خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع زیست دوازدهم

رأی دهندگان
    123. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خیلی سبز ( ماز)

46 37.40%
    • میکرو گاج ( دکتر زارع)

44 35.77%
    • ایکیو گاج

8 6.50%
    • آبی قلمچی

5 4.07%
    • زیست الگو ( دکتر هاشمی)

20 16.26%
    صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 324
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrmb00 نمایش پست ها
      درسته از نظر علمی کاری ندارم. کنکور متن کتاب رو مد نظر داره.
      متن کتاب فقط گفته گیرنده های مخروطی فراوان ترند در لکه زرد نگفته که استوانه ای نیست.
      ما هم از نظر کتاب درسی توضیح رو دادیم

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      ما هم از نظر کتاب درسی توضیح رو دادیم
      آقای زارع باخوندن عمیق تنهامیکرومیشه توقبلمچی خوب زد؟یاخیلی سبزم بخرم کتاب آی کیوکی آماده میشه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #153
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      آقای زارع باخوندن عمیق تنهامیکرومیشه توقبلمچی خوب زد؟یاخیلی سبزم بخرم کتاب آی کیوکی آماده میشه؟
      بله فقط با میکرو میشه
      همونطور که گفتم، آی‌کیو نظام قدیم معادل میکرو نطام جدید هست.
      بعد واسم سؤال هست شما که اصلا کتاب رو ندیدین و نمی‌دونین سبکش چطوریه و حتی مؤلفش کیه، چرا اینقدر دنبالشین؟
      اما در کل زمان چاپ اون کتابی که من مؤلفشم مشخص نیست

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله فقط با میکرو میشه
      بعد واسم سؤال هست شما که اصلا کتاب رو ندیدین و نمی‌دونین سبکش چطوریه و حتی مؤلفش کیه، چرا اینقدر دنبالشین؟
      آقای زارع بدون تبلیغ پیشنهادمیکنیدخیلی سبزم بخرم یانه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

5. Top | #155
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چون نظام قدیمش خوب بود دنبالش هستیم قطعا سبکش مثل همون نظام قدیم هست فک نکنم180درجه فرق کنه با ای کیو نظام قدیم
      بله فقط با میکرو میشه

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      چون نظام قدیمش خوب بود دنبالش هستیم قطعا سبکش مثل همون نظام قدیم هست فک نکنم180درجه فرق کنه با ای کیو نظام قدیم
      این ترکیب منابع خوبه
      زیست :میکرووخیلی سبز
      شیمی مبتکران
      فیزیک خیلی سبزونشرالگو
      ریاضی خیلی سبز
      ادبیات خیلی سبز
      دینی خیلی سبز
      عربی خیلی سبز
      زبان مبتکران

او شنوا و داناست .

7. Top | #157
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زیست میکرو کافیه....همه ی کتابات رو پایه یازدهم برداز بعد تابستون پایه بگیر...پایه دینی و عربی عالیه....فیزیک هم پایه میکرو بگیر...راستی مبتکران جامع هم امروز گرفتم خوب بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      این ترکیب منابع خوبه
      زیست :میکرووخیلی سبز
      شیمی مبتکران
      فیزیک خیلی سبزونشرالگو
      ریاضی خیلی سبز
      ادبیات خیلی سبز
      دینی خیلی سبز
      عربی خیلی سبز
      زبان مبتکران

8. Top | #158
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      خیلی بیشتر از ۱۸۰ درجه فرق می‌کنه. ما کتابی با سبک آی‌کیو نظام قدیم رو در میکرو نظام جدید کار کردیم. آی‌کیو کتابی کاملا متفاوت هست

9. Top | #159
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه فقط یه چیزی تالیف کنید به سوالات کنکور شبیه باشه تورو خدا مثل ازمون پلاس تالیف نکنید
      خیلی بیشتر از ۱۸۰ درجه فرق می‌کنه. ما کتابی با سبک آی‌کیو نظام قدیم رو در میکرو نظام جدید کار کردیم. آی‌کیو کتابی کاملا متفاوت هست

10. Top | #160
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دکتر عزیز ، میکرو دوازدهم کی چاپ میشه؟ بعد آیا به تنهایی کافیه میکرو دوازدهم؟ بعد اینکه واقعا در کنکور ما از ژنتیک عددی سوال نخواهند داد؟

11. Top | #161
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsa01 نمایش پست ها
      سلام دکتر عزیز ، میکرو دوازدهم کی چاپ میشه؟ بعد آیا به تنهایی کافیه میکرو دوازدهم؟ بعد اینکه واقعا در کنکور ما از ژنتیک عددی سوال نخواهند داد؟
      سلام
      میکرو نیمه اول مهر چاپ میشه ولی روز دقیقش رو نمیدونم
      خودتون کتاب رو که ببینین می‌بینین که کامل‌تر از این اصلا امکان‌پذبر نیست و کلی ویژگی جالب و جدید نسبت به کتاب‌های قبلی هم در دوازدهم هست
      خیر سؤال محاسباتی ژنتیک نخواهید داشت. به‌زودی در مقاله‌ای مفصل راجع بهش صحبت می‌کنیم

12. Top | #162
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خودتون کتاب رو که ببینین می‌بینین که کامل‌تر از این اصلا امکان‌پذبر نیست و کلی ویژگی جالب و جدید نسبت به کتاب‌های قبلی هم در دوازدهم هست
      خیر سؤال محاسباتی ژنتیک نخواهید داشت. به‌زودی در مقاله‌ای مفصل راجع بهش صحبت می‌کنیم
      ممنون دکتر راستی مای زیست ، رتبه و تراز هم میده یا فقط درصد؟ چون ازمون اول یازدهم فقط درصد داد و اینکه در سوالات فصل9 زیست 11 ، ایا ما باید بگیم سیتوکینین چون باعث تقسیم میشه در نتیجه باعث رشد هم میشه ؟ یا رشد فقط جیبرلین و اکسین؟ و اینکه به نظرتون زیست کنکور 98 کلیتش چه جوریه؟ مباحث پایه بیشتر میاد؟ سوالات سخت تر میشن؟

13. Top | #163
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام اقای زارع خسته نباشین ببخشید من دوازدهم هستم میخواستم کتاب های پایه دهم و یازدهم و دوازدهم رو بخرم تعریفشو زیاد شنیدم شما پیشنهاد میکنید کتاب پایه تون رو بگیرم یا جدا جدا؟؟
      و کتاب دوازدهمتون کی میاد بازار؟؟

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما چیکار توضیح های شما داریم آخه . چن روز دیگه که منابع کنکور توی سایت سنجش میاد قطعا مطالب کانال مای زیست توش نیست . من به عنوان یک دانش آموز دوازدهم تجربی که تا قبل از سال یازدهم نمی دانستم گیرنده نوری چیست و مثل شما تحصیلات آکادمیک ندارم فقط حرف کتاب باید برام مهم باشه و نه توضیح دیگه ای . قبول کنید که اینچنین مشکلاتی رو باید حذف کنید . ما به اینکه علم و منابع علمی چه می گویند کاری نداریم البته کار غلطی هست ولی خب اگه بخوایم در کنکور موفق بشیم باید چشمامون روی یه سری وقایع که کتاب درسی مون اونا رو اشتباه گفته ببندیم نه اینکه بیایم اینجوری بگیم که درست این مطلب اینه ولی باید اینجوری حفظ کنیم. خواهش می کنیم که بگذارید در سطح همین کتاب درسی هرچند غلط و اشتباه یاد بگیریم . ( خطاب به دکتر زارع ! )
      ویرایش توسط Farshad0732 : 04 مهر 1397 در ساعت 12:03

15. Top | #165
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      ما چیکار توضیح های شما داریم آخه . چن روز دیگه که منابع کنکور توی سایت سنجش میاد قطعا مطالب کانال مای زیست توش نیست . من به عنوان یک دانش آموز دوازدهم تجربی که تا قبل از سال یازدهم نمی دانستم گیرنده نوری چیست و مثل شما تحصیلات آکادمیک ندارم فقط حرف کتاب باید برام مهم باشه و نه توضیح دیگه ای . قبول کنید که اینچنین مشکلاتی رو باید حذف کنید . ما به اینکه علم و منابع علمی چه می گویند کاری نداریم البته کار غلطی هست ولی خب اگه بخوایم در کنکور موفق بشیم باید چشمامون روی یه سری وقایع که کتاب درسی مون اونا رو اشتباه گفته ببندیم نه اینکه بیایم اینجوری بگیم که درست این مطلب اینه ولی باید اینجوری حفظ کنیم. خواهش می کنیم که بگذارید در سطح همین کتاب درسی هرچند غلط و اشتباه یاد بگیریم . ( خطاب به دکتر زارع ! )
      این جاست که باید گفت :: «گاهی! مراقبت از غلط خودمون خیلی درست تر از درستی دیگریست» ::: ولی خب بعضیا شعورشو ندارن اینو بفهمن که من غلط خودمو دارم تو هم درستی خودتو واسه خودت نگه دار (منظورم شخص خاص نیستا .... یه وقت کسی به دل نگیره ::: اینو به شکل کلی تو زندگیم تجربش داشتم که باید به بعضیا حالی کرد ...... غلط من هرچقدرم غلط باشه از درستی تو خیلی درست تره .... حال همینو به عینه تو زیست میشه تجربشو داشت !)

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 10111221 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن