خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      بچه ها ب نظرتون نظام جدیدا این همه حذفیات داشتن کتاباشون اسون شده حالا توو 98 درصدا خیلی میره بالا؟ اصن ب این موضوع فک میکنم داغون میشم
      خداییش به این موضوع فکر میکنم احساس میکنم سرم رو باید بکوبم به دیوارگناهمون چی بود شدیم نظام قدیم خدای من

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برنامه خوبیه
      من تابستون رو نخوندم اما برنامه رو دیدم یه انرژی خوبی گرفتم.
      خیلی کمک میکنه بهتر دوره کنی.
      و چون پایه رو زود تموم میکنه عید به بعد میتونی خودت خیلی تمیز یه بار دیگه پایه رو بخونی (یه بار خونده بشه دقیق، بار بعد کاری نداره)
      من ک از اولین آزمونش به طور جدی تا آخریش میرم

3. Top | #18
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا کسی هست بخواد اول 3 رو بخونه بعد2؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dayi نمایش پست ها
      اره هر کدومو ک خاستی
      مثلا توو نیمسال اول شیمی 2
      و نیمسال 2 شیمی سوم

4. Top | #19
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای زارع پور میگن مهرماه ای کیو زیست جامع میاد مال شما هست؟

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چرا دروس پایه هر کدوم 20تا سوال داره ولی زوج دزس دهم10تا یازدهم10تا؟اگه یازدهم رو نخوایم کم میشه...من تا حالا قلمچی نرفتم گزینه دو بودم درباره زوج درس یکی توضیح بده

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان یعنی یه کتاب از زوج کتاب رو انتخاب کنیم تا اخر نیمسال باید همونو بزنیم؟؟
      یا میتونیم مثلا از فصل 2 دهم تو این ازمون به فصل 2 یازدهم بریم تاثیری تو کارنامه او اینا نداره؟؟
      منظورم اینه که باید دفترچه جدا بگیرم یا تو همونه؟
      ببخشیدیه سوال بی ربط:اونجوری که من ریاضی رو دیدم حتما کتاب جامع نیاز پس بنظرتون مهروماه یا خیلی سبز جامع؟؟
      البته بیشتر درسنامه مهمه برام چون برای تست ابی قلم جی شبیه موج ازمون استفاده میکنم.
      ویرایش توسط . MV . : 25 شهریور 1397 در ساعت 22:05

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      چرا دروس پایه هر کدوم 20تا سوال داره ولی زوج دزس دهم10تا یازدهم10تا؟اگه یازدهم رو نخوایم کم میشه...من تا حالا قلمچی نرفتم گزینه دو بودم درباره زوج درس یکی توضیح بده
      منم مثه تو! کلا سیستم گزینه دو و کانون ظاهرا خیلی متفاوته
      ولی خب زوج درسا یه چیز مشخصیه دیگه داش؛یکیو انتخاب میکنی و میخونی.ممکنه یه ازمون ٢٠ تست شیمی دهم باشه ١٠ تا شیمی دوازدهم و ازمون بعد برعکس که خب نوشته شده اینا(البته این برنامه که عوض شد برا ریاضیا ننوشته هر درس چند سوال! ولی واس شما نوشته)
      ویرایش توسط ToPHaTt3aR : 25 شهریور 1397 در ساعت 22:10

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط . MV . نمایش پست ها
      الان یعنی یه کتاب از زوج کتاب رو انتخاب کنیم تا اخر نیمسال باید همونو بزنیم؟؟
      یا میتونیم مثلا از فصل 2 دهم تو این ازمون به فصل 2 یازدهم بریم تاثیری تو کارنامه او اینا نداره؟؟
      منظورم اینه که باید دفترچه جدا بگیرم یا تو همونه؟
      ببخشیدیه سوال بی ربط:اونجوری که من ریاضی رو دیدم حتما کتاب جامع نیاز پس بنظرتون مهروماه یا خیلی سبز جامع؟؟
      البته بیشتر درسنامه مهمه برام چون برای تست ابی قلم جی شبیه موج ازمون استفاده میکنم.
      مهروماه 100درصد.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کانون میگه ریاضی دهم فصل2 امکان داره سوال ترکیبی با یازدهم بدن؟چون فصل دو نصفش تو یازدهم کامل شده
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      منم مثه تو! کلا سیستم گزینه دو و کانون ظاهرا خیلی متفاوته
      ولی خب زوج درسا یه چیز مشخصیه دیگه داش؛یکیو انتخاب میکنی و میخونی.ممکنه یه ازمون ٢٠ تست شیمی دهم باشه ١٠ تا شیمی دوازدهم و ازمون بعد برعکس که خب نوشته شده اینا(البته این برنامه که عوض شد برا ریاضیا ننوشته هر درس چند سوال! ولی واس شما نوشته)

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کانون میگه ریاضی دهم فصل2 امکان داره سوال ترکیبی با یازدهم بدن؟چون فصل دو نصفش تو یازدهم کامل شده
      اگه قراره کل مبحث باشه کنار هم مینویسه تو همون جدول ریاضی پایه!
      من حقیقتش خبر کتاب ریاضی تجربی رو ندارم ولی مثلا ازمون ١٨ آبان نگاه بندازی هم ریاضی یک و هم ریاضی ٢ رو اورده! یعنی کل مباحث مربوط به تابع از ریاضیات پایه مثلا تو اون ازمون قراره بیاد(باز میگم من خبر کتابتون رو ندارم شما به همین سبک بری صفحات رو با کتاب چک کنی میبینی مباحث مرتبط باهم میاد)

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برنامه رو بررسی کردم توی ریاضی عالیه

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی من که از پایه ضعیفه میتونم بهش برسم؟البته فصل اول به کنار چون پیش نیازی نمیخواد منظورم بقیه فصلا هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      برنامه رو بررسی کردم توی ریاضی عالیه

13. Top | #28
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ریاضی من که از پایه ضعیفه میتونم بهش برسم؟البته فصل اول به کنار چون پیش نیازی نمیخواد منظورم بقیه فصلا هست
      بله سخت نیست ... همگام با تدریس معلم پیش برید و در بخش هایی از پایه هم که دچار مشکل هستید به آموزش آلاء مراجعه کنید.
      برنامه قلمچی نسبت به گاج فرصت تکرار بیشتری داره البته که هنوز برنامه گاج نیومده بر اساس تجربه ام میگم.

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سطح سوالا ریاضی کانون در چه حده؟کلی بخوای حساب کنی اختصاصی های کانون در چه حد هستن یعنی با میکرو زیست و فیزیک میشه درصد بالا اورد؟شیمی چی؟منبع شیمیت چیه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

بله سخت نیست ... همگام با تدریس معلم پیش برید و در بخش هایی از پایه هم که دچار مشکل هستید به آموزش آلاء مراجعه کنید.
      برنامه قلمچی نسبت به گاج فرصت تکرار بیشتری داره البته که هنوز برنامه گاج نیومده بر اساس تجربه ام میگم.

15. Top | #30
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سطح سوالا ریاضی کانون در چه حده؟کلی بخوای حساب کنی اختصاصی های کانون در چه حد هستن یعنی با میکرو زیست و فیزیک میشه درصد بالا اورد؟شیمی چی؟منبع شیمیت چیه؟
      من 2 سال گاج آزمون دادم ... سوالای کانون رو هم تا حالا ندیدم.

همگی منابع تخصصیم میکرو هستن و میکرو شیمی قطعا کتاب خوبیه و جوابگوی هر نوع سوالی هست . برای فیزیک هم منبعی بهتر از میکرو نمیشناسم .
      (تبلیغ نمیکنم فقط نظر خودمو میگم . شما کتابای دیگه رو هم بررسی بکنید و نتیجه گیری کنید.)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن