خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

عربی نشر الگو

سلام
      به نظرتون چه جور کتابیه؟در مقایسه با سفید و کامل گاج

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.rh نمایش پست ها
      سلام
      به نظرتون چه جور کتابیه؟در مقایسه با سفید و کامل گاج
      سلام
      برای نظام قدیم بهترین کتاب کامل گاج هست!تیپ سوالاتش شبیه به کنکوره واقعن.
      الگو کتابیه ک برا سخت کردن تستاش اومده از مطالب حذف شده کتاب درسی کمک گرفته و در کل تستاش خیلی جالب نبود (یا زیادی سادع یا زیادی سخت)این کتاب فقط میخاد بگ من خیلی خفنم!!!نظر شخصیه من این بود!
      بطور کلی واسه عربی از هرمنبعی(اونایی ک مطرحن منظورمه)استفاده کنید فرق چندانی نمیکنه مهم نحوه برخورد ما با تستاس اینکه صرفن دنبال جواب صحیح نباشیم بیایم بقیه گزینه ها رو تحلیل ک کنیم ینی نقش و اعراب تک تک کلمات رو مشخص کنیم سعی کنیم مفهوم کلی هر گزینه رو متوجه بشیم اینجوری هرجلسه مطالعاتیمون کل قواعد عربی رو مرور میکنیم و ی نیم نگاهی هم به تقویت ترجممون داریم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seven نمایش پست ها
      سلام
      الگو کتابیه ک برا سخت کردن تستاش اومده از مطالب حذف شده کتاب درسی کمک گرفته و در کل تستاش خیلی جالب نبود (یا زیادی سادع یا زیادی سخت)این کتاب فقط میخاد بگ من خیلی خفنم!!!نظر شخصیه من این بود!
      بطور کلی واسه عربی از هرمنبعی(اونایی ک مطرحن منظورمه)استفاده کنید فرق چندانی نمیکنه مهم نحوه برخورد ما با تستاس اینکه صرفن دنبال جواب صحیح نباشیم بیایم بقیه گزینه ها رو تحلیل ک کنیم ینی نقش و اعراب تک تک کلمات رو مشخص کنیم سعی کنیم مفهوم کلی هر گزینه رو متوجه بشیم اینجوری هرجلسه مطالعاتیمون کل قواعد عربی رو مرور میکنیم و ی نیم نگاهی هم به تقویت ترجممون داریم
      نویسنده نظام جدیده الگو ایاد فیلیه ماهینی و علی فیلی هم کتاب چاپ نکردن تاحالا خیلی سبز هم کل نویسنذه هاش یه کتاب چاپ کردن درس به درس با اینکه تستاش خوبه ولی بدرد کنکور نمیخوره دستهبندیش
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرت گاج کاملو باسه بخشه ترجمش بگیرم؟خودم دستم اومده چجوریا حل کنم سوالاشو ولی تاحالا درست حسابی کار نکردمش از طرفی کتابایه ما نظام جدیدا اصلا ترجمه نداره منظورم اون ترجمه کنکوریو همراه تکنیکاش نه کتابایه ما که ترجمه متن هردرسو میخواد

تو یه لکه نور نشونم بده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

نویسنده نظام جدیده الگو ایاد فیلیه ماهینی و علی فیلی هم کتاب چاپ نکردن تاحالا خیلی سبز هم کل نویسنذه هاش یه کتاب چاپ کردن درس به درس با اینکه تستاش خوبه ولی بدرد کنکور نمیخوره دستهبندیش
      سلام الگوی نظام جدید بررسی نکردم ولی میکرو گاج و خیلی سبزو باهم مقایسه کردم...بنظرم بهترین منبع عربی واسه نظام جدید میتونه خیلی سبز باشه:
      1-درسنامه بهتری به نسبت گاج داشت
      2-سطح تستاش بالاتر بود خوبم بود نزدیک به کنکور بود.
      3-خیلی سبز از تستای کنکور و درک مطلب های کنکور هم استفاده کرده ک این خیلی خوب و لازمه هرچقدرم ک عربی نظام جدید فرق کرده باشه ولی همیشه سوالات کنکور راهنمای خوبی برا نحوه مطالعه ما هستن.
      4-از نظر پاسخنامه در ی حد بودن!
      در کل من از خیلی سبز خوشم اومد و بنظرم کتاب مناسبیه و میشه خیلی نتیجه خوبی باهاش گرفت حالا اگ یکسری دسته بندیا مثل گاج کامل نظام قدیم داشت ک خیلی بهتر میشد ولی با این وجودم نسبت به بقیه کتابا ی سروگردن بالاتره!
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

بنظرت گاج کاملو باسه بخشه ترجمش بگیرم؟خودم دستم اومده چجوریا حل کنم سوالاشو ولی تاحالا درست حسابی کار نکردمش از طرفی کتابایه ما نظام جدیدا اصلا ترجمه نداره منظورم اون ترجمه کنکوریو همراه تکنیکاش نه کتابایه ما که ترجمه متن هردرسو میخواد
      ن بابا اصلن لازم نیس من خیلی سبز چک کردم کامله تستای ترجمشم خوب بود
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من درک متنو یروز میزنم یروز نمیزنم کلا رو مخه این ازمون همه درک متنایه عربی رو اشتباه زدم درصدمو 47 کرد

تو یه لکه نور نشونم بده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ن بابا اصلن لازم نیس من خیلی سبز چک کردم کامله تستای ترجمشم خوب بود
      اخه وقتی دایره لغات عربیم ضعیفه چیکار میتونم بکنم همین درصدم خداشاهده خیلی پیشرفت کردم تا پارسال اصلا عربیم درحد هی هو بود

تو یه لکه نور نشونم بده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اخه وقتی دایره لغات عربیم ضعیفه چیکار میتونم بکنم همین درصدم خداشاهده خیلی پیشرفت کردم تا پارسال اصلا عربیم درحد هی هو بود
      اها ...واسه عربی ک لغت نمیخاد بخونی واقعن!ارع تکنیکای ترجمه نگفته بودن هیچ کتابی بطور کامل و به درد بخور...ارع میتونی از اون کتاب کمک بگیری خوبه
      (من واقعن عذر میخام اصن حواسم نبود ک خودم دوران کنکورم کلاس رفته بودمو جزوه میخوندم از کتاب ک کمک نمیگرفتم واسه تکنیکای ترجمه ی لحظه قاطی کردم)
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

راستی واسه ترجمه فیلمای ناصح زاده الا خوبه نمیخاد ی کتاب بخرید فقط واسه ی سری تکنیک
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم گاج کامل بهتره ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن