خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 16 از 22 نخستنخست ... 6151617 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 226 به 240 از 324
    1. Top | #226
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      اینطور که میگی قلمچی100میزنی...سه سطحی کانون دارم بگیرش خوبه .بهتره بی تستیه

فعلا آزمون شرکت نکردم چون خداییش وقتشو ندارم!!!!

ولی دوستام که میان براشون سوالاتو تحلیل کنم ، واقعا مشکلی با سوالا نداشتم تا به حال ...
      حالا این که میگم سوالا سختی ندارن منظورم اینه که وقتی متن کتابو میخونم و خوب تحلیل میکنم توی دامشون نمی افتم وگرنه این نیست که کلا آسونن یا من خیلی مخم!

نه از کتابای قلمچی خوشم نمیاد . کلا با کتابای چند نویسنده ای و اینا خصوصا توی زیست مشکل دارم

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

2. Top | #227
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

نه مطالبش زیاد نیست . شما مطالب خود درسنامه رو بخونید ، قبل امتحان جمع بندی و قیدنامه و ...
      لازم نیس که از اول تا آخرشو اول بخونی ...
      بیشتر حجمش برای همه چیز درباره اس که میتونی بذاریش وقتی فصلیو از پایه خوندی مطالب مربوط بهش رو بخونی
      یادمه میگفتی از درسنامه زیاد خوشت نمیاد این میکرو اموزش خیلی مفصل تر از خیلی سبزه درسنامش که

3. Top | #228
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فعلا آزمون شرکت نکردم چون خداییش وقتشو ندارم!!!!

ولی دوستام که میان براشون سوالاتو تحلیل کنم ، واقعا مشکلی با سوالا نداشتم تا به حال ...
      حالا این که میگم سوالا سختی ندارن منظورم اینه که وقتی متن کتابو میخونم و خوب تحلیل میکنم توی دامشون نمی افتم وگرنه این نیست که کلا آسونن یا من خیلی مخم!

نه از کتابای قلمچی خوشم نمیاد . کلا با کتابای چند نویسنده ای و اینا خصوصا توی زیست مشکل دارم
      ازمون 20 مهر زیست دوازدهمش رو دیدی؟ اگر بالای 80 میزنی که دمتگرم سطحت عالیه چون به شدت تراز میداد

4. Top | #229
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.امروز زیست جامع مهروماه دوازدهم گرفتم(با پاور تست فرق داره این که گرفتم عکس شیر روشه)انصافا کتاب خوبیه نمیدونم چرا ناشناخته هست....درسنامه نداره ولی تو پاسخنامه یه ایستگاه های شارژداره یه چیزی تو مایه های کادرهای شیمی دوازدهم خیلی سبزه که تو پاسخنامه هست...تستاشم خوبه.یه چیزی که داره و من خوشم اومد اینه که از اول فصل تا اخر فصل تست تالیفی اورده و اخر فصل تست های کنکور اون فصل رو جدا گذاشته...یه نظرم کتاب خوبیه برا تست...من از ایستگاه شارژ استفاده نمیکنم چون اموزش میکرو گرفتم...هر فصل به طور میانگین140تست داره(میانگین اینطوره ولی شاید یه فصل 120تا داشته باشه یه فصل دیگه200تا)

5. Top | #230
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در ضمن جلوی بعضی سوالا میزنه ترکیبی ولی جلو تستایی که ترکیبی نمیزنه بازم مطالب ترکیبی داره که پاسخنامه بخونی میفهمی
      سلام.امروز زیست جامع مهروماه دوازدهم گرفتم(با پاور تست فرق داره این که گرفتم عکس شیر روشه)انصافا کتاب خوبیه نمیدونم چرا ناشناخته هست....درسنامه نداره ولی تو پاسخنامه یه ایستگاه های شارژداره یه چیزی تو مایه های کادرهای شیمی دوازدهم خیلی سبزه که تو پاسخنامه هست...تستاشم خوبه.یه چیزی که داره و من خوشم اومد اینه که از اول فصل تا اخر فصل تست تالیفی اورده و اخر فصل تست های کنکور اون فصل رو جدا گذاشته...یه نظرم کتاب خوبیه برا تست...من از ایستگاه شارژ استفاده نمیکنم چون اموزش میکرو گرفتم...هر فصل به طور میانگین140تست داره(میانگین اینطوره ولی شاید یه فصل 120تا داشته باشه یه فصل دیگه200تا)

6. Top | #231
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      یادمه میگفتی از درسنامه زیاد خوشت نمیاد این میکرو اموزش خیلی مفصل تر از خیلی سبزه درسنامش که
      نه اتفاقا ، من دهم - یازدهم فقط درسنامه میکرو رو میخوندم و بعد توی مدرسه که نمی تونستم کتابا رو ببرم ، کتاب درسی رو میخوندم و چون درسنامه های میکرو با کتاب خیلی شباهت داشت مشکلی از این بابت نداشتم ...

امسال هم که میکرو آموزش رو گرفتم میشه گفت وابستگیم به درسنامه خیلی کمتر شده و بیشتر کتابو میخونم .... هر درسنامه میکرو رو فقط یکبار اون هم بعد از خوندن و بررسی خود کتاب درسی میخونم ... توی مرور هم کتاب درسی و بعضی صفحات طلایی میکرو ...

من با این که امسال خود محتوای خیلی سبزو بررسی نکردم ولی با بررسی اجمالی که از کتاب دوستم داشتم به این نتیجه رسیدم که میکرو مطالب کتاب رو بهتر توی ذهنم طبقه بندی میکنه که خب این مورد به خود شخص بستگی داره.

ازمون 20 مهر زیست دوازدهمش رو دیدی؟ اگر بالای 80 میزنی که دمتگرم سطحت عالیه چون به شدت تراز میداد
      آره زیستش رو دیدم . بعضی سوالاش واقعا نکته داشتن . مثلا توی اون سوالی که میگفت _ با توجه به آزمایش گریفیت_ من یک اشتباه خیلی مزخرف داشتم ... و اونم این بود که فکرکردم میگه _ در آزمایش گریفیت _ و گزینه ها رو الکی رد کردم ... بعد که دقت کردم به این نتیجه رسیدم که منظور تعمیم دادن نتایج آزمایش در موارد گزینه هاست .

درصد نگرفتم

7. Top | #232
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

8. Top | #233
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      معلم ما میگفت پاور تست از همش بهتره

9. Top | #234
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کم کم به کتابای مهروماه ایمان میارم...من اگه اموزش میکرو نداشتم پاور تست میگرفتم ولی چون داشتم یه کتاب تست فقط میخواستم
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad_bg80 نمایش پست ها
      معلم ما میگفت پاور تست از همش بهتره

10. Top | #235
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی زیست الگو ​داره؟

11. Top | #236
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up
      چیه ارش؟ مشکلت چیه؟

12. Top | #237
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشکلی ندارم تاپیک رفت ته بعد اوردمش بالا
      چیه ارش؟ مشکلت چیه؟

13. Top | #238
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکلی ندارم تاپیک رفت ته بعد اوردمش بالا
      ارش قلمچی چه کردی

14. Top | #239
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باز این پستو آپ کردن
      یکم دیگه به تلاشتون ادامه بدید به بخش - داغ ترین ها - منتقل میشه .

15. Top | #240
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه مشت تاپیک چرت از قبیله (از الان شروع کنم میشه)میخواد بیاد داغ ترین بشه بزار این بیاد حداقل شرف داره به اون دست تاپیک های چرت
      باز این پستو آپ کردن
      یکم دیگه به تلاشتون ادامه بدید به بخش - داغ ترین ها - منتقل میشه .

صفحه 16 از 22 نخستنخست ... 6151617 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن