهومی تو کتاب هست ولی خیلی از تستای این کتاب، اومده رو مباحثی مانور داده، که کتاب درسی بهش نپرداخته. می‌خوام بگم یجورایی بیشتر حاشیه‌ایه تا سخت بودن.

صفحه 2 از 22 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن