خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8171819 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 256 به 270 از 324
    1. Top | #256
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      اقای زارع ازمون جامع های مای زیست رو شرکت کردم واقعا چقد سخت و چقد تطابق کم با کنکور ، کاش سوالات متوسط و اسون هم میذاشتید تا وقت هدر نره لطفا تو سوال چینی بیشتر دقت کنید چون 97 سخت بود پیش بینی اینکه 98 سخت بشه کار خوبی نبود
      عزیزم شما اگه شرکت کرده بودی واقعا، میدیدی که چند تا سوال عینا توی کنکور اومده و تقریبا کل نکات هم توی همین ۵ تا آزمون تکرار شده. اینکه سعی کنین با تخریب یه جایی، تبلیغ جای دیگه‌ای رو بکنین درست نیست چون بقیه هم بلدن از این روش‌‌ها استفاده کنن

2. Top | #257
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.aziziani نمایش پست ها
      اگه میکرو رو امید شیخ حسنی براتون مینوشت
      تطابق 80 درصدی می داشت

برا ما نظام قدیمیا خیلی تستای استانداردی داره که پاسخ تشریحی مفصلش عینن خط کتاب درسیه.
      میکرو الان تطابق ۱۰۰ درصدی داشته و فکر کنم ۱۰۰ درصد بهتر از ۸۰ درصد باشه ✌

3. Top | #258
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      ببخشیدآقای زارع ینی شمااین اطمینانومی دیدکه خوندن میکروکافیه؟.
      واقعاآیا یه منبع کافیه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #259
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      سلام
      دوست عزیزم میکرو زیست امید شیخ حسنی قبل از تولید زیست آیکیو نظام قدیم که تو گاج بودش، ولی کسی روش حساب نمی‌کرد و همه دنبال زیست نشر الگو بودن یا خیلی سبز بودن!! اصلا گاج در زمینه زیست شناسی عددی نبودش... بعد از اومدن زیست آیکیو بود که منبعی قوی‌تر از نشر الگو به بازار اومد و زیست گاج مطرح شد و فروش نشر الگو رو کاهش داد و میکرو زیست امید شیخ حسنی هم همون فروش خیلی کم سابق که داشت رو هم از دست داد و مجبور شد سال دیگه کتابش رو ویرایش بکنه تا خودش رو تاحدودی به آیکیو برسونه که بازم مولفش نتونست موفق شه و تو آزمونای گاج هم می‌اومدن نمونه کار کتاب امید شیخ حسنی رو می‌چسبوندن مجله و پاسخنامه آزمونا تا بتونن کمی فروشش رو بالا بکشن. میکرو زیست دوازدهم هنوز جلد اصلیش (بانک تست) که ایده های اصلی توش هست به بازار نیومده پس نظر غیرکارشناسانه ندین، کسی می‌تونه نظر درست بده که یا خودش استاد باشه یا حداقل ۲۵۰۰۰ تست زیست زده باشه که صاحب نظر باشه
      من امسال با همون کتاب با وجود اینکه بخشی از ژنتیک و گیاهی رو حذف کرده بودم 60 زدم
      ویرایشش برای 97 عالی بود مغرض نباشیم
      خداوند آن خویش خویش است

5. Top | #260
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود
      قصد بی احترامی نداشتم
      بله میکروی نظام جدیدم واقعا کتاب خوبیه
      خداوند آن خویش خویش است

6. Top | #261
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      ببخشیدآقای زارع ینی شمااین اطمینانومی دیدکه خوندن میکروکافیه؟.
      واقعاآیا یه منبع کافیه؟
      کار درست خوندن یک منبع هست. چند منبعی بودن فوق‌العاده بده. این حرفم که میگن ممکنه یه منبع کافی نباشه، به خصوص تو زیست، کاملا بی‌ربط هست

7. Top | #262
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کار درست خوندن یک منبع هست. چند منبعی بودن فوق‌العاده بده. این حرفم که میگن ممکنه یه منبع کافی نباشه، به خصوص تو زیست، کاملا بی‌ربط هست
      متشکرم زیست میکرو12وآی کیوکی میاد؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

8. Top | #263
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای زارع کتاب‌هاتون تا قبل مهر میرسه؟
      تو کانال گفتید اگه سوالی دارین ازم بپرسید
      ولی هرچی پیام میدم نگاه هم نمیکنید

9. Top | #264
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      متشکرم زیست میکرو12وآی کیوکی میاد؟
      ویرایش جدید آموزش، هفته دیگه ان‌شاالله
      آی‌کیو و بانک تست هم مراحل نهایی هست

10. Top | #265
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ویرایش جدید آموزش، هفته دیگه ان‌شاالله
      آی‌کیو و بانک تست هم مراحل نهایی هست
      آقای زارع ببخشیدمیدونم براهرکس متفاوته ولی به نظرتون چنبارحداقل میکروروبخونم؟
      راستی من اززیست متنفربودم ولی ازوقتی میکروروخریدمخیلی علاقه مندشدم
      ممنون کتاب شمافوق العاده ست.

او شنوا و داناست .

11. Top | #266
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      آقای زارع ببخشیدمیدونم براهرکس متفاوته ولی به نظرتون چنبارحداقل میکروروبخونم؟
      راستی من اززیست متنفربودم ولی ازوقتی میکروروخریدمخیلی علاقه مندشدم
      ممنون کتاب شمافوق العاده ست.
      هیچ حداقل و حداکثری نداره، در حد نیازتون

12. Top | #267
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم شما اگه شرکت کرده بودی واقعا، میدیدی که چند تا سوال عینا توی کنکور اومده و تقریبا کل نکات هم توی همین ۵ تا آزمون تکرار شده. اینکه سعی کنین با تخریب یه جایی، تبلیغ جای دیگه‌ای رو بکنین درست نیست چون بقیه هم بلدن از این روش‌‌ها استفاده کنن
      نه والا من شرکت کردم نشون به اون نشون که ازمون اخر پاسخنامه رو تو 3 تا پارت اوردین ، نه طرفدار شما نه کس دیگه ای هستم ولی سوالاتون اصلا کیفیت کنکور امسالو نداشتن و صرفا سخت و شبیه 97 بودن ، حرف که باد هواس شما اگر میخوای با مدرک حرف بزن ، نه شما و اکثر کتب زیست بازار امسال هیچکاری نکردن و تنها سوالات شبیه کنکور همون ازمون ازمایشی سنجش بود

13. Top | #268
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اولا شما میکرو پایه نوشتید 100 درصد تطابق چی؟ دوازدهم که شما اصلا ننوشتید و با گاج به مشکل خوردین ، مابقی تطابق حتما با کتاب درسنامتون بوده که کپی کتاب بود؟

14. Top | #269
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درصدتون نسبتا خوب بوده ولی شانش آوردین چون اگه درجه دشواری کنکور امسال هم مثل پارسال میشد، فوقش ۴۵ میزدین، موفق باشی
      با اون کتاب میشه کنکورهای 95 و 96 و 97 و 98 رو زد
      چنان که من طی مطالعه ش میتونستم بزنم
      میکروی شیخ حسنی مطابق نیاز من بود.
      من نیازی به درسنامه نداشتم و فقط یه منبع تست استاندارد با پاسخ منطبق بر کتاب میخواستم، شما وقتی تستاتشو میزدی سعی مولف این بود پاسخش خط کتاب درسی باشه ... بعد از پایان اون فصل انقدر متن کتاب درسی رو طی پاسخنامه ها مرور کرده بودم که حفظ شده بودم.

چیزی که چند ساله طراحا روش دست گذاشتن متن کتاب درسیه

94 ایده های سنگینی داشت و من فک نمیکنم دیگه از اون دست تست ها طرح بشه.
      خیلی سبز روی نکاتی دست میزاره که احتمال طرح تستش کمتره(البته زیست دومش تستای خوبی داره)
      نشر الگو هم تست های سخت باکیفیت نداره ... صرفا با پیچوندن موضوعی که ارزش یادگیری نداره تست رو سخت میکنه.
      در نتیجه میکروی نظام قدیم گاج بهترین کتاب زیست برای من بود.
      نظر دیگران میتونه متفاوت باشه.
      خداوند آن خویش خویش است

15. Top | #270
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما میگید که میکرو و ای کیو تطابق100درصد داره
      اون دوستمون حرفش اینه که زیست دوازدهم میکرو اصلا اقای زارع ننوشتن
      من به عنوان کسی که تراز زیست آزمونای گاجم بین ۸۸۰۰ تا ۹۰۰۰ بود و دانشجوی دندانپزشکی و مشاور دانش آموزان هستم، بهتون میگم که کتاب‌های زیست ایشون (آیکیو زیست، میکرو دهم، یازدهم و دوازدهم و پایه) تطابق کامل با کنکور امسال رو داشته و اگه کنکوری در حد زیست کنکور ۹۴ هم بود، بازم تطابق کامل داشت، فکر کنم شما جلد درسنامه دوازدهم زیست ایشون رو فقط برای نگاه کردن جلد کتابش گرفتین و چیزی ازش نخوندین، البته خب نتیجه این کارتون رو هم در کنکور امسال گرفتین حتما و درصدی بالاتر از ۵۰ نزدین، در ضمن مولف کنکور باید بر مبنای کتاب درسی مطلب بنویسه وگرنه برای ایشون کاری نداره که درسنامه‌ها رو از مرجع‌های دانشگاهی براتون بنویسه و گیجتون کنه

صفحه 18 از 22 نخستنخست ... 8171819 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن