خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فرق ریز نمرات دیپلم با ریز نمرات سال اول و دوم و سوم متوسطه چیه ؟!!؟!؟!!!؟!

untitled.png

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولی فقط کارنامه دیپلمِ . ولی دومی هر سه سال باهم تو یه صفحه هست که باید از مدرسه گرفته بشه !

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حالا کارندارم چی هست خخخ ولی نظام جدید ، اول و دوم و سوم نیست ، دهم و یازدهم و دوازدهم هست !!!!! آخه جلوش نوشته نظام جدید ضمنااصلا هنوز سنشون به کنکور نمیرسه که بخواد الان تو کارنامه داشته باشن ... بگذریم
      در کل این نظام جدید توی پرانتز نوشته مشکوکه!
      ولی از اونجایی که نوشته ، اول ، دوم ، سوم
      حتما کارنامه ی سال اول دبیرستان ، دوم و سوم دبیرستانت رو میخواد
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فک کنم اونایی که از سال 80 تا 97 دیپلم گرفتن نظام جدید حساب میشن ...
      این جدیدا که دهم و یازدهم دارن ، جدید جدید احتمالا حساب میشن )))

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      حالا کارندارم چی هست خخخ ولی نظام جدید ، اول و دوم و سوم نیست ، دهم و یازدهم و دوازدهم هست !!!!! آخه جلوش نوشته نظام جدید ضمنااصلا هنوز سنشون به کنکور نمیرسه که بخواد الان تو کارنامه داشته باشن ... بگذریم
      در کل این نظام جدید توی پرانتز نوشته مشکوکه!
      ولی از اونجایی که نوشته ، اول ، دوم ، سوم
      حتما کارنامه ی سال اول دبیرستان ، دوم و سوم دبیرستانت رو میخواد
      کسانی که تازگی شدن نظام قدیم، نسبت به قبل از 84 ای ها، نظام جدید محسوب میشن؛
      اونایی که امتحاناشون نهایی نبود(دیپلم قبل از 84) نظام قدیم، از اون به بعد تا بچه های کنکور 97 نظام جدید. (اینایی هم که شدن دهم، یازدهم و دوازدهم، جدید جدیدن و بقیه رو قدیمی کردن!)

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jhasani نمایش پست ها
      کسانی که تازگی شدن نظام قدیم، نسبت به قبل از 84 ای ها، نظام جدید محسوب میشن؛
      اونایی که امتحاناشون نهایی نبود(دیپلم قبل از 84) نظام قدیم، از اون به بعد تا بچه های کنکور 97 نظام جدید. (اینایی هم که شدن دهم، یازدهم و دوازدهم، جدید جدیدن و بقیه رو قدیمی کردن!)
      این ربطی به اون نظام قدیم نداره ، اون نظام قدیم ، 4 ساله بود ، پیش دانشگاهی نداشتن ، نظام الان ینی تا پارسال ،2 سال دیپلم +1سال پیش دانشگاهی بود ...
      اگر منظورش نظام قدیم بود مینوشت دیپلم 4 ساله ی نظام قدیم ، اخه تو دفترچه کنکورم همینو مینویسن
      دیپلم الان (یعنی تا پارسال ک قدیم بود خخ) میشد سال دوم و سوم ، چون این زمان بود که طرف رشته اش رو انتخاب کرده بود ، سال اول جزو دیپلم نبوده پس وقتی جلوش نوشت سال اول ، دوم و سوم ، نه شامل اون نظام 4 ساله میشه ، نه شامل نظام پیش دانشگاهی خخخخخ
      نمیدونم فهمیدی چی گفتم یا نه
      ولی احتمالا همون کارنامه های انفرادی سال اول و دوم و سوم دبیرستان رو میخواد آپلود کرد
      |

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این ربطی به اون نظام قدیم نداره ، اون نظام قدیم ، 4 ساله بود ، پیش دانشگاهی نداشتن ، نظام الان ینی تا پارسال ،2 سال دیپلم +1سال پیش دانشگاهی بود ...
      اگر منظورش نظام قدیم بود مینوشت دیپلم 4 ساله ی نظام قدیم ، اخه تو دفترچه کنکورم همینو مینویسن
      دیپلم الان (یعنی تا پارسال ک قدیم بود خخ) میشد سال دوم و سوم ، چون این زمان بود که طرف رشته اش رو انتخاب کرده بود ، سال اول جزو دیپلم نبوده پس وقتی جلوش نوشت سال اول ، دوم و سوم ، نه شامل اون نظام 4 ساله میشه ، نه شامل نظام پیش دانشگاهی خخخخخ
      نمیدونم فهمیدی چی گفتم یا نه
      ولی احتمالا همون کارنامه های انفرادی سال اول و دوم و سوم دبیرستان رو میخواد آپلود کرد

پیچیده ش نکن؛
      منظورش از نظام جدید، بچه های دوم دبیرستان، سوم دبیرستان و پیش دانشگاهیه(قبل از جدیدهای فعلی که اولین کنکورشون 98 هست)
      منظرش از ریزنمرات دیپلم(در اینجا) کارنامه ی سوم دبیرستان و منظورش از ریزنمرات اول تا سوم هم که همون کارنامه ای یه که تمام نمرات اول تا سوم رو توی یک صفحه داره(اگه ندارید، به پیش دانشگاهی مربوطه مراجعه و پرونده تون رو مطالبه کنید.)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بچه ها این وضعیت نظام وظیفه که نوشته من الان تا 31 شهریور امسال نباید برم سربازی از یک مهر غیبت می خورم الان اونجا چیو بفرستم؟؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پیچیده ش نکن؛
      منظورش از نظام جدید، بچه های دوم دبیرستان، سوم دبیرستان و پیش دانشگاهیه(قبل از جدیدهای فعلی که اولین کنکورشون 98 هست)
      منظرش از ریزنمرات دیپلم(در اینجا) کارنامه ی سوم دبیرستان و منظورش از ریزنمرات اول تا سوم هم که همون کارنامه ای یه که تمام نمرات اول تا سوم رو توی یک صفحه داره(اگه ندارید، به پیش دانشگاهی مربوطه مراجعه و پرونده تون رو مطالبه کنید.)
      ببین باز منو وارد این بازی های پیپیچده کردی ، اصن بیا دعوا
      اولا دیپلم فقط سوم دبیرستان نیست ، سوم + دوم=دیپلم ، پس جمله ی (منظرش از ریزنمرات دیپلم(در اینجا) کارنامه ی سوم دبیرستان)
      غلط است چون فقط خود سوم شامل دیپلم نمیشه ، اگر نوشته بود آخرین سال تحصیلی دیپلم اره
      دوما زیرنمرات اول تا سوم ، اسمش ریزنمرات دیپلم هست!!!! پس یعنی اون کادر بالایی که دورش خط قرمز کشیده ، میشه ریزنمرات دیپلم (که شامل اول - دوم - سوم) میشه ، یا ریزنمرات متوسطه....
      سوما پست من نیست که خخخ من نیازی ندارم ، دوست عزیزی که پست زده باید برای مدارکش بره مدرسه ای که بوده
      چهارما ، دل کل من هر طور حساب میکنم ، جفت گزینه یکی هست ، آخه من یادم نمیاد وقتی میرفتم دانشگاه دوتا ریزنمرات به من داده باشن برای دیپلم ، یکی دادن اونم توش اول و دوم و سوم بود (کاری به پیش دانشگاهی ندارم) ...
      پنجما ، مرض دارن این همه گزینه توی ثبت نامشون میذارن که یک ملت رو گیج کنن
      |

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین باز منو وارد این بازی های پیپیچده کردی ، اصن بیا دعوا
      اولا دیپلم فقط سوم دبیرستان نیست ، سوم + دوم=دیپلم ، پس جمله ی (منظرش از ریزنمرات دیپلم(در اینجا) کارنامه ی سوم دبیرستان)
      غلط است چون فقط خود سوم شامل دیپلم نمیشه ، اگر نوشته بود آخرین سال تحصیلی دیپلم اره
      دوما زیرنمرات اول تا سوم ، اسمش ریزنمرات دیپلم هست!!!! پس یعنی اون کادر بالایی که دورش خط قرمز کشیده ، میشه ریزنمرات دیپلم (که شامل اول - دوم - سوم) میشه ، یا ریزنمرات متوسطه....
      سوما پست من نیست که خخخ من نیازی ندارم ، دوست عزیزی که پست زده باید برای مدارکش بره مدرسه ای که بوده
      چهارما ، دل کل من هر طور حساب میکنم ، جفت گزینه یکی هست ، آخه من یادم نمیاد وقتی میرفتم دانشگاه دوتا ریزنمرات به من داده باشن برای دیپلم ، یکی دادن اونم توش اول و دوم و سوم بود (کاری به پیش دانشگاهی ندارم) ...
      پنجما ، مرض دارن این همه گزینه توی ثبت نامشون میذارن که یک ملت رو گیج کنن
      داداش گاهی میگن ریزنمرات دیپلم، منظورشون فقط ریزنمرات سومه، گاهی هم منظوررشون ریزنمرات کل دیپلمه؛ گفتم "در اینجا" و مورد مثال این دوست عزیزمون، فقط کارنامه ی سومه، چون کارنامه ی اول تا سوم(که توی یک صفحه ست) رو جدا خواسته بود.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش گاهی میگن ریزنمرات دیپلم، منظورشون فقط ریزنمرات سومه، گاهی هم منظوررشون ریزنمرات کل دیپلمه؛ گفتم "در اینجا" و مورد مثال این دوست عزیزمون، فقط کارنامه ی سومه، چون کارنامه ی اول تا سوم(که توی یک صفحه ست) رو جدا خواسته بود.
      که اینطور ، تشکر
      |

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کسی اصل مدارکو نداشته باشه فعلا،میتونه با کپی اونها ثبت نام کنه و بعد اصلشونو به دانشگاه بده؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن